Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki, hogy miért fájhat jobban a második szülés az elsőnél? fórum

Tudja valaki, hogy miért fájhat jobban a második szülés az elsőnél? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. mágnes74 (válaszként erre: 6. - Evicaka)
2010. okt. 15. 16:59

Először is gratulálok!:)

De tényleg lehet nehezebb, fájdalmasabb:(

2010. okt. 15. 16:58

minden szulés lehet más és más,nem szabad elore hasonlitgatni es ebbol kiindulni...vagyis szabad csak ertelme nem sok van:)

én elso szulesemnel azonnal szultem átmenet nélkul kirobbant szinte a baba belolem,a másodiknál tovább tartott a vajudás,harmadjára megint nagyon nagyon gyorsan...nos szulés után a méhosszehuzodások tényleg jobban fájnak tobbedik szulésnél...

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evicaka)
2010. okt. 15. 16:58

Nem igazán értem a kérdésed?


Az lenne a kérdés, hogy mitől fájhat jobban, vagy miért?


Sajnos ezt egyik verzióra sem tudja szerintem egy szakorvos sem megadni a választ. Egyik könnyebb, másik nehezebb. Lehet mindegyik szülés, könnyű, vagy hosszú és fájdalmas és egyik ilyen, másik olyan. Mitől? Ki tudja.

7. erika84 (válaszként erre: 6. - Evicaka)
2010. okt. 15. 16:58
Húha sok erőt hozzá... Nekem most múlt fél éves a kislányom, még nem terbezzük, mondjuk nem a szülés miatt, hanem amúgy is korai majd 2 év múlva talán. Neked mennyi idő lesz a 2 gyerkőc között?
6. evicaka (válaszként erre: 5. - Erika84)
2010. okt. 15. 16:57
Ugye? Tisztára betojtam :-/ Pedig pár hét és megtudom.
5. erika84 (válaszként erre: 2. - Evicaka)
2010. okt. 15. 16:55

én is 22,5 órát vajúdtam, rögtön 2 perces fájásokkal, nekem indították. Nekem 16 óra után adtak érzéstelenítőt mert zárt volt teljesen a méhszáj. Azt mondták nem fogom tudni megszülni különben. Eredetileg császárt terveztek, befordult a kislányom, aztán majdnem az lett a végén,mert a szívhang rossz volt.. De sikerült megszülnöm.

És azt hallottam én is hogy a második rosszabb, de tényleg nem tudom hogy lehet ennél nehezebb???

2010. okt. 15. 16:53
Az első szülésemnél 23 órát vajúdtam, a másodiknál csak 4-t, de a fájdalom sokkal intenzívebb volt.
2010. okt. 15. 16:52
Persze érzéstelenítés nélkül.
2010. okt. 15. 16:51
Az első szülésemnél 22 órát vajúdtam, burkot repesztettek, oxitocint kaptam és a végén császár lett sajnos. El sem tudom képzelni, hogy valami attól jobban fájhat...
2010. okt. 15. 16:50
Hogy fájhat jobban a második szülés az elsőnél?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook