Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy mennyit kell fizetni DigiTv bekötése esetén? fórum

Tudja valaki, hogy mennyit kell fizetni DigiTv bekötése esetén? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 18. 10:05
Telefonálj
2010. dec. 5. 22:59
Kötöttek mostanában valakinél Digi TV-t?
2009. szept. 25. 07:44

Mi egy tv-t köttettünk be Érden, ingyen szerelték.

A tányért is szó nélkül feltették a tetőre. Megjegyzem magas a ház, van egy tetőtere.

Ez volt tavaly tavasszal. Még a múlt év szeptemberében szerettünk volna digi tv-t Pesten is. Több mint egy hónap múlva nekünk kellett rájukszólni, hogy mikor jönnek. Nagynehezen kijött egy szerelő aki közölte fízessek 18000-ft-ot mert különben nem szereli fel. Ez a ház egy földszintes alacsony épület.Mutogatott valami szerzősést, hogy ennek ennyi a díja. Persze ezt nem kértem. Igy a upc választottuk.

2009. szept. 24. 20:46
szerintem sem kell fizetni, de nekünk az van és borzasztó rossz. A telefon nagyon viszhangos, a tv meg sokszor akadozik....de azért próba szerencse...
2009. szept. 24. 18:06

Mi semmit nem fizettünk a bekötésért.

Nálunk kábelen jön az adás , nagyon meg vagyunk elégedve,szerintünk jól váltottunk szolgáltatót.

16. tricse
2009. szept. 24. 18:03
Nem kell fizetni semmit a bekötésért,persze ha "tányéros" akkor nem tudom! Nálunk a napokban kötötték be,hűségnyilatkozattal(önkéntesen)fél évig 3000Ft a telefon-47csatornásTV-50megás net és fél év múlva pedig garantáltan a most meghirdetett rendes áron megy tovább az előfizetés! Telefon működik,net működik,TV lehetne jobb minőség is,de ennyiért így is szuper!
15. thth
2009. szept. 24. 17:57
Digi Tv kicsit problémás eset. Én sem kötnék még egyszer szerződést velük.Egyszer elromlott se kép se hang. A szerződésben benne volt legalábbis a miénkben 3 napon belül kötelesek kijavítani a hibát. Telefonáltunk. A szerződés már változott a határidő 5 nap. Azon felül nekik kötbért kell fizetniük. 13 nap múlva jöttek csak ki a hibát elhárítani. Addig legalább tízszer telefonáltam, magyarázzák már meg miért nem jönnek? Nem vagyunk szimpatikusak? Ja, és a csekket persze be kellett fizetnem, akkor is ha nem néztem a tv-t.Az ÁLTALÁNOS SZERZŐDÉSI FELTÉTELEK-ben benne van, hogy ha felmondom, akkor a készülékért mennyit kell fizetnem.(Ezt elküldték nekem kb. 40 oldal )Úgyhogy, ha visszamondtam volna, akkor is én járok rosszul. Azért rendesek voltak fizettek kötbért 4 hónap múlv.
2009. szept. 24. 17:10

Szia!

Pár hete kötötték be nálunk, a bekötés ingyenes, de 12000 ft kell fizetni a talán a dekkoderért, cserébe 3 hónapig nincs havidíj. Mindez hűségnyilatkozat nélkül.

2009. szept. 24. 17:09

A kedves kérdezőnek mondanám, hogy ha mégegyszer dönthetnék, biztos nem kötnék Digivel semmit.

Én kb 1,5 hónapja köttettem be, 3000Ft-os akciós áron a telefont+internetet+55csatornás kábeltv-t. Ez ilyenkor tök jól hangzik csak utánna meg amilyen "szerencsés" az ember ugyis ráfázik az olcsó húsnak híg a leve sztorin....

Szombaton délelőtt kötötték, a telefon alapból nem működött, pedig a t-comos mégcsak le se lett mondva, és azzal érdekes működött a telefon. A hülye szerelő azt mondta régi a készülék cseréljük le....Az internet egész estig működött majd hazajöttem kinyomtam visszanyomtam és nem működött.

Szerdán nagynehezen kijött a szerelő akit CSAK az üzletkötő által tudtam elérni, mert a központi számot mégcsak fel se veszik. Ő ismét aszonta szar a telefon, szar a laptopom...Ja...kiszámláztak egy héten belül 2400Ft kiszállási díjat.

Vettem új telefont, a vonal ugyanúgy szar néha, bár mostanában mintha nem szarakodna annyit. A net, meg újratelepítettem a gépem, és hipp-hopp jó lett. Na hát akkor mégse a laptoppal van gond??? És a telefonnal???

Szar a digi, az a jó benne hogy tv szuper, meg a net most elég gyors.

2009. szept. 24. 16:58
A bekötés ingyenes.
11. Ekka
2009. szept. 24. 16:57
Semmit.
10. mandula23 (válaszként erre: 8. - Sirga)
2009. szept. 24. 16:43
Akkor lehet én emlékszem rosszul.. :S
2009. szept. 24. 16:42
köszi a válaszokatXD
2009. szept. 24. 16:42
Tavaly köttettük be, ha jól emlékszem, 6000 Ft volt maga a bekötés.
7. mandula23 (válaszként erre: 6. - F7333cebe4)
2009. szept. 24. 16:41
Igen, a havi díjban benne van a bérlése is, ha felmondod a szerződést, akkor vissza kell adni.
2009. szept. 24. 16:40
És a parabola is ingyen van?meg ilyenek?
2009. szept. 24. 16:40
Nézd meg a honlapján.
2009. szept. 24. 16:39
Sajnos konkrétan így nem emlékszem erre a díjra, mi januárban szereltettük be, azóta lehet változtak a dolgok,de nekünk nem kellett fizetni. Asszem akkor kell fizetni vmennyit, ha két külön tv-re akarod beköttetni,de nyilván 3 hónap után az is ingyenes.
2009. szept. 24. 16:37
Én úgy emlékszem, h nem kell külön fizetni érte, max. borravalót a beszerelő srácnak.
2009. szept. 24. 16:36
Mi az egyszeri díja?
2009. szept. 24. 16:36
Tudja valaki, hogy mennyit kell fizetni DigiTv bekötése esetén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook