Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hogy hol lehet beszerezni azt a dokumentumot, amelyben a rendőrségi COVID űrlapokhoz szükséges hivatkozási szám van? fórum

Tudja valaki, hogy hol lehet beszerezni azt a dokumentumot, amelyben a rendőrségi COVID űrlapokhoz szükséges hivatkozási szám van? (tudásbázis kérdés)


4. CsakKérdezek (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. nov. 10. 10:30

Köszi mert az ORFK információs vonaláról elküldtek, hogy fogalmuk sincs.


Mondjuk a helyi NNK-sok annyira nem szimpatikusak, de lehet többet tudnak, mintha a helyi rendőrséget hívom fel következő körben.

Egyszerűen felbosszant. Bezzeg azt 100 híroldal hozta le, hogy a Szíjjártó család (gondolom nem helikopterrel), de kirepülhetett a karanténból rögtön a negatív teszt után.

2020. nov. 10. 10:28
pontosabban Járási Hivatal népegészségügyi osztály
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - CsakKérdezek)
2020. nov. 10. 10:26

A területileg illetékes ÁNTSZ-t hívnám fel.

Legalábbis én mindent velük beszéltem le telefonon, és a negatív teszteket is nekik küldtem.

2020. nov. 10. 09:43

Sziasztok!


Szeretném feltölteni a két negatív eredményemet. Viszont a rendőrségtől semmi dokumentumot nem kaptam. Csak telefonon hívtak. A 1818-as szám sem tudott segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook