Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy hol és milyen módon lehet sírkőre biztosítást kötni? fórum

Tudja valaki, hogy hol és milyen módon lehet sírkőre biztosítást kötni? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 6. 17:12
Az a baj,hogy hiába van a feljelentés is ,ha meg is találják a bűnöst azon lehet behajtani,ha meg nem akkor senkin.Nem lehet ezekre biztosítást kötni.Józan ésszel-senki nem őrzi így-egyik biztosító sem köt rá.SAJNOS.A vandálokat kell kiszűrni rosszabb esetben jó elpáholni őket.
2008. ápr. 17. 22:38
Tudtommal nem lehet biztosítást kötni rá, de próbáld meg valamelyik biztosítási alkusz céget felhívni, ott meg tudják mondani, ha lehet, és azt is, hogy melyik biztosító foglalkozik vele.
2008. febr. 6. 15:25
én s ehallottam még ilyenről. ezért kérdeztem...
2008. febr. 6. 15:15
Nemtudom, nem is hallotam róla!
5. 3cbdff671e (válaszként erre: 4. - Winny)
2008. febr. 6. 15:13

Ma voltunk sírkövet rendelni és jóanyámnak sikerült kiválasztania egyet, aminek az árától dobtam egy hátast. Átfutott az agyamon, hogy mi van akkor, ha törik, rongálódik v. rongálják mert, hogy én ennyit nem tudok és hozzáteszem nem is akarok áldozni rá.

A sírköves szerint lehet már rá biztosítást kötni rá, hallott róla, de nem tudta megmondani a mikéntjét.

2008. febr. 6. 15:03
Nem is tudtam,hogy van ilyen lehetőség.
3. RLindi (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2008. febr. 6. 14:56

Hát pol.ha összetörik-tönkreteszik akkor jól jön ha fizet a biztositó és nem kell ujra fizetni a javitást vagy megvenni (egyébként elég drágák a sírkövek..)

Azonban sajnos én sem tudom hol kötnek rá bizt. Ahol én dolizom (Allianz)ott nem.

2008. febr. 6. 14:49
arra is kell biztosítás? :o
2008. febr. 6. 14:44
Tudja valaki, hogy hol és milyen módon lehet sírkőre biztosítást kötni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook