Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy eperfát lehet-e önmagában ültetni, mert nekem egy van, és nem terem.Vagy más a baj? fórum

Tudja valaki, hogy eperfát lehet-e önmagában ültetni, mert nekem egy van, és nem terem.Vagy más a baj? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 19. 06:50
Ez már 2 éves kérdés volt...:) Azóta kivágtuk,de még mindig csak a bosszúság van vele.A tövéről rengeteg sarjat hoz,nagyon erőszakos..
2010. aug. 18. 23:38
Én is szeretnék egyet,és én is a hernyóktól félek....De hát majd megszelidítem az énekes madarakat....:))Hátha segítenének...:)))
2008. nov. 15. 18:18

Nem az ültetés és a szaporítás a gond,hanem évek múlva az a regeteg hernyó ami a többi fát ellepi válogatás nélkül.

Tudom.A szomszéd néni nem válik meg a hernyótermő fájától:)))))

2008. nov. 15. 16:23
Hát akkor nem tudom!Sajnálom,hogy nem segíthetek!
2008. nov. 13. 11:23
Hát nem tudom,de a faiskolában mondták, hogy kettő kell belőle,mert önmagát talán nem porozza be.Ez már nem olyan fiatal fa,és a másik gond vele,hogy alulról hozza a sarjakat. Amikor ide költöztünk egy nagy bokor volt,nem tudtuk mi lehet.Egy szálat meghagytunk,abból neveltünk fát.
2008. nov. 12. 09:09
Nekem van egy eperfám,kb 2-3 éve vagy mikor ültettük,és az idén már volt rajta eper.
2008. nov. 12. 09:06
Tudja valaki, hogy eperfát lehet-e önmagában ültetni, mert nekem egy van, és nem terem.Vagy más a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook