Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki? Adobe reader fórum

Tudja valaki? Adobe reader (tudásbázis kérdés)


29. pusztiju (válaszként erre: 27. - Naftalin358)
2010. szept. 6. 22:34
Nyomd rá a másik monitor programját, a windows mindig a legújabbat használja.. okos jószág tudja mi kell neki..
28. pusztiju (válaszként erre: 18. - Bekomi)
2010. szept. 6. 22:26
Nyomtatónál végez egy fejtisztítást
27. naftalin358 (válaszként erre: 25. - Bekomi)
2010. szept. 6. 22:17
Úgy, mint én a 19" képernyőmmel, rossz CD-t tettem a gépbe (a másik monitorét, mert mind a kettő Philips, 19") erre dolgozott, s az óta indulásnál mindig kiírja (a bestiája), hogy a Smart II működése leállt. Felőlem annyi, bezárom az ablakot. Igen ám, de nem tudom a programot eltüntettetni belőle, mert a Windows 7 sem tudja. Marad! Indulásnál ott kell lenni a masina mellett.
26. Bekomi (válaszként erre: 25. - Bekomi)
2010. szept. 2. 12:31
ja ez is scannel, fénymásol...
25. Bekomi (válaszként erre: 24. - Naftalin358)
2010. szept. 2. 12:31

Canon MP190es, szerintem valamit azért lehet én is elnyomhattam ,ezért hozzájárukhattam a meghülyüléséhez:-))))

Mert nyomtam 5 mpercig a törlés gombot, aztán minden oké lett....:-)))

24. naftalin358 (válaszként erre: 23. - Bekomi)
2010. szept. 1. 21:32
Neked milyen fajta nyomtatód van? Ugyanis velem meg a HP kombinált (nyomtat, szkennel,másol) hülyült, elannyira, hogy baltát ígértem neki. Alig használtam a boltban vett patronpárt (dúr bele 10 ezer) és azt mondta, nem megfelelő, vegyek újat. Inkább kidobom az egészet. Az óta aztán csak a szkennelési funkcióját használom, hagyom pislogjon a piros lámpája. Innentől teszek, nagy ívben reája, csak a pénzre mennek.
23. Bekomi
2010. szept. 1. 20:34

Jelentem, hogy elvileg nem fogyott ki a patron, hanem tegnap valami volt a nyomtatóval, mer nem engedett nyomtatni, illetve kiírta hogy üres a fekete patron, amit elvileg nem is jelezhetne, mivel az utántöltött patron tintaszintjét nem mutatja a gép.

De ma próbáltam nyomtatni,átállítottam szürke nyomtatásra a nyomtatót, és kinyomtatta a pirosat is feketén,Köszönöm a segítségeteket!

22. Bekomi (válaszként erre: 21. - Mystrea)
2010. aug. 31. 22:00
Nem ám!:-))))
21. Mystrea (válaszként erre: 20. - Bekomi)
2010. aug. 31. 21:58
Sok sikert ;) és ne hagy magad ;) :)
20. Bekomi (válaszként erre: 19. - Mystrea)
2010. aug. 31. 21:57

asszem az lesz! most egy új srác volt a pult mögött, eddig nem volt ilyen gondunk az utántültéssel!

Asszem borítok mindent, és holnap este jövök beszámolni, legyetek itt és segítsetek nekem:-))))

19. Mystrea (válaszként erre: 18. - Bekomi)
2010. aug. 31. 21:55

akkor ott valami gubanc lehet tényleg... Azt nem hinném, hogy 2 hét alatt beszáradt volna, lehet, hogy inkább túl sűrű volt...

Vidd vissza és borítsd rájuk az asztalt ;)

18. Bekomi (válaszként erre: 15. - Mystrea)
2010. aug. 31. 21:52
normál nyomtatás van beállítva,de az originál patronnal vagy 300 oldalt kinyomtattam...:-(((
17. Bekomi
2010. aug. 31. 21:51
Várnotok kell holnap estig, holnap visszaviszem a patront, aztán remélem este tudok nyomtatni, nagyon mérges vaok, mindjárt robbanok!:-)))
16. Nívea (válaszként erre: 13. - Bekomi)
2010. aug. 31. 21:51
Pfff... :D Akkor ez gyötörhet még egy darabig. Na jó éjt és sok sikert!
2010. aug. 31. 21:51

Lehet, hogy fel van töltve a patron, de nem mindegy, hogy milyen minőségben nyomtatsz. Minél jobban annál több tinta fogy el, és annál hamarabb ürül ki a patron is.

Ha meg fotóminőségre van állítva akkor még több tinta fog elfogyni rövid időn belül.

14. Bekomi (válaszként erre: 11. - Nívea)
2010. aug. 31. 21:50
egyébként ennél a nyomtatónál nem találtam olyat hogy színes nyomtatást választhatók, vagy csak én vagyok ehez analfabéta.
13. Bekomi
2010. aug. 31. 21:49
az a helyzet ezt jól megszívtam, nincs két hete hogy megtöltettem a patront,elvileg 15ml,és kiírt hogy kifogyott, pedig csak 40 oldalt nyomtattam vele, az a gyerek jól átvághatott.....ro...meg!
2010. aug. 31. 21:49

Egyszerű az egész. Nem kell színes patronnak lennie, hogy akármilyen dokumentumot ki tudj nyomtatni. Ha színes szövegek is vannak benne abból sincsen gond, mert az attól függően, hogy mennyire sötét szín annyira szürkén nyomtatja ki.

Itt most ugye pirosról van szó, ami ugye pl. egy sötétzöldhöz képest világosabb, így világosabb szürke lesz a nyomtatásnál is.

Ergo, ha színes rész van benne és csak fekete tintád van attól nem fogja a színes részt kihagyni, csupán csak halványabb és szürke lesz.

11. Nívea (válaszként erre: 10. - Bekomi)
2010. aug. 31. 21:42
Oké. Várok, mert mostmár engem is érdekel sikerül-e úgy, ha beállítod, hogy ne színes nyomtatást csináljon a gép. Mert nekem most nincs itthon a nyomtatóm és idegel, ha valamin gondolkozni kell :D Várom az eredményt!
10. Bekomi (válaszként erre: 5. - Nívea)
2010. aug. 31. 21:40

áttettem én is wordba, de úgy meg össze vissza rakta a sorokat,az igazság az hogy csak holnap tudom kipróbálni a nyomtatást, mert a gyerekek már alszanak, és elég hangos a nyomtatónk, csak próbálom adig kiötölni hogyan tudom ezt megoldani, mert volt már úgy hogy a színes részt nem nyomtatta ki.

várjatok megpróbálom mégis!

9. berhukri (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2010. aug. 31. 21:39
A nyomtató tulajdonságaiban, (amikor nem a gyorsnyomtatásra nyomsz, hanem rendesen a nyomtatás parancsra, kell lenni olyannak hogy tulajdonságok, vagy beállítások)minden típusnál van ilyen, hogy színes nyomtatása fekete-fehérben, azt állítsd be. A readert ne bántsd, mert nem tudsz hozzá nyulni, annak az a lényege, az nem egy szerkesztő progi.
8. Bekomi (válaszként erre: 4. - Imo)
2010. aug. 31. 21:37
bocsi nem gondoltam hogy az vagy, csak én annyira ehezz nem értek próbáltam szerkesztgetni, de nem tudtam:-((((
7. Nívea (válaszként erre: 4. - Imo)
2010. aug. 31. 21:36
Mert a nyomtatásnál kell beállítani a színt, hogy fekete-fehér nyomtatás, nem színes.
6. 25eed67283 (válaszként erre: 4. - Imo)
2010. aug. 31. 21:36
Így van. Világosabb lesz, ha kifogyóba van a patron.
2010. aug. 31. 21:35

Én csak úgy tudtam módosítani ebben a programban, hogy átalakítottam word-be és utána vissza ebbe. Azután. De lehet, hogy én vagyok a béna hozzá :DD

De ha kifogyott a patron, akkor állítsd át nem színes nyomtatásra és kinyomtatja feketén.

4. Imo
2010. aug. 31. 21:35

mégse hülye vagyok

világosabb lesz


mindjárt megnézem

3. Bekomi (válaszként erre: 2. - Imo)
2010. aug. 31. 21:34

biztos?

mert próbáltam átmásolni word bw de ott a pirossal jelölt részt nem tette át

2. Imo
2010. aug. 31. 21:33
nem kell ahhoz módosítani a színt, nyomsz egy nyomtatást és kinyomtatja feketén:)
2010. aug. 31. 21:30

Ismeri valaki az Adobe reader programot?

Azt szeretném megtudni, hogy ebben a programban lévő dolgot szeretnék kinyomtatni, de a piros betűt átszeretném feketére változtatni, mert nincs színes patronom:-(

Át lehet valahogyan változtatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook