Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki a piskóta tekercs pontos receptjét? fórum

Tudja valaki a piskóta tekercs pontos receptjét? (tudásbázis kérdés)


10. kiraanyu (válaszként erre: 9. - 2670345b2c)
2010. okt. 24. 16:22

Főzött vajas krém nagyon fini, Én azt szoktam csinálni.

)Mikor milyen ízesítésűt: csoki, puncs, vanília)

2010. okt. 24. 15:37

Köszönöm!


Nem lekvárt szeretnék bele rakni hanem fatörzs tortának meg csinálni,ti csináltatok már,hogy készítitek bele a csoki krémet?

2010. okt. 24. 14:42

Ahány ház, annyi szokás. Én sütőpapírt sose használtam.

Amennyi tojássárgája, annyi kanál cukor és liszt, a fehérjét egy csipet sóval szoktam felverni és a habot a liszttel felváltva szoktam a cukros sárgájába belekeverni. 180fok 20-22perc

2010. okt. 24. 14:24

Szia én tegnap csináltam és úgy, hogy ahogy anyukámtól láttam, ő cukrász.

6 tojást egyben ki kevertem 6ek cukorral és 1 cs. vaniliáscukorral, ezt robotgéppel 20 percig kevertem, míg ki nem fehéredik, bele 6ek liszt, fél cs. sütőpor.

Tepsi tetejére sütőpapírt rakni, ráönteni a masszát, egyenletesen eloszlatni.

Előmelegített sütőben 5 percig 200 fokon, majd utána 175 fokon sütni, tűpróba, ha jó kivenni, melegen 2-3x feltekerni, ha kihűlt bele kenni a lekvárt és szorosan feltekerni, közben a sütőpapírt le szedni az aljáról.

Nekem sikerült, pedig elsőre csináltam, előtte nem én hanem anyum csinálta és én néztem.

2010. okt. 24. 14:20

Én 6 tojásból készítek piskótát.

Amit másképp csinálok, az az, h nem a tojásfehérjét keverem a sárgás cukorhoz, hanem fordítva.

Illetve sokkal lazább a piskóta, ha réteslisztet is teszünk bele. 4 ek. fehérliszt és 3 evőkanál réteslisztet teszek a 6tojásos piskótába.

Tökéletes, laza szerkezetű piskóta szokott sikerülni.

190 fokon, alul-felül sütésre állítom a sütőt, és kb. 20 perc alatt kész. Sütőport soha nem használok ehhez.

Ha megsült a piskóta, tiszta konyharuhára fektetem és feltekerem, hagyom a rongyba tekerve kihűlni. Utána lekvározom és visszatekerem.

5. ann2
2010. okt. 24. 14:05
Szia! Én sima 5-6 tojásos piskótából szoktam csinálni. (5 tojássárgáját jól kikeverek 5 ek. cukorral, 5 ek. vízzel, amit fokozatosan adok hozzá. Ehhez hozzáadok 5 csapott ek. lisztet, fél csomag sütőport belekeverem, majd óvatosan, nem zutyulva hozzáadom a kemény habbá vert tojásfehérjét. Ezt gáztepsibe öntöm, aminek az aljára sütőpapírt teszek, és legkeverésen először 160, 10 perc után 18 fokon sütöm, addig, amíg vissza nem rúg a piskóta (ha a tetejét megnyomom, nem marad ott az tenyérlenyomatom:-)) ez kb. 20 perc. Még melegen konyharuhára teszem, feltekerem- kiforgatom, ismét feltekerem, ezt kb 3-4X, utána hagyom kihülni, és jöhet a lekvár.
2010. okt. 24. 14:05
Bocs,sütőpapíros tepsiben,nem sütőben.:-)
3. katus3 (válaszként erre: 2. - 2670345b2c)
2010. okt. 24. 14:00
Szia! Én 5 tojást ketté választok, a fehérjét felverem kevés cukorral és egy csepp vízzel. A sárgáját kikeverem 5 kanál cukorral,ehhez megy fél sütőpor, 5 kanál liszt és a fehérje hab. Egy két evőkanál tejet is adok hozzá,óvatosan összeforgatom,sütőpapíros sütőben sütöm kb. 35-40 percig, közepes hőmérsékleten, ha kivettem, nedves konyharuhába felcsavarom.
2010. okt. 24. 13:49

Ha valaki le irná a pontos receptet mert már annyi félét hallottam és hogy milyen fokozaton vagy hány fokon meddig hogyan süssem stb...

Köszönöm

2010. okt. 24. 13:48
Sziasztok, piskóta tekercset szeretnék sütni de valahogy soha nem az igazi, mi a titka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook