Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki valamit az áramtámogatásról. Állítólag volt a híradóban, de nem találok semmi anyagot róla a neten. Tud valaki segíteni? fórum

Tud valaki valamit az áramtámogatásról. Állítólag volt a híradóban, de nem találok semmi anyagot róla a neten. Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 8. 09:45

Én ÉMÁSzos vagyok, el is küldték a nyomtatványt emailben. Bevittem a polg.hivatalba és ott közölték, nem foglalkoznak vele.


Na bumm, hova tovább..... Pedig a nyomtatványon az van, hogy magánszemély nem adhatja be csak a hivatal aki továbbitja nekik.

2009. aug. 29. 14:21
Tegnap volt az RTL hiradóba, hogy melyik szolgáltató melyik segélyszervezethez tartozik, ott kell majd beszerezni a nyomtatványokat és azok is gyűjtik be, és onnan továbbitják. Az E-onhoz tartozók a Magyar Ökömenikus Szolgálattól igényelhetnek. Démászosok Vöröskereszt,Máltai Szeretetszolg. A többit nem tudom, pedig térképen mutatták. A MÖSZ honlapján már fenn van az igénylő lap, A máltaiak azt mondták, hogy okt. hó folyamán kezdik. Jövő év okt. végéig lehet igényelni, de szerintem addig amig van a zsákba. Kategóriák vannak és olyan sorrendbe teljesitik.Az első teljesítések tán dec. hónapban várhatók.
12. @IviBaba@ (válaszként erre: 10. - A0c1361e44)
2009. aug. 29. 13:36

Nem mindegyiknél....van ahol az érkezés is fontos...

[link]

11. milkamama (válaszként erre: 5. - Vasolya)
2009. aug. 29. 00:54
Az a nyomtatvány csak védetséget ad,ha nem tudol fizetni villany számlát .Olvazsd el!
2009. aug. 28. 21:32

Néztétek ma a hiradót?

Ma elmondták, hogy melyik szolgáltató melyik segély szervezethez tartozik.

Azt is mondták, hogy az érkezési sorrend is fontos.

9. babapiskotaa (válaszként erre: 7. - E5f926c705)
2009. aug. 28. 10:15
Köszi! Pedig próbáltam rákeresni, hogy van-e hasonló. Áramtámogatást ütöttem, nem számlatámogatást.
2009. aug. 28. 10:15
www.segelyszervezet.hu
2009. aug. 28. 09:54

[link]


erről van másik fórum is. Oda már belinkeltem egy oldalt, olvasd el.

2009. aug. 28. 09:53
egyik ismerősünk látta, neki kellene segítenem, de most nem tudja, hogy a tegnapi vagy a tegnapelőtti híradóban volt. Esetleg valaki emlékszik?
2009. aug. 28. 09:48
Nekünk automatikusan jött a villany számlával a kitöltetendő ív,amit ki kell tölteni.:))
2009. aug. 28. 09:39
Hívd fel az áramszolgáltató cég ügyfélszolgálatát. Én úgy hallottam, hogy ott kell igényelni.
2009. aug. 28. 09:37
Az áramszolgáltatók rendkívüli bevételéből lehet részesülni, amit jóváírnak a számlán.
2009. aug. 28. 09:35
Szia!!!! Próbáld meg nézni a hiradó archívuában.
2009. aug. 28. 09:32
Tud valaki valamit az áramtámogatásról. Állítólag volt a híradóban, de nem találok semmi anyagot róla a neten. Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook