Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki valami jó fogyókúrás módszert, amivel gyors és tartós fogyás elérhető? fórum

Tud valaki valami jó fogyókúrás módszert, amivel gyors és tartós fogyás elérhető? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. Ninak (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2019. júl. 19. 21:59
Sajnos nagyon sokat kell dietaznom mert van egy betegségem szóval ezért próbálok több féle diétát és ami hatásos többször is megcsinálom, szóval lehet valakinek csak egyszer kell addig nekem többször.
18. King86
2019. júl. 15. 18:15

Nekem a 80 gramm körüli szénhidràt mellé sok zsír+ fehérje jött be. Nulla éhezés, rengeteg energia napi 3 étkezéssel:) és -17kg , 4,5 hónap alatt eddig.

Nem Gyors, szerintem olyan nem létezik , de tartós és hatàsos ha az ember kitart mellette:) Nekem megvan a nagy Ő, ami az életmódvàltàst illeti, ebben biztos vagyok. Az àlomsúly meg csak sok sok idő és türelem kérdése.

2019. júl. 10. 09:45
2019. júl. 10. 09:23

Nekem a szénhidrát lecsökkentése és az edzés vált be. Három hónapja kezdtem diétázni, nem tudom meddig lehetne ezt folytatni. Amit viszont tudok, hogy jól érzem magam a bőrömben, formás lettem, mindenre van energiám.

A diéta első két hónapjában nagyon Norbi-update mániás voltam, amit nem bánok.. megengedhettem magamnak és visszatekintve hatásos volt, ment a fogyás. Az update mánia mellett CH-t számoltam, hogy egy nap hány gramm szénhidrátot eszek.

Első hónapban kb napi 60-70 gramm CH-t vittem be, második hónapban napi kb. 80-90 grammot (éreztem, hogy kell a több, de így is ment a fogyás).

A harmadik hónapban nem számoltam már semmit, úgy ettem, ahogy éreztem a dolgokat, ezt folytatom most is. A súlyom az első két hónaphoz képest nagyon lassan, de még mindig csökken.

(Összességében 59.7 kg-ról fogytam 54.2 kg-ra)

15. elemző (válaszként erre: 14. - Tedinaa95)
2019. júl. 9. 16:20

Szia!

Érdemes körülnézni a neten.Én a Forever F.I.T. programját ismerem, de nyilván van több is.

2019. júl. 9. 08:01
Hol találok ilyen életmódváltó programokat?
13. elemző (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
2019. júl. 8. 16:05

Szia!

Sokszor azért áll meg a fogyás egy idő után, mert ásványi anyag hiány van a szervezetben.A másik lényeges dolog, hogy ne fogyó kúra legyen, ami egy darabig tart, mert akkor az eredmény sokkal rosszabb lesz, még több kiló ugrik fel a befejezése után.Válts életmódot. Vannak életmódváltó programok, amik segítenek bizonyos szokásokat kialakítani a tartós eredmény érdekében.

Sok sikert!

12. Guruljka (válaszként erre: 10. - Kaszkadőr Májk83)
2019. júl. 7. 15:16
Osminmál is belefér "saláta" címszó alatt a zöldségféle.
2019. júl. 7. 06:46
Életmódváltás ,mozgás Ennyire egyszerű :)
2019. júl. 6. 22:10
Hal,saláta,víz...nemhogy háromtól,hanem 4-5 kilótól meg "lehet" szabadulni...persze,mennyire vagy kitartó?...Csak rajta múlik...3 hétig csak ezt eszed a mérleg mutatója,tükrözni fogja az eredményt...még csak tükörbe se kell nézned...
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2019. júl. 6. 21:19

Pont ezt akartam írni.

Ez olyan, mint amikor azt mondja valaki, hogy már háromszor leszoktam a cigiről. :D

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Ninak)
2019. júl. 6. 21:03
Akkor viszont nem tartós... :D
2019. júl. 6. 08:35

Én ezt a diétát már megcsinaltam párszor 2-3 kg mindig sikerült és nem olyan nehéz betartani.

[link]

2019. júl. 6. 08:30
5. globus (válaszként erre: 4. - 0adc8842b1)
2019. júl. 6. 08:27
Miért nem hizlal a dinnye? Cukros víz.
4. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
2019. júl. 6. 08:24
Ha grill húsos dolgokat és naponta legalább egyszer és főleg este 2-nagyobb kovászos uborka. De a dinnye is jó, nem hizlal, csak amíg ki nem pisiled addig laktat ideiglenesen. Gyümölcs az kell, még ha van is benne természetes cukor.
2019. júl. 5. 13:24
Sajnos 2-3 kilótol a legnehezebb megszabadulni...Egy halom tanácsot lehet ezzel kapcsolatban olvasni a neten, meg a csapból is ez folyik....Szerintem mindenképp neked kell kiatapasztalnod, hogy számodra mi a legmegfelelőbb, illetve az is fontos, hogy milyen az életviteled.Szerintem a táplálkozási napló vezetése sokat segít.
2019. júl. 5. 12:39
Többször egyél, napi 5 étkezés kell, hogy beinduljon az anyagcsere. Minimális szénhidrát. A zabkása nem biztos, hogy jó, mert a boltiban sok a cukor és keményítő pluszban, illetve sok embernek gyors szénhidrátként működik (pl nekem is). Gyümölcsök keveset egyél, mivel csupa cukor. Puffasztott dolgok sem jók.
2019. júl. 5. 12:15

Sziasztok 2-3 kilótól kéne megszabadulnom még és az egyszerűen nem akar lemenni, heti 2x3 aerobikra járok, édeset nem iszok, reggelire teljeskiörlésű zabkását eszek, kerülöm az édes cukros ételeket, minimális tésztát eszek kenyérféléket nem eszem, napi 1,5-2 liter vizet minimum megiszok.

Valakinek van még valami jó instrukciója?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook