Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki segíteni, hogyan kell megírni egy kérelmet a bíróságnak? fórum

Tud valaki segíteni, hogyan kell megírni egy kérelmet a bíróságnak? (tudásbázis kérdés)

17. xania (válaszként erre: 16. - A1baa7edcc)
2009. márc. 22. 08:58
szia..eddig én is ezt reméltem,de nem ugy tünik most...mert aki a levelet irta,a vádiratot, az ott pénzbirságot,meg perköltség fizetését irja.
16. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - Xania)
2009. márc. 22. 00:31
Elofordulhat, hogy csak szobeli figyelmeztetest kapsz.
15. bared
2009. márc. 21. 21:14
ha jön az idézés, kapkodnod kell, úgyhogy semmiképpen...vagy ezeket próbáld, vagy keress a neten ingyenes jogi tanácsadást..ha ki van tűzve a tárgyalás,és akkor mégy ügyvédhez,sokat fog felárnak kérni, mert kevés ideje lesz átnézni a periratot stb..
14. xania
2009. márc. 21. 21:05
ha beidéznek..mindenképp kell ügyvéd,gondolom...várjam meg az idézést?
13. xania
2009. márc. 21. 21:05
sms t meg emailt irtam neki tavaly, mikor 5 honapos terhes voltam, ő meg lelépett egy szo nélkül egyik naprol a másikra..pár nappal előtte még esküvö meg összeköltözés volt a téma..és itt hagyott kb 1 millio adosságot..ok, irtam pár rondát stb,de akkor is el volt tulozva..itthon voltam veszélyeztetett terhesként, s jöttek a levelek a fizetési felszolitásokrol stb..nem tom mért csodálkoznak, h berágtam, s meguntam az igérgetést fizetésröl,aztán meg h vissza se irt
12. bared
2009. márc. 21. 21:00

próbáld meg ezeket, amíg nem beszélsz velük, nincs értelme kérelmet beadnod, mert sokba fog kerülni(((

de azért érdekelne, mit csináltál, hogy így sikerült bemószerolnia((( mindig az szívja meg, aki amúgyis szarul áll((

11. xania
2009. márc. 21. 20:50

igen,büncselekmény..ha nem az lenne, gondolom nem jutott volna idáig..1 éve megy már, most volt h vádemelés,vádirat, s h javaslat h pénzbüntetés,plusz perköltség legyen..és erre irták nekem, h a pénzbüntetés nem lesz erkölcsiben mert az szabálysértés..

köszönöm a választ s a tanácsot,az a baj, h egy ügyvédet se ismerek,pénzem meg semmi:(

10. bared
2009. márc. 21. 20:42
remélem még működnek..ha nem, akkor ide fordulj, valamelyik cím biztosan jó még! [link]
2009. márc. 21. 20:39

értelek..

a következőt teheted: elmégy ügyvédhez, vagy kérsz kirendeltet...ha kirendeltet kérsz olcsóbb, de le se fog szarni, kb a tárgyalás előtt 2 órával egyszer átolvassa az anyagodat, és adj neki...ez a tapasztalat sajnos..tudom, most majd itt ír néhány ügyvédbojtár, akik még lelkesek, de ez a nagy igazság...egyébként csodálkozom, mert 2008 január óta tudtommal bűncselekmény a zaklatás...ebben az esetben, ha nem jelzed, hogy van védőd, hivatalból kirendelnek egyet... adok egy címet, nógrád megyei, érdeklődj náluk, ők meg fogják mondani, hol,kitől, és milyen segítséget kaphatsz! [link]

2009. márc. 21. 20:32

nem,semmit se tudok,még nem volt dolgom ilyesmivel..azt se tudom, h egyáltalán muszáj nekem a védö?de biztosan..

azt irták, h kérhetek védöt,szoval azért is kell fizetni...nekem ez magas..

h miből,az is..egyedül nevelem a 9 honapos fiam,az apa a feljelentö.1 fillért se adott eddig,sőt itt hagyta az adosságot..a gyedem 43 kb, plusz a 13700 családi..ennyi

2009. márc. 21. 20:28
értelek..azt tudod, hogy a kirendeltért is fizetni kell?
2009. márc. 21. 20:24
nekem azt mondták, h ez szabálysértés,pénzbirsággal.
5. bared (válaszként erre: 4. - Xania)
2009. márc. 21. 20:22
akkor gyakorlatilag bűncselekményhez kell?
4. xania (válaszként erre: 3. - Bared)
2009. márc. 21. 20:14

szia!

zaklatás..én zaklattam őt, h adja meg a tartozását, plusz h fizessen a gyerekére az ex..és én vok a rossz:(

2009. márc. 21. 20:09
attól függ, milyen ügyben kell a védő
2009. márc. 21. 20:02

ezt elrontottam:(

eleje lemaradt:(

az lett volna, h biroságra kérelmet kell irnom, h ingyen kapjak véföt..tud vki segiteni a megirásában?

köszönöm

2009. márc. 21. 20:01
Tud vki segiteni, h kell megirni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook