Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki Porecen olcsó szállást? fórum

Tud valaki Porecen olcsó szállást? (tudásbázis kérdés)


8. garamond (válaszként erre: 6. - Laszlozsu)
2011. márc. 12. 13:33
Ok, köszi a segítséget. Majd referálok a többiekkel is.
7. laszlozsu (válaszként erre: 6. - Laszlozsu)
2011. márc. 12. 06:50
Akarom mondani, NE a poreci strandon. Az előzőböl kimaradt a ne szócska.
6. laszlozsu (válaszként erre: 5. - Garamond)
2011. márc. 12. 06:49

Nem partmenti apartman. Porec üdülőövezetében van a külvárosban. Nem tudom mennyire ismered a várost. A városközpontban lévő lámpás kereszteződéstől a második kereszteződés. Ha jól tippelek, olyan 600-700 méter a tengerpart a fenyőerdős sétányon keresztül.

Egyébként ha már tengerpart, akkor én azt javaslom, hogy a poreci parton strandoljatok. Nekünk nem jött be. Nem e legtisztább, s az édesvizű zuhany is fizetős. Nem messze tőle ott vannak a lagunák, érdemes oda menni. Mi sokkal inkább ezt részesítettük előnyben. A kedvencem a Plava laguna volt. Kiépített napozóteraszokkal, ingyen zuhannyal, csúszdával. Ezek a lagunák kimondottan az üdülőövezetekben vannak, s ott tényleg erre van kihegyezve minden. Valahol a környéken még homokos part is van, persze csak ilyen mesterséges, de mi azt nem találtuk meg. A szomszéd apartmanban lévők oda jártak.

5. garamond (válaszként erre: 4. - Laszlozsu)
2011. márc. 11. 07:37

Megnéztem, ez barátságosabb áron van, mint amit eddig kínáltak és elég jónak tűnik.

Még csak annyit, hogy milyen messze van a part?

köszi a segítséget

4. laszlozsu (válaszként erre: 2. - Garamond)
2011. márc. 11. 07:21

Közvetlen a magyar tulajdonostól bérelhető.

Nem luxus, de alapjában véve van minden, ami szükséges. Azt kapsz, amit a képeken látsz.

Megfizethető áron van, s a háziak, lévén, hogy magyarok, nagyon sok mindenben tudnak segíteni.

Mi kétszer voltunk nálunk, nagyon meg voltunk elégedve. Priviben küldöm az email.címet majd.

2011. márc. 11. 06:42
?
2011. márc. 10. 12:00
Elérhető áron keresnék valamit, apartman jó lenne.
2011. márc. 10. 11:59
Tud valaki Porecen olcsó szállást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook