Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki olyan oldalt ahol angol szakkifejezéseket le tudok fordítani magyarra illetve magyarról angolra? fórum

Tud valaki olyan oldalt ahol angol szakkifejezéseket le tudok fordítani magyarra illetve magyarról angolra? (tudásbázis kérdés)

2016. nov. 23. 20:57

Kérdés, milyen szakkifejezésekre gondolsz.


Általánosan elérhető a műszaki szótár könyvtárakban például. De az sem szakmák szerinti.


Egy-egy szakma szavait könnyebb megtalálni, ha már tudsz annyit az adott nyelven, hogy egy mondatba illesztve tudj keresni a guglin.


Vannak szakmák szerinti szószedetek, ha valaki írt ilyet és közzétette, de nincs szakmák szerinti szótár tudtommal.

2011. aug. 4. 05:12
Lingoes !telepítsd.Egy zöld szinű papagáj a logoja.Origo keresőbe ird be.
2010. okt. 1. 12:02
2010. okt. 1. 11:40
Webfordítás.hu
4. Pen80 (válaszként erre: 2. - Reni79)
2010. okt. 1. 11:36
Szerintem azt csak óvatosan. Nagyon mellé tud nyúlni, én inkább nem ajánlok ilyet, láttam az eredményt sok helyen. :) Mondjuk ha azt akarod, hogy a másik nevessen, akkor jó. :)))
2010. okt. 1. 11:32

[link]

itt elég sok dolog megtalálható és ha nem, akkor fel tudod tenni kérdésben

2010. okt. 1. 11:30
online forditót üsd be a google-ba
2010. okt. 1. 11:29
Aki tud nekem ebben segíteni, az írjon. Kerestem a google-ba de így nagyon olyant nem találok ami konkrétan segítségemre lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook