Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki Monor-Sülysáp környékén valami jó kis helyet? fórum

Tud valaki Monor-Sülysáp környékén valami jó kis helyet? (beszélgetős fórum)


9. Tjudor (válaszként erre: 8. - Mistakenstar)
2011. szept. 19. 16:52

Nem bántottál meg, bár elég korlátolt vagy és látszik, hogy fogalmad sincs nappal mi megy ott vagy hétköznap. :)

Teljesen normális estek vannak hétköznap, lásd Jazz fesztivál és társai. Mivel 27 elmúltam és bulizni nem járok már 17 éves korom óta, így fogalmam sincs mi megy ott szombat esténként.

Viszont most péntek este élőzenés vacsora volt, amin nem "részeg csitrik" voltak, hanem 30-as, 40-es korosztály.

Amúgy meg amit a tinikről írsz minden helyre igaz.

Én a Nádas pihenőparkban futottam már bele ilyen elkényeztetett tinikbe, a másik alkalommal meg egy beképzelt sznob csapatba akik azt hitték ők szarták a spanyol viaszt. Minden helynek megvan a hátránya, mert sajnos nem a hely hibája, hanem az embereké.

8. mistakenstar (válaszként erre: 7. - Tjudor)
2011. szept. 17. 08:43
Nem megbántani, vagy megsérteni akarlak, de gondolom te minden szombaton Negresco-ba vagy, ami nem baj, csak tudod a barátom utálja az ilyen lealacsonyító helyet, ahova még a 14 éves pávákat, r*bancokat is beengedik. Ha belegondolsz a Nádas Pihenőparkkal még mindig jobban járunk, mert igényes ,és szép is. Mindenre van lehetőség, szinte. ;) Nincs tumultus meg sok büdös , igénytelen emberke, aki csak azért azért jönnének, hogy felszedjenek valakit, mint Negresco-ba. Sok ismerősöm jár Negresco-ba,és egyszerűen visszataszitó az igénytelenségük aztán jönnek a "húú de nagymenő vagyok" szövegekkel,mert lesmárolt egy részeg csajt, vagy éppen lészült róla "szép" képecske :DD .. Amúgy is normális ember nem a Negresco-ba ünnepelteti meg a másik szülinapját azzal, hogy jól leitatja ( azt hétköznap is megtudná csinálni, hogy elmegy Negresco-ba,és leissza magát a sárga földig.), de azért köszönöm ezt az ötletet is,de ezt tuti kihagyjuk! Nekem meg ez a véleményem! És tényleg nem akartalak megsérteni, vagy megbántani!
7. Tjudor (válaszként erre: 1. - Mistakenstar)
2011. szept. 16. 19:24

Gyömrő miért snassz? Ott a Lake board.

Elmentek mentek pár kört majd a tóparton a Negrescoban buliztok. Nekem ez nem snassz.. :)

6. Panni58 (válaszként erre: 5. - Mistakenstar)
2011. szept. 16. 14:23
Mi pár éve voltunk ott, akkor még nem volt ennyire kiépített, de már akkor is kellemes hely volt. :)
2011. szept. 16. 14:01
Még nem hallottam , de ez egész jónak tűnik. :D Nagyon köszönöm!!! :))
4. Panni58 (válaszként erre: 2. - Benvik)
2011. szept. 16. 14:00
:)))
3. Panni58 (válaszként erre: 1. - Mistakenstar)
2011. szept. 16. 13:55

Monoron, pontosabban Monor mellett van, csak a neve nem jut eszembe...megvan:

[link]

2011. szept. 16. 13:54
Vasad Nádaspihenőpark? Ott van valami új kalandpark is.
2011. szept. 16. 13:42

A barátomnak most lesz 23.-án a szülinapja, és szeretnénk meglepni!

Csak nem találtunk helyszínt :S Gyömrő az snassz, ott kábé semmi sincs, ha úgy vesszük,de sürget minket egy kicsit az idő :S

légyszíves aki tud az segítsen!

köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook