Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki jó és kipróbált natúr vagy biokozmetikumot ami minden vegyszertől és mesterséges adaléktól mentes? fórum

Tud valaki jó és kipróbált natúr vagy biokozmetikumot ami minden vegyszertől és mesterséges adaléktól mentes? (tudásbázis kérdés)


16. tiramisú86 (válaszként erre: 14. - Mágika75)
2011. febr. 18. 09:29
Igazad van. De azok valahogy egy ideig mégis jók...aztán mondjuk szívem, na és a bőröm, szerint váltanék...
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Monstro)
2011. febr. 18. 09:25

D.-ben, nem találsz olyat amiben ne lenne minimum tartósító, hiszen itt akár hónapokig áll a raktárban, majd az üzlet polcain.

....ha tényleg csak naurt szeretnél, vagy otthon készíts valamit, vagy marad a bio kozmetikum ami nem olcsó, vagy a gyógyszertári, amibe jó esetbe még a és e vitamint is kevernek.

2011. febr. 18. 09:25
A gyógyszertári krémek alapja is legtöbbször kőolajszármazék.
13. tiramisú86 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2011. febr. 18. 09:24

Pont ezen rökönyödtem meg tagnap. Nekem is mondták az Ilcsit, de én valamiért nem bízom meg bennük. Tudtommal vannak benne olyan kőolaj származékok, amikre az extra érzékeny bőrűek nem bírnak. De az is igaz, hogy ezek a legtöbb kréme és kozmetikum alapjai, tehát nehéz olyat találni, amiben nincs semmi.

Ja és még hab a tortán, hogy 2% alatt a gyártó nem köteles feltüntetni az összetevőket. De valakinek az a kis mennyiség is pont elég.

12. Mágika75 (válaszként erre: 1. - Monstro)
2011. febr. 18. 09:24

Judit, nézz be a Natura-túra naplómba. Van pár felsorolás a tiszta termékekről ill. azokról, amik szót sem érdemelnének, hanem rögtön a kukában kellene landolniuk.

Én magam készítem a krémeket, testápolókat, szappant, sampont magunknak.


Nem igaz az Ilcsi termékekről és más jónevű és legfőképp nagyon drága márkáról, hogy minden termékük tiszta. Mindig el kell olvasni a cimkét, minden terméknél. Sőt, időről időre a már régóta használt, jól bevált termék cimkéjét is érdemes elolvasni vásárláskor, mert változtathatják a gyártást.

11. bared (válaszként erre: 7. - Monstro)
2011. febr. 18. 09:23
nem... még szolihoz, napozáshoz is van cuccuk...rengeteg termékük van... privivben ment, hol tudod megnézni őket, mi mire jó...
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Monstro)
2011. febr. 18. 09:21
Nem, küldtem privit.
9. emagdi (válaszként erre: 7. - Monstro)
2011. febr. 18. 09:21

nem csak arcra van.

keress rá (google), több helyen a neten is lehet rendelni, valamint el tudod olvasni hogy milyen termékek vannak. (viszont sajnos a pontos összetételt sehol nem írják le, nekem ezért nem túl szimpatikus az ilcsi... ki tudja nem tesznek-e bele valami káros adalékanyagot:S )

2011. febr. 18. 09:17
Na majd körbenézek a dm-be is :)
7. monstro (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2011. febr. 18. 09:15
AZ ilcsi nem csak arcra van?
6. emagdi (válaszként erre: 3. - Babyjuly)
2011. febr. 18. 09:15
az alverde termékek között tényleg vannak jók (de rosszak is), és valóban viszonylag alacsony áron kaphatóak:))
2011. febr. 18. 09:13
engem is érdekel, de olyan, ami megfizethető...
2011. febr. 18. 09:12
ILCSI? ...vagy a helyben készült gyógyszertárit tudnám ajánlani.
2011. febr. 18. 09:07
DM-ben lehet kapni Alverde termékeket, szerintem jók.
2011. febr. 18. 09:03
Olyan biokozmetikumokat tisztítószereket keresek amelyek nem ártalmasak nem okoznak bőrirritációt és főleg nem viszket tőle az ember.
2011. febr. 18. 09:02
Tud valaki jó és kipróbált natúr vagy biokozmetikumot ami minden vegyszertől és mesterséges adaléktól mentes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook