Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki emelt szintű biológia érettségi felkészítőt, ha kvázi a nulláról indulok? Érdekel még esetleg jó felkészítő könyv, vagy tanár... fórum

Tud valaki emelt szintű biológia érettségi felkészítőt, ha kvázi a nulláról indulok? Érdekel még esetleg jó felkészítő könyv, vagy tanár... (tudásbázis kérdés)

5. homern (válaszként erre: 4. - Nalla)
2011. dec. 13. 21:14
én csak az eltéset ismerem,de csak hogy van...az egyik gyakunk után mindig gimisek jöttek a teremhez :)
2011. dec. 12. 13:52

Hú, köszönöm, hogy ilyen gyorsan...! :)

Esetleg tanfolyamot tud valaki? Már amit szívesen ajánlana? Mert azt tudom, hogy van az ELTÉ-n meg a SOTÉ-n is, plussz Treff, EFEB, meg hasonló mindenféle felkészítéssel foglalkozók... :)

2011. dec. 12. 13:46

Én ezekből készültem: Lénárd gimis tankönyvek,Irány az egyetem sorozat Biológia 1-2 (szerényi-berend-fazekas-altbecker)

és az emelt biosz érettségi nagy próbakönyve vagy mi volt a címe :)

nekem az irány az egyetem a kedvencem,minden benne van ami kell,az ábrák,magyarázatok is nagyon jók..

2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Nalla)
2011. dec. 12. 13:30
Ez konkréten Tankönyv, de nagyon jó: Műszaki Kiadó Biológia 1-2-3-4 Dr.Berend Mihály és Dr.Szerényi Gábor
2011. dec. 12. 13:24
Tud valaki emelt szintű biológia érettségi felkészítőt, ha kvázi a nulláról indulok? Érdekel még esetleg jó felkészítő könyv, vagy tanár...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook