Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki egy igazán finom rizottot? fórum

Tud valaki egy igazán finom rizottot? (tudásbázis kérdés)


2018. okt. 1. 02:57
ja es meg annyi ren geteg fele rizottojuk van az olaszoknak/en pl zucinnis-gombasat szoktam csinalni,van aki 3 kulombozo gombaval es sok petrezselyemmel es meg sorolhatnbam,attol fugg ki mit szeret,newm ugy mint nalunk magyaroknal a rizottot mindenki/tudtommal/borsaoval csinalja.ahonnet en jottem onnan legalabbis,de lehet ez is valtozik tajankent.
19. lolita2112 (válaszként erre: 17. - 86d0584f0e)
2018. okt. 1. 02:54
mint mar emlitettem ahany haz,annyi szokas,olaszban videkenkent maskepp fozik.parom fia szakacs es epp tegnap fozott ezt nekunk szoval elso kezbol lattam,hogy fozte,en maskepp fozom holott az is olasz recept.meg Magyar csaLADOMON BELUL IS EGY-EGY ETELT MASKEPP FOZUNK,PL NOVEREM MASKEPPEN FOZI A GULYAST,MINT EN ES EGY CSALASDBAN NOTTUNK FEL.
18. 86d0584f0e (válaszként erre: 12. - Angyal63)
2018. márc. 3. 16:45
Ez minden, csak nem igazi és nem olasz rizottó.
17. 86d0584f0e (válaszként erre: 16. - Lolita2112)
2018. márc. 3. 16:45
Dehogynem. Hagymán, fokhagymán és zelleren, egy percig, közvetlenül a bor előtt. Ez kell a megfelelő állag eléréséhez.
16. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Angyal63)
2018. márc. 3. 09:24
a risottohoz az olaszok nem piritjak a rizst,persze tudom ahany haz ahany szokas,semilyen etelre epp ezert nincs kizarolagos szabaly.
15. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 14. - Cdc0a19a9c)
2009. jan. 5. 18:11
Pirospaprikát kis borsot nem teszel hozzá?
2008. júl. 27. 11:00

csirkemáj rizottó.

végy egy adag csirkemájat jól nézd át öblitsd le és ha nagyok vágd kissebb darabokra olajon futtass meg egy két kisfejhagymát és tedd bele a májat kavargasd mig a máj kinem fehéredik és akkor vedd le a tüzről fedd be és most a rizst készisd el amibe bele teszel egy csomag mirelit vegyeszöldséget . ha a rizsed meg puhult keverd hozzá a csirkemájat jól keverd össze de hagyd még össze érni az izeket. jó étvágyat. a rizottót el készitheted még csirke húsból is csak apró darabokra vágd előtte a húst de sertés húsból is elkészitheted majd mond meg te melyikből volt finomabb a rizottó.üdv feketeerzsi

2008. máj. 2. 12:20
Az olasz riso Scotti nagyon jó a risotto-hoz.
2008. máj. 2. 12:19
Igazi olasz risotto: Vajon megpirítani a rizst. Külön apró hagymán erdei gombát párolni, ízesíteni. Húslevessel (akár kocka is) felengedni a rizst, félidőben bele a gomba. Amikor készre főtt, egy csepp fehér bor, ha elpárolgott, megszórni a risotto-t parmezánnal. Jó étvágyat.
2008. ápr. 22. 22:49
Én egyszerűen az itthon lévő zöldségekkel (különleges, de jó íze van ha fejes vagy kelkáposztát párolsz a tetején) szoktam készíteni "mindent bele bumm" módjára, ha van husit vagy kolbászt, virslit vágok bele. szalonnát piritok hozzá. bármilyen nyers salival nagyon fincsi.
10. Alexx
2008. ápr. 11. 17:08

Megtaláltam!


A Fővámtéren, a Vásárcsarnok alagsorában van egy csodabolt, ott mindenféle különleges, egzotikus dolgot lehet kapni. Csak fűszerből van egy egész falnyi, de komolyan!!!!

Priviben megírom a bolt nevét, de ide nem írhatom ki. :)

9. gabima (válaszként erre: 7. - Alexx)
2008. ápr. 1. 22:33
Rizotto rizst Tescoban vettem, fél kg-os csomagolásban. (Nem Tesco-termék). Én a tejberizst is ebből csinálom.
2008. febr. 22. 11:20

Hát,lehet hogy nevetséges,de nálam bevált,sőt! Imádja a család:

hozzávalók:

-maradék rizi-bizi

-maradék sült vagy főtthús kis sockákra vágva

-aprított petrezselyemzöld

-kb.1 dl tejszín

-reszelt sajt (én parmezánt és trapistát keverek össze)

Ha nagyobb mennyiséget készítek,a tejszínből is több kell.

Ezt az egészet összekeverem,jénai tálba teszem,megszórom a tetejét a sajtkeverékkel és beteszem a sütőbe vagy mikróba míg alaposan át nem melegszik,a sajt pedig ráolvad.

Így semmi nincs kidobva és jóízűen elfogy!


(tonhallal sem rossz!)

2008. febr. 22. 10:16
Azt mondják igazán jó rizottóhoz un. rizottórizs kell. Hol lehet ilyesmit Budapesten kapni? Melyik üzletben konkrétan? Tudja valaki?
2007. okt. 26. 08:20
köszönöm a recepteke.
2007. okt. 21. 11:40

Imádom !Én igy készitem .


30dkg-.rízs

15dkg- cukkini megpárolva

10dkg-s.répa.

20dkg -friss fejtettbab

20dkg.-cukorborsó

10dkg-kukorica

1 szál poréhagyma

ezeket megpárolom

só ,diszitéshez én petrezselyemzöldet és paradicsomot használok. És erre a keverékre reszelem a sajtot.

2007. okt. 12. 05:35

Tök-rizottó


Diétás jellemző: Szénhidrátszegény, Kalóriaszegény, Zsírszegény, Lisztérzékenyeknek is

Kategória: Reform ételek


Hozzávalók:

• 30 dkg rizottónak való rizs (Arborio rizs)

• 50 dkg tökhús (Hokaidó tök)

• 1 szál póréhagyma

• 3 evőkanál ghi

• 0,5 l alaplé (zöldségleves kockából)

• 5 dkg reszelt növényi sajt

• 1 teáskanál currypor

• a díszítéshez kakukkfű

• TAMARI

borsfü


Elkészítés:

A tököt meghámozzuk, kettévágjuk, kimagozzuk, majd felkockázzuk. Az így kapott tökhúst fóliába göngyöljük, és 125 fokos sütőben megpároljuk.

A póréhagymát megmossuk, megtisztítjuk, a fehér és a zöld részeit apróra vágjuk, majd egy evőkanál ghin megpirítjuk, aztán hozzáadjuk a rizst is, amit üvegesre párolunk.

A keveréket felöntjük az alaplével, amikor a rizs majdnem elfőtte a levét, hozzáadjuk a felkockázott tököt és a curryt. Tálalás előtt a rizottóhoz keverjük a maradék giht és a reszelt parmezánt, TAMARIval ízesítjük, borsfűvel fűszerezzük.


Tanácsok:

Tálaláskor szórjuk meg kakukkfűvel és durvára reszelt sajtal.


Elkészítési idő: 60 perc

2007. okt. 9. 06:11

Egy nem vega, májas rizottó:


30 dkg csirkemáj

kis fej vöröshagyma

kevés olaj

bors

őrölt piros paprika

majoránna


2 dl rizs

kevés olaj

tetszés szerint zöldségek aprítva, párolva (ha fagyasztott, akkor csak beleteszem)

esetleg kukorica

ételizesítő

petrezselyemzöld


Az apróra vágott vöröshagymát megpárolom az olajban, majd beleteszem a kisebb darabokra vágott csirkemájat és jól átpirítom. Nem kell sokáig, hogy a máj ne keményedjen meg. Fűszerezem és félreteszem.


A rizst kevés olajon fehéredésig pirítom, felöntöm kétszeres mennyiségű vízzel, hozzáadom a többi hozzávalót, majd kis lángon melegítő sütőbe teszem. Kb. fél óra alatt elkészül, közben nem kell kevergetni, figyelgetni.

Ha kész, összekeverem a májjal.


Idénysalátával, savanyúsággal nagyon finom.


Egészségedre!

2007. okt. 8. 17:01

Ha még aktuális...


Név: Zöldséges vegan rizottó

Diétás jellemző: Szénhidrátszegény, Kalóriaszegény, Zsírszegény, Lisztérzékenyeknek is, Cukorbetegeknek is

Kategória: Vegetáriánus ételek

Hozzávalók: -2 dl rizottórizs, barnarizs/basmati rizs/jázmin rizs

-2 dl zöldborsó / brokkoli / karfiol

-1-2 db sárgarépa / paszternák / feketegyökér / csicsóka

-0,5 mk kakukkfű/rozmaring

-0,5 mk oregánó

-0,5 mk bazsalikom

-1 ek hidegen sajtolt olaj

- TAMARI

- borsfű

Elkészítés: 2x mennyiségű vízben feltesszük a rizst főni, amikor már majdnem kész a rizs tetejére rászórjuk a morzsolt fűszereket, majd elterítjük egyenletesen a zöldborsót, az apró kockára vágott sárgarépát. Fedő alatt pároljuk még 5 percig.

Ha kész, összekeverjük a rizottónkat és megöntözzük hidegen sajtolt olajjal.

Különböző zöldségekkel, különböző fűszerekkel, és különböző hidegen sajtolt olajakkal mindig más különleges rizottót kapunk.

Rizottónkat feldobhatjuk sült tofúval, szejtánnal, keverhetünk bele cukkinit megöntözhetjük citromlé-reszelt (friss)torma szósszal.

Aki szeretné, feldobhatja növényi sajttal is (cheesly).

A képzeletünk szabhat csak határt.

Tanácsok: Ha gyökér zöldséget használunk, azt érdemes előtte előpárolni.


A rizottót mindig frissen tálaljuk, fogyasszuk.

Elkészítési idő: 45 perc

2007. aug. 27. 16:06
Tud valaki egy igazán finom rizottot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook