Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki Budapesten olyan munkahelyet ahol támogatják az utazást, legalább valamennyi %-át kifizetik a bérletemnek? Köszönöm. fórum

Tud valaki Budapesten olyan munkahelyet ahol támogatják az utazást, legalább valamennyi %-át kifizetik a bérletemnek? Köszönöm. (tudásbázis kérdés)

2012. okt. 11. 13:52
Előző helyen 40 ezerrel többet kerestem,viszont semmi más,Nos,akkor az volt a jobb,igaz?
2012. okt. 11. 13:50
Nekem térítik a bérletet teljesen ,egyéb semmi.Viszont volt amikor sokkal többet kerestem,és nem térítették,tehát ez relatív és tényleg nem ez a legfontosabb,szerintem.
3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Cilumiluci)
2012. okt. 11. 13:49

egyetértek :D

szerintem változó hogy mennyit térítenek, meg ha cafeteria van akkor te szabod meg (elvileg), hogy milyen felosztásba kéred a cafeteria összegét.

2012. okt. 11. 13:21
Hát ezt így konkrétan?Szerintem örülj ha munkahelyet találsz bármilyet is,a bérlet azután következő részletkérdés...
2012. okt. 11. 13:18
Tud valaki Budapesten olyan munkahelyet ahol támogatják az utazást, legalább valamennyi %-át kifizetik a bérletemnek? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook