Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki ajánlani Újpesten egy/több jó éttermet, kávézót? fórum

Tud valaki ajánlani Újpesten egy/több jó éttermet, kávézót? (tudásbázis kérdés)


13. macs77
2008. dec. 9. 19:01
Külvárosi kávéház - nagyon hangulatos (már írták előttem a 8-as hsz-ban, ott a címe is)
12. pintyőke72 (válaszként erre: 11. - Teltzsu)
2008. dec. 9. 18:30

Én kb 5-6 éve voltam,azóta sem.Valóban miniatűr volt az adag.De tudod a sz@rból a kevés is sok...

Úgy látszik mit sem változott évek alatt a hely.

Életem egyik legmegrázóbb gasztronómiai "élménye" volt.

2008. dec. 9. 11:21

Az Öreg Halászban voltam nem is olyan rég - hagyjuk...Az árhoz képest miniatűr adag és nem épp elfogadható minőségű a kaja...


Emiatt is nyitottam a topikot, hogy ki tud ajánlani egy normális helyet. :)

2008. dec. 4. 21:58

Én is a Víg Kalmárt ajánlottam volna. Fél éve még kiváló volt a kaja! (a szakács?)

Az Öreg Halászban nagyot csalódtam. Kevés, hideg és sz@r a kaja, lassú a kiszolgálás, borzasztó!

2008. dec. 4. 09:49

A másik kávézós hely - bár én nem szeretem, de ez izlés dolga :) - a Külvárosi Kávéház.


KÜLVÁROSI KÉVÁHÁZ

Bp. IV.ker. István út 26.

Kévézó, étterem, kerthelyiség

8. moki-kopi (válaszként erre: 7. - Chocoblue)
2008. dec. 4. 09:48

Tényleg!!!!


De ott van újpest központban a Cafe5, isteni teákkal, kávékülönlegességekkel! nyami... :D

2008. dec. 4. 09:45

Kávézni egyébként ott a Horváth Cukrászda! A földszinten klasszikus cukrászdával, az emeleten amerikai designer megjelenéssel :)


HORVÁTH CUKRÁSZDA

Bp. IV.ker. Petőfi u. 35.

6. moki-kopi (válaszként erre: 4. - Chocoblue)
2008. dec. 4. 09:44
és még annyit, hogy a teátrumban finomak az ételek
5. moki-kopi (válaszként erre: 2. - Sünciné)
2008. dec. 4. 09:43

Sziasztok!


Szerintem a Víg Kalmárban egyre rosszabb az ételek minősége... sajnos, pedig régen szerettem :(


Teátrum jó lenne, de a kedves énekes hölgy és szintetizátoros úr bazi hangos... :D

2008. dec. 4. 09:42

TEÁRUM ÉTTEREM

Bp. IV. ker. Árpád út 66.

Jó kaják, elérhető árak, a Pizza Hut épületében, pontosabban pont alatta van :)


ÖREGHALÁSZ ÉTTEREM

Bp. IV.ker. Árpád út 20.

Magyaros kaják, szezonális specialitások, mint Márton napi menük, vadnapok, stb., árban kicsit húzós.


MEGYERI CSÁRDA

Bp. IV.ker. Váci út 102-104

Magyaros kaják


Beszélgetésre-kávéra-vacsira a Teátrumot ajánlanám :) Újpest Központ metrótól 2 perc gyalog.

2008. dec. 4. 09:30

Ok, köszönöm! :)

Olyan helyet keresnék, ami nem túl zajos, és be lehet ülni 1 kávéra vagy vacsira egy meghitt beszélgetés mellett.

És persze az elfogadható ár sem megvetendő szempont. :)

2008. dec. 4. 09:17
Újpesten, nem de a XV. kerületben van a Vígkalmár vendéglő az nagyon szuper!!!!!
2008. dec. 4. 09:16
Tud valaki ajánlani Újpesten egy/több jó éttermet, kávézót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook