Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki ajánlani recept nélküli kedélyjavítót? fórum

Tud valaki ajánlani recept nélküli kedélyjavítót? (beszélgetős fórum)

1 2 3
45. 543210 (válaszként erre: 44. - 124637ff9b)
2018. dec. 7. 20:53
A Glutation csepp valóban visszaállítja a haj természetes színét?
44. 124637ff9b (válaszként erre: 42. - VersEmber)
2018. júl. 29. 08:00

Az igen!!

Távgyógyítunk olyan gyógyszerrel, ami keringésjavító, ritmuzavart is okozhat és a normális időkben még vényköteles volt!

Félelmetes.

2018. júl. 29. 07:49

Reggel konyak

Délben konyak

Ettől leszünk

Mozgékonyak!

42. VersEmber (válaszként erre: 40. - Agnesss0129)
2018. júl. 29. 02:11

A glutation glicinből, ciszteinből és glutaminsavból álló tripeptid.

Teljesen jó, csak még én panangint javasolnék ehhez.

Ragyogóan kiegészítik egymást.

2018. júl. 28. 23:58
Orbáncfű tea,de vigyázz, rá lehet szokni.
40. agnesss0129 (válaszként erre: 39. - Lolita2112)
2018. júl. 24. 07:04

Szia!

Aranyos vagy hogy érdeklődtél,el kezdtem anyumnak egy kapszulát,ez be vált.Szuper!Már kb.2-3 hete szedi nagyon jó!Itt ajánlotta a Hoxán egy másik kedves tag."Glutation"a neve.Agy serkentőtől kezdve sok minden "jó" van benne,és idősebbeknek nagyon is ajánlják...de a B compexet amit ajánlottál hozzá fogom venni

39. lolita2112 (válaszként erre: 38. - Agnesss0129)
2018. júl. 12. 08:23
szia!remelem,hogy fog segiteni!
38. agnesss0129 (válaszként erre: 36. - Lolita2112)
2018. jún. 22. 07:13

szia! köszi! meg próbálom amit ajánlottál!

a"kava-kava"-nak meg utána nézek,nem ismerem!

2018. jún. 22. 03:33
kava kava novenyiu eredetu nyugtato,nem tudom otthon aruljak e ezt.
2018. jún. 22. 03:32
b vitamin complex es magnesium szedese
35. Bless the child (válaszként erre: 32. - Smirnoff)
2018. jún. 13. 07:19

Ledokumentálja, majd a területi szakápoló otthonában felkeresi, referál a pszichiáternek és felírják a gyógyszert.


Ne haragudj, de ebben hol olvasol olyat, hogy a szakápoló dönti el, hogy milyen gyógyszert kapjon a beteg. A kérdező az orvos beállított gyógyszerről beszél.

34. Bless the child (válaszként erre: 33. - Agnesss0129)
2018. jún. 13. 07:15
Szia! Nem én kezdtem a vitát, sőt egyáltalán nem vitatkoztam. Leírtam neked, hogy mit lehet ilyen esetben tenni, mivel napi szinten ez a munkám nagy része. Az, hogy valaki megkérdőjelez, az már az ő dolga. Részemről itt lezárva a téma. Szép napot!
2018. jún. 13. 07:02

jajj lányok!ekkora vitát csináltok egy egyszerű kérdésből?nem kellene!Én csak tanácsot szerettem volna kérni,nem egy "dilis"öregasszonyról van szó akit mint valaki irta be kell gyógyszerezni,tompitani!A kedélyjavító fogalmát is ismerni kellene...Egy növényi alapút akartam keresni,amivel nem mérgezem...és fokozatosan le tudom állítani a gyógyszerről,mert nem látom szükségességét már,ha a dili dokiról lenne szó azt annyira ismerem hogy élete végéig tömné bele,ha szükséges ha nem!

Ja! ...és úgy érzem amit találtam "Valeriana+Max+Citromfű+B6+Mg"-jó lesz és nincs mellékhatása sem,és rövid időn belül nem is lesz erre sem szüksége,de ebben még vitamin is van legalább!

32. Smirnoff (válaszként erre: 30. - Bless the child)
2018. jún. 12. 21:43

Pontosan leírtam miért kédőjelezem meg. Te meg nem válaszoltál. Hol van az a messze előremutató hely, ahol az ápolószemélyzet mondja meg az orvosnak mit írjon fel?

Jómagam bipoláris vagyok Hol kezelten, hol nem.

Egy nagyon közeli barátom skizofrén, öribarinőm testvére gyámság alatt van, mert szefós és amellett ő is srizofrén. Ki-be járatsak vagyunk a barátnőmmel a gyámügyre, akik együttműködnek a pszichiátriával.


Nem hasraütésre mondtam.

2018. jún. 12. 21:25

Ha csak szakorvos irhatja fel akkor az nem lehet laza kedélyjavito sajnos.

Én a homeopátiás Sedatif PC-t ajánlom de mint írtam ha szakorvos írt fel neki vmit akkor az erős lehet, a recept nélkül kaphatok csak lazák.

Nekem mondjuk használ ez amit írtam

30. Bless the child (válaszként erre: 29. - Smirnoff)
2018. jún. 12. 18:38
Nem igazán értem, hogy miért kérdőjelezed meg az általam írtak, ráadásul ilyen indulatosan. Van konkrét tapasztalatod, hogy te jobban tudod, hogy hogyan működik a pszichiátriai gondozás? A kérdezőnek írtam választ, ami teljes mértékben igazság. Ha van pszichiáter ismerősöd nyugodtan kérdezd meg tőle, ha engem hazugnak nézel. Az a pszichiáter, aki gondozóban dolgozik- dolgozott pontosan tudja, hogy mi a gondozó feladata. Nem hasraütésből adtam választ.
29. Smirnoff (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2018. jún. 12. 17:38

Pontosan hol van az a jobb hely? Mert nem Bivalytoszondin élek. A szakÁPLÓ nem pszichiáter, és még csak nem is orvos. Nem működik egy úgy, hogy a dilettáns bemonnya, hogy Manyi néninek napi kép Scippa, és boldog lesz a falu.


A jobb hely ott kezdődik, hogy az ORVOS vérképet néz, találkozik a beteggel, és HA szükségesnek gondolja, felír valamit.


Gyakorló bolond vagyok, pszichiáter barátnővel, és pár orvos pajtival.

Azért várom a mesét, hogy hol van a területi szakápoló által jóváhagyott recept a jó helyeken.

Esetleg a párttitkár is aláírta?

28. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2018. jún. 12. 17:34

Ha eddig felírták neki, egyeztess időpontot a dokijával és taxival, vagy fizetős betegszállítóval vigye el a férjed.

Ha szerencséd van, elég ha férjed elmegy a papírjaival és felírják neki, sőt házidokinak javaslat, és 1 évre megoldva.:)))

27. globus (válaszként erre: 26. - Bless the child)
2018. jún. 12. 17:21
Mi magán pszichiáterhez mentünk, amikor anyu már fekvőbeteg lett. Vidéken, ami alatt távoli falut értek, semmilyen ellátás nincs, még a Hospice is heti 1x látogat. Komoly gyógyszert nem kaptuk, de ötletet gyógynövényesre igen.
26. Bless the child (válaszként erre: 22. - Smirnoff)
2018. jún. 12. 17:14
Tévedsz. Ledokumentálja, majd a területi szakápoló otthonában felkeresi, referál a pszichiáternek és felírják a gyógyszert. Jobb helyeken így működik, így kellene mindenhol lennie.
25. 12d083b51b (válaszként erre: 24. - Smirnoff)
2018. jún. 12. 16:57

Szerintem nagyon jól csináltad. Ezt akartam mondani én is: adj neki feladatot, hogy hasznosnak érezze magát. És köszönd is meg neki akár többször is, az elégedetté tesz akárkit, ha érzi, hogy szükség van rá, ha érzi, hogy még van hely, ahol számítanak rá...


Ez a kávé-süti, tea-süti, csoki-süti módi nagyon tetszik!!! Meg lehet próbálni, akármivel, ami a kedvenc nyalánksága. Tökéletes!

2018. jún. 12. 16:26

Amúgy kiíró, bocs, a kirohanásért. Egy csípőműtét mellett volt elég bajod, nem marasztallak el. Rendes, hogy így is gondolsz rá.


Amiket írtak szerek, próbáld meg. Remélhetőleg hat. Beszélgess vele, amíg felgyógyulsz, kérd a segítségét, hogy hasznosnak érezze magát.

Meg én a depressziós nagyanyámmal régen azt csináltam, hogy megebédeltünk, utána mindig volt egy kávé és egy süti. A kávé és egy süti (mint egy kisgyereknél) akkor jött, ha mondott egy dolgot, ami aznap tetszett neki, széőp volt, jó érzést keltett benne. Bő év után már magától mondott valami szépet az életről.

22. Smirnoff (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2018. jún. 12. 16:18

Az általános bejövő hívásokat sehol nem dokumentálják az közkórházakban. Ezt biztosan tudom.

Ilyen gyógyszert meg blindre nem ad ki egy lelkiismeretes orvos. Először is tilos, másodjára meg az ómutter esik-kel a járókerettel, ha már elhagyta, különösen veszélyes. Egy vérképet, amit 3-4 havonta életerős ifjakon is megcsinálnak, muszáj elvégezni.

Persze lehet ezt is "okosba'", aztán ríni, hogy nagymami megbolondult, és feldobta a pacskert.


Oké, nem így kellett volna elhagyni sem, de ha már olyan trehány volt valaki (ezek szerint az öreglány magát nem látja márel), hogy hetek után kaparózik, akkor nem az a megoldás, hogy leszedáljuk valami szarral, hogy a sarokban maradjon, vagy beletömünk valamit, amitől vagy jobban lesz, vagy kiugrik az ablakon.

22. Smirnoff (válaszként erre: 21. - Bless the child)
2018. jún. 12. 16:18

Az általános bejövő hívásokat sehol nem dokumentálják az közkórházakban. Ezt biztosan tudom.

Ilyen gyógyszert meg blindre nem ad ki egy lelkiismeretes orvos. Először is tilos, másodjára meg az ómutter esik-kel a járókerettel, ha már elhagyta, különösen veszélyes. Egy vérképet, amit 3-4 havonta életerős ifjakon is megcsinálnak, muszáj elvégezni.

Persze lehet ezt is "okosba'", aztán ríni, hogy nagymami megbolondult, és feldobta a pacskert.


Oké, nem így kellett volna elhagyni sem, de ha már olyan trehány volt valaki (ezek szerint az öreglány magát nem látja márel), hogy hetek után kaparózik, akkor nem az a megoldás, hogy leszedáljuk valami szarral, hogy a sarokban maradjon, vagy beletömünk valamit, amitől vagy jobban lesz, vagy kiugrik az ablakon.

21. Bless the child (válaszként erre: 19. - Smirnoff)
2018. jún. 12. 16:01
Valamit félreértettél. Nem mobilszámról van szó.
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Smirnoff)
2018. jún. 12. 15:53

Én sem értem, minek a kedélyjavító, főleg ha nem igazán van fizikai ereje sem.


A folyadékhiány önmagában is okozhat sokféle gondot.


(Én 56 évesen kaptam "keringésjavítót". amitől az a gondolatom támadt, hogy semmi baj nem történik, ha aznap ágyban maradok... Nem is szedtem tovább.)

19. Smirnoff (válaszként erre: 17. - Bless the child)
2018. jún. 12. 15:45

Van telefonszáma, de nem adják ki minden hülyének, többek közt azért, h minden hülye ne hivogassa olyan dologert, h nem tudja a rendelési időben való ellátást megoldani egy nyugdíjasnak. Ha éegy pszichiáter megadja a mobilszamat, bukosag továbbadni, és ne hidd, h nem kapcsolja ki munkaidőn kívül.


Az 50-70 évesek szarra vannak nyugtatozva, kedelyjavitozva indokolatlanul. Ha már hónapok elítélték, és Mrgvonasituneteim, hagyni kell a francba, pár hét, max ég hónap, és kitisztul.

18. Guruljka (válaszként erre: 8. - Agnesss0129)
2018. jún. 12. 15:25

Már önmagában a citromfű tea is jó alvást biztosít. A valeriana közismert, enyhe nyugtatószer.


Fontos, hogy eleget igyon, sok idős "elfelejt" inni, vagy azt hiszi, pár korty folyadék elég.


A házigondozói szolgálatról tévesen hiszik, hogy mindenütt van, de ha tényleg elérhető, akkor jó lenne, főleg ha törődnének azzal, hogy igyon az idős beteg.


[link]


Fontos lenne vitaminok adása is.

17. Bless the child (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2018. jún. 12. 10:57
Minden pszichiátriai gondozónak van telefonszáma. Ha nem tudod, rajta van a leleten, amit kap mindig édesanyád. Fel kell hívni őket, elmondani, hogy mi a gond. Telefonon történő egyeztetést ledokumentálják és felírják a gyógyszerét.
16. 543210
2018. jún. 12. 10:36
Akkor mást javaslok.Házigondozói szolgálat van már szerintem mindenfelé.Legalábbis nálunk ők tudnak besegíteni ilyen ügyekben.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook