Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud-e valaki olyan receptet, melyben gőzölés, fagyasztás nélkül lehet zöldségféléket eltenni, úgy, hogy az aromájuk megmaradjon? Köszi fórum

Tud-e valaki olyan receptet, melyben gőzölés, fagyasztás nélkül lehet zöldségféléket eltenni, úgy, hogy az aromájuk megmaradjon? Köszi (tudásbázis kérdés)


5. bnepzs (válaszként erre: 4. - 5e76004fb5)
2010. okt. 6. 14:52
meg próbálom, az az igazság a fagyasztóm haldoklik és már ki akarom üríteni és kikapcsolni. Nem érdemes meg javitatni, újat pedig nincs lehetőségem venni. Hallotta valami olajos lehetőségről, de sajnos a mennyiségi arányokat nem tudom...
2010. okt. 6. 14:08

aszalni a világ legegyszerűbb dolga:

vékonyra felvágod pld a sárgarépát és akár a mikróba, akár a sütőbe, nagyon alacsony fokon kiszárítod.

a tudósok szerint a fagyasztással lehet a legjobban megőrizni a vitamint és az aromát.

3. bnepzs (válaszként erre: 2. - Kiraroli)
2010. okt. 6. 13:12
Nos konkrétan zöldségre répára és a zöldség zöldjére gondoltam.Aszalni nem tudok, hol és mivel. Sóban már tettem el, de nem lopta be magát a fazekamba, mivel rettenetes lett. De azért köszi.
2010. okt. 6. 13:03
aszalás...
2010. okt. 6. 12:56
Tud-e valaki olyan receptet, melyben gőzölés, fagyasztás nélkül lehet zölségféléket eltenni, ugy, hogy az aromájuk megmaradjon? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook