Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak? fórum

Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak?

1 2 3 4 5 6 7 8
12. c75565e593 (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2010. aug. 3. 00:35

Szia

Számomra ez a monotonitás a fárasztó, pl ha koncert lenne az nem zavar, mert gitár, dob, stb....

De a zene mit a diszkókban hallgatnak attól...sztem totál hallás vesztés lehet...

11. c75565e593 (válaszként erre: 9. - Giorcub)
2010. aug. 3. 00:33
Még...
10. a1baa7edcc (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. aug. 2. 23:20
Fuldugo?
2010. aug. 2. 22:51
erdekes nekem nagyon sok osztalytarsam jart evekig diszkoba, koncertre, buliba, bombolt a fulukbe a tuctucc meg a metal. egyik sem suket, sot koszonik semmi bajuk. ha igaz lenne hogy ettol megsuketulsz akkor tele lenne az orszag sukettel...
2010. aug. 2. 22:38

Szerintem ez a dübörgés nem a zenéről szól.

Nem sokat (semmit) értek hozzá,de itt inkább a hanghullámok tejedéséről lehet szó.

Ezek a mély basszusok,amiket olyan jól terjednek a betonfalakon át,inkább rezgések.

Ott ahol a zene szól,nem is hallani.Távolabb erősödik fel,és mintha az agyamat ütnék.

Van egy süket ismerősöm,aki szintén "hallja" ezt a zenét,de ott nem ahol a buli van.

Ha pedig igazam van,és ezek másfajta hullámok,akkor érdemes lenne átnézni Nikola Tesla munkásságát(kis túlzással).

7. sunshine24 (válaszként erre: 2. - 9925394c3b)
2010. aug. 2. 22:37
Na,én éppen emiatt nem járok már el szórakozni, mert a buli nem indul be 1 előtt. Régen ez nem így volt. Sokat gondolkoztam azon, hogy miért van ez így, de megoldásra nem nagyon jutottam.
2010. aug. 2. 22:04
Szerintem pont a dübörgés az, ami annyira monoton, hogy meg lehet szokni hamar, és jobban lehet pihenni mellette, mint mondjuk egy több hangszeres koncert mellett.
2010. aug. 2. 21:58
én szeretem (néha, ha olyan hangulatom van) ezt a zenét, de csak ha én is hallgatni akarom, nem éjszaka, otthon, mikor holtfáradt vagyok és aludnék... amióta megszületett a babám, minden zajra ugrok, a fölöttünk lakó kisebbségiek zenéjére is, ha berúgva, hajnal 1-kor rákezdenek a gyerekszoba fölött. ilyenkor felmegy a férjem és csend lesz... viszont Óbudán lakom, nemsoká Sziget... pont oda nyílik az ablak... nem tudom pici fiam fog-e majd tudni aludni :((((
2010. aug. 2. 21:53

Nagyon sajnálom, hogy ilyen borzasztó helyen laksz!

Én már meghülyültem volna!

2010. aug. 2. 21:26
a nagyon mai zenét én sem kedvelem, de bármilyen zene is legyen, ha távolból szűrődik be a szobádba hajnalban, ugyanazt lehet főként belőle hallani : a dübörgést. lehet az a legjobb zenekar vagy a legsz*rabb DJ, ugyanaz szűrődik be belőle.
2010. aug. 2. 21:19

Jó a cikk!

Én gyűlölöm ezt a zenének csúfolt valamit. Tudom kilógok emiatt az átlagból, mert nem ide járok, kaptam is már érte megjegyzést, de én a sváb bálokat szeretem és ha nagyritkán bulizni megyek akkora oda megye. De mifelénk is vannak is zajláda discok és egyéb szórakozóhelyek ahol kb 4ig szól ez a szenny utána meg az ordibáló fiatalok miatt nem lehet aludni. Szörnyű, utálom! Gőzöm nincs miért nem lehet ezt halkabban hallgatni (biztos azt már nem hallják) vagy ha már bömböl akkor miért nincs lekorlátozva. Az a baj, hogy a mai fiatalok többsége akkor indul csak bulizni mikor más normális ember már először felébred éjszaka, vagy minimum ötödször fordul meg. Unokatesóm mesélte éppen múlt héten, hogy ők éjfél körül szokta csak elindulni a szórakozóhelyekre, addig otthon "alapoznak". Na itt kezdődnek a bajok...

2010. aug. 2. 21:08
Hetek óta ezen agyalok, hogy írok egy pár gondolatot a tucc-tucc-ról, igazából nem nevezném zenének, mert a zene az nem irritáló... de a fent említett dübögés igen, káros hatással bír, és sajnos sok fiatal ezt nem tudja.
Cikkemben magamról írok, hogy esténként milyen rémálmok érnek.

Ugrás a teljes írásra: Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook