Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak? fórum

Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tucc-tucc - ez kell a mai fiataloknak?

1 2 3 4 5 6 7 8
42. doresz88 (válaszként erre: 39. - Bettike2007)
2010. aug. 3. 12:36

Nem támadni akarunk, meg meggyőzni hogy szeresd a zenét, ne értsd félre!


Írtad hogy a szomszédaid c. és inkább életben maradsz mint kötöszködj velük... így elég nehéz a helyzeted, de rendőrséget se meritek kihívni? Pl ha jól tudom 10 után ez már csenháborítás és büntetik... (nem vok biztos)

2010. aug. 3. 12:34

Én is szeretem az elektronikus tánczenét drog és vagyon nélkül is,emellett mondjuk sok más stílust is mikor melyikhez van kedvem,azt hallgatom.

Semmivel sem tartom jobbnak hajnalig a Bódi Gusztit hallgatni a helyi kocsma zenegépjéből.

De ezért különbözünk,hogy mindenki megtalálja a kedvére valót,és hogy elfogadjuk a másik véleményét.Én speciel el fogadom ha más olyat kedvel amit én nem,és tiszteletben is tartom,elvárom mástól is ugyanezt.

2010. aug. 3. 12:32

De különben nem is értem ezt az egész gondolkodásmódot! Ez már megint olyan mint a miniszoknya mély dekoltázzsal = kurva, a fekete szerelés fehér bőrrel, hosszú hajjal= büdös igénytelen rokker. Nem is tudom egyesek honnan szednek ilyen hülye kategóriákat! Hogy lehet így baromira kisarkítani az embereket????

Mintha nem is ember lenne az aki különbözik a másiktól!

Én voltam már hyper partin is, meg rock fesztiválon is, meg operában is! Mindegyiknek más a hangulata! Az operát szépen végigültem, kellemesen elfáradtam, hazamentem, a rockfesztiválon mindig leöntöttek sörrel, széttaposták, udrálták a lábam, mert ott nem táncol senki csak pogózik, meg pattog, a hyperen meg eltáncoltam a barátaimmal, és mindenki békénhagyott. Az is aki ivott, az is aki drogozott, meg az is aki semmit sem csinált.

Na és??? Most útáljam a rock bulikat mert állandóan fellöktek? Én mentem oda, mert tetszika zene, én fizettem érte, és igen, ezek a bulik ilyenek. Ez van. És ha megint lenne olyan koncert amit szeretek elmennék, max lemezlapokat teszek a lábamra.


Ez olyan ovis dolog, hogy utáljuk a másikat, mert nincs piros szoknyája...

39. bettike2007 (válaszként erre: 38. - Sophya08)
2010. aug. 3. 12:30
ja és egy baba fülébe hogy teszed be a dugót???mert az hagyján hogy engem zavar de a gyermekem sem tud aludni az olyan másokkal nem foglalkozó csak magunkkal típusú emberek miatt,pl a szomszéd..
2010. aug. 3. 12:26

Ja és akinek véletlenül olyan szomszédja van aki "hangosan" hallgatja zenét,annak tudom ajánlani a füldugót,önismereti kurzust vagy kommunikációt az illetővel,aki,akik végett nyugtalan éjszakáink vannak,mert más gondunk sincs,csak az ,hogy ki miyen zenét hallgat, milyen hangosan.

Az biztos,hogy én próbálom magam úgy alakítani,ha az idősebb korosztályba fogok tartozni ne legyek lemaradva és ha nem fogok szeretni valamit,AZT ELFOGOM FOGADNI,HOGY VAN AKI SZERETI.

37. doresz88 (válaszként erre: 33. - Norelia)
2010. aug. 3. 12:24

Nem konkréten magamra vettem, hanem azok nevében írtam akik ezt szeretik! Azért nem értesz valamit, attól az még létezik! És nem keverem a dolgokat! Látod, Te még nem voltál egy jó buliba! Elég baj az hogy csak annyit látsz, hogy piás, meg drogos, meg semleges.... Ez baromira nem így van!

Azért mert Te nem szereted, hagyd meg másnak az örömöt hogy szeresse, anélkül, hogy bármilyennek is neveznéd!

És igen azon háborodtam fel, hogy lenézed ezeket az embereket, és drogosnak tartod, meg stb!

2010. aug. 3. 12:17

Azoknak akik nem bírják elfogadni,hogy vannak a világban millióan akik szeretik ezt a "zenestílust" ,mert hát valahol ez mégis egy fajta zenei irányzat,ha már cédéket is kiadnak és milyen furcsa:-o meg is vásárolják és nem csak a vélemények szerint elmondott különleges életmódot folytatott "emberfajták" veszik,hanem pl.:40-50 év körüliek is előszeretettel hallgatnak ebben a stílusban egy igényesen elkészített darabot---->Mert vannak köztük ilyenek is.Nem kell ahhoz drogosnak lenni,hogy lehessen szeretni pár ebben a műfajban lévő személyt,zene számot,--->mert vannak köztük jók is és nem kell megítélni valakit arról,hogy milyen stílusú zenét hallgat.

Elég színes egyéniségemnek köszönhetően vagy éppen lehet fordítva is minden fajta zenét meghallgatok legyen az opera,könnyűzene,rock, bármi.

Nem arra tanítottak,tanított az élet,hogy ítéljünk el embereket,azért mert éppen nem egyforma az ízlésünk.

Akinek meg nem tetszik robbantson ki 3.világháborút

35. sunshine24 (válaszként erre: 30. - Norelia)
2010. aug. 3. 11:07

Kedves Norelia!

Tudod, az általánosítás csúnya dolog. Szeretem a minőségi elektonikus zenént, ennek ellenére nem vagyok sem drogos, sem milliomos. Pusztán más az ízlésem, mint neked.

34. Norelia (válaszként erre: 31. - Doresz88)
2010. aug. 3. 10:59

ááá.. Én csak a véleményemet írtam, le.

Te meg keversz mindent és csak 2 féle bulit ismersz. Tudtommal 3 van egy amin sok drogos van egy amin sok a piás és egy ami semleges. De mindegy is...

A légyeg hogy nem bántó szándékkal írtam, de én nem tudom miért lehet ezt szeretni... -.-

33. Norelia (válaszként erre: 32. - Doresz88)
2010. aug. 3. 10:52
Már nem azért, de miért ne általánosítsak amikor nagyrészben így van. és nem mondtam neveket szóval nem rád gondoltam vele. Azt már más hogy magadravetted.
32. doresz88 (válaszként erre: 30. - Norelia)
2010. aug. 3. 10:21
Nem vagyok se drogos, se milliomos! Ne általánosíts!
31. doresz88 (válaszként erre: 27. - Syria)
2010. aug. 3. 10:20

Dee, szerintem azzal is van baja, mert hulladéknak, igénytelen zenének, stb nevezi.

De félreértés ne essék, nem kötözködni, meg vitázni akarok!

Egyszer volt egy másik cikk, abban a rockerekről volt szó! Ott is igénytelenség volt, meg a zene is sátáni, meg mit tudom én!


Ezzel most azt akarom mondani, hogy mivel emberek vagyunk, mást szeretünk, és ezért nem kell le hülyézni meg lenézni a másikat, és legfőképp elítélni. Nem tudom megérteni, hogy mi van abban ha valaki ilyen helyre megy? Ez miért fáj másoknak? Azt meg abszolút nem értem, miért kell egyből drogosnak lennie valakinek, ha ilyen zenét hallgat! De akkor beszéljunk egy nem tucctucc buliról! Hányásig isszák magukat az emberek sörrel, meg tablettás löttyökkel, mert 100 ft-ért lehet kapni, aztán egymás hányásában fetrengenek! Na akkor ez mitől jobb? Jaaaaa, hogy nem kéne általánosítani? Ugye hogy vannak kivételek!? Csak mindenki ezt látja! És mi a legfurább? Ha 100 emberből egy elmegy hányni, akkor már az egész banda alkoholista hányós, szórakozni nem tudó suhanc lesz, akit otthon nem neveltek meg!



Most nagyon eltértem a cikk témájától, egyébként megértem ha valakit zavar, mert messziről semmilyen zene nem hallatszaik, csak a ritmus, és elhiszem ha valakit idegesít! De a lényeg, hogy azért mert nem tetszik a zene, nem kell kritizálni, és lenézni azt a réteget, akinek tetszik! Ennyi erővel mondhatnánk, hogy aki komolyzenét szeret, milyen visszamaradott....

2010. aug. 3. 09:43
Szerintem iszonyaat, Hogy a korombelik mi a frászt szeretnek ebben. >.< Amúgy egy DJ vagy mi a frász keveri a zenéket, amúgy én egyzser voltam ilyen helyen rosszul is lettem a zenétől.. -.- semmi jó nincs benne tiszta drogosok azok akik ilyen helyekre járnak, no meg milliomosok -.- Vagy egy rohadt pohár vodka 1500 ba kerül. Soha többé nem megyek ilyen helyre.. Elöbb térek be magyarország összes kocsmályába mint egy tuc-tuc zenés bazárba -.-
2010. aug. 3. 09:36

Én is a jó,dallamos zenéket szeretem,de itt nemcsak ez az idegesítő,itt mellettünk 1hónapja fúrnak újítják a házat 7-7ig,a lányomat így kell fektetnem és reggel azon imádkozom még egy fél órát aludj....

Sok bosszantó dolog van,ez nekem is az nem az én érdekem hanem a szomszéd épületben lakóké és mit tudok csinálni??semmit,a szomszéd c...ány család minden hajnalban full hangosan hallgatja a rádiót és minden másnap éjjel 11-12körül ordítoznak a folyosón meg verekednek stb...tenni ellenük,inkább hagyom magam életben...nem egyedi eset az ha valakit valami zavar...

28. t.Ili (válaszként erre: 23. - Syria)
2010. aug. 3. 09:15

Köszi!

Már azt hittem,hogy hülye vagyok.

Pusz.

27. syria (válaszként erre: 25. - Doresz88)
2010. aug. 3. 09:01

Szerintem a cikkírónak nem a tucc-tucc, mit zenei stílussal van baja, hanem így nevezte meg a bármilyen hangos zene által keltett hanghullámokat, amiről itt már legalább ketten írtunk.


Ő is leírta, hogy tudja: az önkormányzathoz kell mennie. De addig is, amíg egy ilyen panaszt orvosolnak, a "nem jó helyen" lakók élete valóban borzalom lehet.

2010. aug. 3. 08:57
A zenei ízlés totál szubjektív dolog, főleg zenei nevel(őd)és kérdése az hogy kinek milyen hangsorok fogják későbbiekben megragadni a tetszését. Csak hangok egymásutánjáról van szó, a szellemiséget már mi hallgatók tesszük hozzá, úgyhogy minden zene egyenrangú ebből a szempontból.
2010. aug. 3. 08:45

Én elhiszem hogy ez a zene lehet rohadt idegesítő, de ha Metallica koncert menne, abból is csak a tamm-tamm, meg a basszus hallatszódna!


A másik: ha a hangszeresnek tennéd le a DJ pultot, az meg azon nem tudna zenét csinálni, szóval ezt nem kéne keverni... De különben ha lemezkiadóhoz mész, ott is van keverőpult, hogy tökéletes legyen a zene, na de mindegy! Van aki ezt szereti, van aki meg mást. Nem kell utálni a spenótot, mert nem szereted. Ne szeresd, és hagyd ott! De ne piszkáld azt, aki szereti! Ez tök ugyanaz!


Már mondták sokan, menj majd el az önkormányzathoz, kérjél zajszintmérést, hidd el ki fognak menni, tapasztalat, aztán ha megvan kitől jön a zaj, szólhatsz nekik azépen, ha úgy sem megy, akkor feljelentés! Ennyi! És mivel ezért kőkemény pénzekre büntetnek, valamit biztos fognak csinálni, hogy ne legyen zaj!



Még annyit, nem tudok elfugult lenni, mert én elég sokfajta zenét szeretek, a komolytól, az elektronikusig, de amikor még csak egyet szerettem, se mondtam hogy a többit meg kéne szüntetni. Néhányan nagyon sarkítva álltok ezekhez a diszkókhoz... Én mondjuk nem szeretem a paradicsomot, még sem szünt még meg... Na mindegy...

2010. aug. 3. 08:42
Valamikor ugyanezt mondták a rock and roll-ról is.
23. syria (válaszként erre: 8. - T.Ili)
2010. aug. 3. 08:35

Igazad van!

Nem kell tucc-tucc zenének szólni, bármilyen erősen ritmusos (könnyű)zene kelthet olyan hanghullámokat, amiket dübögésnek érzünk.


Sokszor engem is bosszant, mikor a 3. szomszédomtól hallom a lakásomban a dübögést. De ha kimegyek az udvarra, vagy közelebb megyek a portájához, ott rendesen szól zene, igaz jó hangosan.


A dübögés az autóknál is megfigyelhető. Amelyikben hangosan hallgatják a zenét, mellette elhaladva mindig ugyanazt hallom; holott kicsi az esélye, mindenki tucc-tuccot hallgatna. (Persze ehhez a jelenséghez hozzájárul a Doppler-effektus is, "mely amiatt alakul ki, hogy a hullámforrás és a megfigyelő egymáshoz képest mozog".)

2010. aug. 3. 07:52

Kicsit erőltetettnek érzem a problémát.

Azt írtad hallássérültekkel foglalkozol, nyilván nagy az empátia, és az együttérző képesség benned. Javaslom fogd fel úgy, hogy akik ezt a tucc-tucc zenét hallgatják, azoknak ez a fogyatékosságuk. És még ugyanezzel kapcsolatban: attól, hogy nem szeretsz egy bizonyos zenét, még ne alkoss elhamarkodott ítéleteket. Annyian vagyunk, és annyifélék, ennek ez, másnak az tetszik. Nem feltétlen pár "drogos senkiháziról" szól a buli, valószínűleg értük nem érné meg partit tartani:)

21. bogibrigi (válaszként erre: 20. - RosszKisKacsa)
2010. aug. 3. 07:32
Jó lenne ha elolvasnád "irományt", majd utána nyilatkozz!
2010. aug. 3. 06:51

Nem olvastam végig az irományt, de a téma érdekes.

Ugye zenének nevezik. A zenéhez hangszerek kellenek. mondjuk a Dj pult. Hangszer boltba viszont nem lehet kapni. XD Tehát nem hangszer.

A zenét le lehet kottázni és a zenészek tudnak kottát olvasni. szerintem ha egy Dj elé odaraknál egy kottás füzetet, mondván írja le a zenéjét, tuti hogy nem tudná megtenni.

24 éves vagyok, de soha nem fogott meg a tuctuc féle gépi zene. Pedig minden más műfajt hallgatok, musical, klasszikus, rock, metal, blues stb.

19. f979700a86 (válaszként erre: 8. - T.Ili)
2010. aug. 3. 06:48
Bizony,hogy van ilyen tucc-tucc zenének nem mondható valami.Olyan mintha megakadt volna a lemez.:-O Egy időben a fiam is hallgatta.Sokszor kellett szólnom neki,hogy inkább zenét hallgasson,ha nem akarja,hogy dili házban kössek. ki.Szerencsére már csak zenét hallgat.:-))
18. Lyrian
2010. aug. 3. 06:38
Nem szeretem a tucc-tucc zenét, egyszerűen leamortizálódik tőle az agyam. Valahol nem találom a varázsát ennek a zenének nevezett valaminek. Lehet, jó mélyen van én meg túl öreg vagyok hozzá. :D
2010. aug. 3. 01:51
Én 22 éves vagyok, és bevallom, messzire elkerülöm azokat a helyeket és bulikat, ahol a tucc-tucc, azaz a techno illetve drum'n'bass megy. Szeretem az elektronikai zenét, de csak azokat, hallgatom, aminek tényleg van egy fülbemászó dallama, van szövege, tehét nem az értelmetlen dobolásnak van adva egy semmihez sem hasonlító cím. A kedvenc zenei műfajaim viszont a pop, r'n'b és hip-hop. Inkább a "fekazene", mert az énekeseknek tényleg jó hangjuk van, és a dalaik tényleg fülbemászóak. :)))
16. punku1
2010. aug. 3. 01:49

kb.20 éve engem is azzal riogattak ,hogy siket leszek mert walkmannal jártam keltem + feküdtem . Nem lettem az ,sőőőőt;)

Minden kornak van egyfajta zenei stilusa, amit szeret és ebbe benne van a tucc-tucc is . A nagyim a prognózistól,piramistól stb-től kiakadt.:D Aztán jött ,hogy bezzeg az én időmben XD.

15. spinneli (válaszként erre: 12. - C75565e593)
2010. aug. 3. 00:42

diszkó már túl régóta van ahhoz, hogy ettől aggódni kellene.

Nem látom a dizsin nevelkedett siket 30-asokat.

Szerintem felesleges a saját bosszúságodat, mint oly sok esetben valamiféle társadalmi problémának beállítanod.

Ha zavar, szólj az önkormányzatnak, kimennek megnézik, hogy túllépi-e az előírtat.

14. c75565e593 (válaszként erre: 8. - T.Ili)
2010. aug. 3. 00:39
SIKET!!!!!
13. c75565e593 (válaszként erre: 2. - 9925394c3b)
2010. aug. 3. 00:39

Szia

Szerintem nem vagy te régi módi.)

ez a zene sok embert zavar!!!

Büntetném az összes ilyen kócerájt!!!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook