Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TSS- azaz Toxikus Sokk Szindróma és a tampon. Mit tudtok róla? fórum

TSS- azaz Toxikus Sokk Szindróma és a tampon. Mit tudtok róla? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. e004ab8014 (válaszként erre: 8. - Aludanyi)
2008. aug. 21. 15:13
Nyugi, szerintem semmi gond nem lesz! Egyébként a dobozon is rajta van, hogy nem a tampon maga okozza, de nagyrészt épp menstruáló nőknél fordul elő, de kis százalékban vannak esetek, mikor nem, illetve férfiaknak is lehet. Szóval sehogy nem vagyunk biztonságban :S
2008. aug. 21. 15:09
vikta: Hála a jó égnek, hogy nem esett komolyabb bajod! Én ISten ments, hogy addig bent tartsam, csak addig kéne, míg strandolok. Remélem nem lesz semmi gond! Para, mert még nem használtam sose tampont, csak kipróbáltam 8-10 éve, de nem sült el túl jól...
2008. aug. 21. 15:05

Sziasztok lányok!


Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! Akkor szétnézek google-n, és imitt-amott, hátha találok valamit, mert a tampon távol áll tőlem, de az elkövetkezendő napokban rá leszek sajnos kényszerülve és tartok tőle... :((


Hát ne is legyen tapasztalatotok TSS téren, mert ahogy olvastam kegyetlen dolog, ami lehet végzetes kimenetelű is! :(

2008. aug. 21. 15:03

Egyszer bepánikoltam, mert majdnem minden tünetem egyezett a leírtakkal. Az ügyeletes orvos kishíjján hülyének nézett, mint kiderült vírusos torokgyulladásom volt. Ha valaki elolvassa azt a szöveget, elég megtévesztő. Azt mondta, hogy az csak akkor fordul elő, hogyha 24-48 órán át bent van, vagy nem tiszta kézzel/nem higiénikusan cserélgeti valaki. Aztán utánaolvastam a google-ben és tényleg egészen máshogy van leírva, képekkel a bőrelváltozásról is, stb...

Érdemes a neten bóklászni kicsit...

2008. aug. 21. 15:00

[link]


itt tobbet olvashatsz errol

5. Mindy1982 (válaszként erre: 2. - E004ab8014)
2008. aug. 21. 14:59
Igen, én is, csatlakozom az előttem szólóhoz!
2008. aug. 21. 14:59
En is annyit mint Krena..de ird be a keresobe s tuti kiad valamiket
2008. aug. 21. 14:58
Én is csak a dobozán olvastam róla. Állítólag láz,hányinger stb.lehet.
2008. aug. 21. 14:58
Én csak annyit, ami a tampon dobozában lévő tájékoztatón van :) Szerencsére nincs tapasztalatom.
2008. aug. 21. 14:54
TSS- azaz Toxikus Sokk Szindróma és a tampon. Mit tudtok róla?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook