True Cover (beszélgetős fórum)


2012. febr. 17. 10:08
Nézzétek mit találtam! (Remélem lehet linket kihelyezni, nem talátam a szabályzatban erre vonatkozó tiltást.)No, hát ahogy ez a lány eltűntette a sok pattanását, úgy talán a mi szeplőink se látszanának. [link]
20. 06718ca650 (válaszként erre: 19. - Cdbb5567b0)
2011. aug. 23. 20:22
jajj te szegény. :(
19. cdbb5567b0 (válaszként erre: 18. - 06718ca650)
2011. aug. 7. 16:40

Így van!

Megrendeltem ezt az alapozót és legszívesebben visszaküldeném,de a 12 ezer forintomat szerintem nem látnám.

Ebből nem elég sajnos egy fogvájó hegynyi, rendesen bele kell mártani az ujjamat, a két szín meg egyszerűn katasztrófa, a leghalványabbat rendeltem, no igen de a leghalványabb is 2 3 árnyalattal sötétebb a bőrszínemnél..így ha csak az arcodon akarsz elfedni pár pöttyöt ahogy én, nagyobb kárt csinálsz mintha nem csináltál volna semmit..a szeplő megszokott..ez viszont.. mintha rám égett volna valami.A másik, vízállónak hirdetik..nem tudom kinek mit jelent, h vízálló, de nekem nem azt h egy csepp víz éri és máris jön le transzparens púderrel együtt. De azért bátran menj úszni stb. stb.

A harmadik, iszonyú jól fed főleg ha szereted ha olyan vagy mint egy viaszbábú vagy valami porcelánbaba, arra ügyelj azért,h akkor már mindenhol kend be magad ne csak a szeplőidet vagy más hibát mert különben nem fogod tudni miért is bámulnak az emberek az utcán.

A negyedik, az amit a reklámban a lábra kentek (teszem hozzá abba a tubusba van a legtöbb kence) nem hogy semmit de még annyit sem ér!

RABLÁS fényes nappal!:O

Van hozzá viszont egy tükör szép kivitelben van hozzá egy smink lemosó(ez ér is valamit) kapsz egy üres kis tégelyt amibe tehetsz mást is és kapsz egy kisebb ecsetet amivel sminkelhetsz (véletlen se mártsd bele a kencébe)hátha a 10 ezer forintból valami megtérül.

Remélem ezek után mindenkinek elmegy a kedve a TRUE COVER-től.:)

Viszont ajánlok valamit a Rossbanban lehet kapni azt hiszem 700 forint Soliteint Moisturizing Make Up Collagen, ennél jobban nem fed semmi és ha valamire lehet mondani h természetes akkor az ez és még talán az AVONos alapozók. Vidd fel az arcodra és ne azonnal ítélj várj 5-10 percet és elégedetten nézhetsz a tükörbe! van színezett hidratálója és sima alapozója is.

18. 06718ca650 (válaszként erre: 17. - Lutisya)
2011. márc. 11. 10:25
akkor ez ismét azt jelenti hogy a Tv shopos dolgok egy kalap....-t nem érnek. :)
2011. febr. 21. 18:36

Megpróbálom én is leírni a tapasztalataimat, talán segít dönteni a True Cover vásárlásban többeknek.


Nekem a szülés, illetve a szoptatás okozta hormonváltozásoknak köszönhetően az arcom mindkét oldalán két nagy (kb. 5*10 cm-es), egybefüggő szeplő "telep" alakult ki, amik szinte májfoltnak hatnak, és nagyon elütnek az eredeti bőrszínemtől. Természetesen nagyon zavar, így -anyagi lehetőségeimhez mérten- kipróbálok mindent, ami esetleg segíthet elfedni. Így jutottam el a True Cover-ig is, hiszen a reklám nagyon kecsegtető volt.


Az első problémám a termékkel, hogy nagyon világos bőrű vagyok, így a leghalványabb árnyalat is sötétnek bizonyult. A két küldött színpár közül így az egyiket egyáltalán nem is tudom használni, hiába választottam a leghalványabb "csomagot".

A termék valóban jobban fed, mint egy hagyományos alapozó, de ezzel együtt garantált a maszk-hatás is, bármilyen vékony rétegben viszi fel az ember.

Elvileg úgy kell használni, hogy vékony rétegben felvisszük, majd száradás után megismételjük a műveletet mindaddig, míg a kívánt fedőhatást el nem érjük. No ebben csak az a bibi, hogy amint felviszed a második réteget, klasszul leoldja az elsőt, xal kivitelezhetetlen. Így viszont nagyon átüt a bőrhiba, sokkal jobban, mint azt a reklámban láthatjuk.

Elképzelhetőnek tartom, hogy a pirosas árnyalatú bőrhibákat jobban fedi, tehát egy rosacea-s, vagy halványabb tűzfolt esetleg hatékonyabban kendőzhető vele, de májfoltot, ill. sötétebb szeplős részeket biztosan nem lehet vele teljesen "álcázni".

Két további negatívum, hogy a tág pórusokat még jobban kiemeli, illetve a termék színárnyalata is elég természetellenes szerintem, legalábbis az én bőrtónusomhoz mérten.

A lábra kenhető mellékelt ajándék maga a vicc, semmit nem fed el, max. ideiglenesen színezheti vele az ember a bőrét. Nem is értem a reklámban hogy' csinálták, hogy annyira nagy változást lehetett látni. Ha kézfejre, karodra kened, annyira látszik, hogy "mázolva" vagy, hogy szerintem ember nincs, aki úgy utcára lépne. A TV-n keresztül ezek a dolgok nem jönnek le sajnos.


Minden szónak egy a vége, ha már megvettem biztosan elkenegetem egy részét, de soha nem rendelnék többet, mert közel sem ér annyit, mint az eddig legjobban bevált Malu Wilz Camouflage Cream, melynek 1-es, és 5-ös színéből keverem ki magamnak a megfelelő árnyalatot évek óta. Abból csak annyira kevés kell a problémás részre, hogy szó szerint fogvájóval pöttyentek oda néhányat, és azt kenem el a szeplőkön. Legalább kétszer úgy fed, mint a True Cover, és a többi részen szabadon levegőzhet a bőröm.


No, nagyjából ennyi, nekem nem jött be.

16. ac808a6b30 (válaszként erre: 15. - Ac808a6b30)
2011. jan. 7. 17:57
Bpcs 50 ezret akartam írni, nem 501 ezret!
15. ac808a6b30 (válaszként erre: 14. - Yasmine1122)
2011. jan. 7. 17:56

Nem sajnos, volt, ami eltüntette, de visszajött mindig a napra, vagy ha a fiam mellkasát infráztam LETAKART FEJJEL!!!

Egy valami segített egyszer egy bőrgyógy valami villanófényszerű géppel próbaütést csinált az orrnyergemre 5ezer ft-ért, az egész arcomat, ha bejön (várni kellett 2 hetet) 501 ezerért vállalta volna, de akkor nem volt pénzem. Na az a próbaütés az orrnyergemen nem jött vissza, majd egyszer, ha lesz pénzem talán bevállalom!

14. yasmine1122 (válaszként erre: 13. - Ac808a6b30)
2011. jan. 6. 14:13

És nem használ rá semmi kence vagy valami? :(

Mert nekem ezek sajna nem használnak, mivel nekem nem májfoltom van. Nekem az egyetlen megoldás a plasztika lenne. (sok műtét) De majd lehet belevágok...

Ez az alapozó is jó, de azért mindig feltenni körülményes, meg összekentem vele tegnap is a pólóm mikor öltöztem..

13. ac808a6b30 (válaszként erre: 12. - Yasmine1122)
2011. jan. 6. 09:58
Ja, nekem bajszim (IS!!!!) van, és az összkép egy bajuszos nő, nagyon fasza!
12. yasmine1122 (válaszként erre: 11. - Ac808a6b30)
2011. jan. 5. 21:27
Hát nekem egy sötét pigmentfoltom van, de azt a hajammal eltudom takarni. Amúgy engem is zavar, de ha tényleg csak a boltba megyek vagy ilyesmi, akkor nem sminkelek. :)
11. ac808a6b30 (válaszként erre: 9. - Yasmine1122)
2011. jan. 5. 15:59
De jó neked, én alapozó nélkül a szemetet sem vinném ki, olyan májfoltos vagyok!
2011. jan. 5. 14:26

Szia,

Köszi!

2011. jan. 4. 20:28

Szia!

Eddig nincs vele gondom, igaz nem mindennap használom, mert nekem kicsit macera felrakni. Meg ha csak a boltba megyek le, azért nem sminkelem magam.

Pedig amúgy problémás a bőröm.

8. Dolores007 (válaszként erre: 7. - Yasmine1122)
2010. dec. 30. 21:07

Szia, köszi az infót.

Azért egy hónapos használat után is írhatnál egy pár sort, hogy a bőröd hogy szerette ezt az alapozót.

2010. dec. 30. 16:51

Nos megkaptam és kipróbáltam.

Nagyon jól elfedi a bőrhibát, egyetlen rossz benne, hogy amint hozzáérek az arcomhoz alapozós lesz a kezem, szóval ajánlatos rá fixáló (transzparens) púdert tenni.

Valamint nekem vannak tág pórusaim, amit nem fed el, sőt így jobban látszanak a lukak.

De a lényeg, hogy a fő problémámat megoldotta. :)

2 szín van a csomagban, így ki lehet keverni a bőrszínhez megfelelőt.

2010. dec. 15. 14:34

Én sem találtam semmi infót róla, de karácsonyra elvileg ezt kapom. Nekem az arcomon van egy nagyobb pigmentfolt ami rettenetesen zavar. Remélem ez megoldást fog nyújtani a problémámra.

(A Vichy Dermablend nem fedte el, ráadásul a fixáló púder ellenére hamar lejött.)

Majd írok ha kipróbáltam. :)

5. Dolores007 (válaszként erre: 4. - Ac808a6b30)
2010. nov. 10. 22:19

Nem a pénz miatt gondolom, mert az én alapozóm több, mint 14000 Ft.

Csak nem igazán hiszek ezeknek a Teleshop-os gagyi vackoknak. Annyi általuk forgalmazott cuccról derült ki, hogy egy nagy sz....r, hogy az emberek már nem mernek rendelni..

4. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - Dolores007)
2010. nov. 10. 18:53
Nem hiszem, tuti van, akinek nem számít a pénz, régen én is minden szart megvettem. Ma már nem tehetem meg sajnos.
3. Dolores007 (válaszként erre: 2. - Ac808a6b30)
2010. nov. 9. 17:49

Én is nagyon kíváncsi vagyok rá, bekedvenceztem ezt a fórumot, hátha ír vki rá vmit.

Szerintem arról van szó, hogy senki sem meri megvenni... Mindenki a másikra vár :D

Amúgy elég nehéz lenne bármilyen típusú alapozót venni látatlanba, ahol még az árnyalatokat sem látod...

2010. nov. 9. 17:22

Szia!


Sajnos nem, én is épp ezt keresem, de tudod, elég régóta reklámozzák, tuti lenne híre a májfoltosok körében, ha jó lenne!

2010. okt. 29. 22:40

Sziasztok!


Ismeritek ezt a kozmetikumot? Valaki kipróbálta már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook