Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Transzplantáltak fóruma fórum

Transzplantáltak fóruma (beszélgetős fórum)

12. Timy70
2014. nov. 5. 19:00

Sziasztok!

Sajnos ma nagyon rossz hírt kaptam.

Az egyik fórumtag, akit ” villám” néven (Hudák Erika) ismerhettetek, 2014.okt.16.-án elment!

Ma volt a temetése! :-(

Azért írom ezt, mert itt a fórumon ismerkedtem meg vele és nagyon sokat segített nekem.

Az én párom is szív transzplantált és itt kértem segítséget Tőletek, hogy mi is ilyenkor a teendőm.

Ő nagyon kedves és segítőkész volt.Sok hasznos tanáccsal látott el. Később a korházban többször is meglátogattam mikor mentem a páromhoz.

Ő sokat szenvedett , nem mentek nála simán a dolgok. Annyira nem, hogy a második szívét kapta 1 év után. Egy vírust kapott el és nem tudták levinni a lázát hogy megműtsék, és teljesen összeomlott az immunrendszere.

Ilyenkor nagyon igazságtalannak érzem az életet, hogy egy ilyen fiatal, kedves lányt elragadott.

Gondolom páran ismertétek Őt!

Nyugodj Békében Erika! .-(

2014. júl. 3. 09:07

Csontvelötranszplantáciora készülünk az 5 éves kislányommal.

Listát nem kaptunk hogy mit vigyek neki.

Van esetleg itt olyan aki tudna ebben segiteni?

Köszönöm

2013. júl. 7. 14:05
Akiknek volt vese trantplantációjuk,és dializisre jártak,ossza meg velem az élményeit
2013. ápr. 13. 12:04
Én szívtranszplantált vagyok. 20.-án leszek 4 hónapos. most jól vagyok de az eleje nekem nagyon nem ment jól.1 műtét helyett nekem 7 volt, 4 hét kórház helyett pedig 3 hónap. De élek és mint írtam jól vagyok. Minden jót kívánok, elsősorban persze egészséget.
2012. dec. 5. 06:43

E HÓ 07.-én leszek harmadik hónapos!És bátran kijelenthetem,hogy minden tökéletes !!!:)))

Imrus teljesen bé illeszkedett,én teljesen rá hangolódtam és vigyázok rá.

Együtt iszunk-pisilünk hát nem csodálatos !!!

DE DE

2012. okt. 31. 10:00

54-napos vagyok,és jól is!

Most már a szürke hétköznapok vannak,túl vagyok a hepin !Iszom,pisi és torna,séták .

2012. okt. 14. 20:00

A pénteki kontrol,megint nagyon biztató volt lassan már megszokom,hogy minden rendben van.Mondjuk úgy is érzem magam,tele vagyok energiával,és élet kedvel :)

A gyógyszer mennyiség már a felére csökkent a kijövetel óta .

Szerencsére a sztereóid-tol nem puffadok és nem hízom ez fontos nekem legalább is.

Mert amit fel akarok szedni annak csak izomnak szabad lenni :)

Még sokszor ma is nehéz elhinnem hogy ilyen könnyű egy idegen szervet befogadni!!!

Persze nekem szerencsém is volt-van de ez egy csoda !!

5. pistiisti52 (válaszként erre: 4. - Tavasz007)
2012. okt. 8. 08:57

Hát most még karanténban vagyok,vigyáznom kell magamra.Az első három hónapban és utána is.Körülbelül az első 6-hónap az a kritikus,aztán az életem végéig is változik valami.De tényleg gyökeresen megváltozik és teljes életet lehet élni.

Minden tekintetben :)

2012. okt. 7. 15:44

szuperke!

es akkor irany horany, vagy mit mondtak az orvosok?

3. pistiisti52 (válaszként erre: 2. - Tavasz007)
2012. okt. 7. 13:58

Szia!

Köszönöm szépen,de szerencsém is volt!

Igen fantasztikus az orvostudomány,annyira zökkenőmentesen ment az egész procedúra,hogy szinte "mindenkinek csak ajánlani" tudom.Természetesen ezt csak arra értem aki ebben érintett.

Hogy ne féljen,bátran jelentkezzen a listára !

Neked is a legjobbakat kívánom,az élet minden részére:)

2012. okt. 7. 09:39

Szia Pisti, gratulalok, par honapja kicsit beszelgettunk, most meg van egy uj vesed!! wow!!!

hihetetlen az orvostudomany!!!


Gratulalok!!!! :))

2012. okt. 7. 09:32

Sziasztok !

Én vesebeteg vagyok,vagy már nem is tudom talán voltam.

Végleges vesekárosodásom van ami miatt hemodialízisre jártam,remélem ez már a múlt:)

És a lényeg az elmúlt hó 07.én transzplantáltak,ami nagyon sikeres és persze e rövid idő alatt is nagyot változott az életem.

Tehát a lényeg!!

Olyan embereket keresek e fórumon akik már átestek akármilyen átültetésen,vagy fognak a közeljövőben ami persze kiszámíthatatlan .

Hogy megosszuk a tapasztalatokat-élményeket jókat-rosszakat :)

Beszéljünk róla,hogy a görcsök feloldódjanak !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook