Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tőzegáfonya kapszula mennyi idő alatt tud egy közepes súlyosságú felfázást helyretenni? fórum

Tőzegáfonya kapszula mennyi idő alatt tud egy közepes súlyosságú felfázást helyretenni? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 16. 21:05
Köszönöm 🙂
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Jooeva)
2022. márc. 16. 21:05
Igen, ma szinte csak ittam ,enni nem is tudtam a sok ásványvíz megivása miatt és öt percenként jártam ugyan miatta pisilni,de estére, lekopogom, teljesen jól vagyok 🙂. Azért még a tőzegàfonyàt szedem biztos ami tuti.
2022. márc. 16. 16:18

Nekem sajnos elég gyakori a "felfázás", a leghatásosabb dolog, hogy az első tüneteknél rövid időn belül, mondjuk fél óra alatt megiszok 2-3 liter vizet, bubimenteset vagy csapvizet....nagyon kellemetlen ennyit inni, de így felhígul a vizelet és kimosod a bacit, ami képes 20 percenként duplázódni (legtöbbször e-coli a bűnös), engem ez a módszer 3-4 óra alatt helyrehoz.

De terhesség esetén nem tudom, hogy mit szabad tenni.

Jobbulást!

2022. márc. 16. 15:32
Hja, azt nem tudtam hogy kismama vagy. Gratulálok.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Delbuk)
2022. márc. 16. 11:07
Amúgy nem veszes a felfàzàs,nyilván hívom is a dokim, csak délután rendel és megkérdezem tőle, hogy mi a tennivaló.
4. delbuk (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 11:00

Ha kismama vagy, menj azonnal orvoshoz, arthat a babanak, ha kiserletezel.

Tozegafonya, ha mar felfaztam, nem segitett soha, megelozesre jo volt.

2022. márc. 16. 10:36
Vettem, de sajnos az első két szem után úgy elkezdett tőle görcsölni a hasam, és olvastam, hogy ez mellékhatás, hogy abba is hagytam. Plusz nem ajánlott kismamáknak, ezt sajnos utólag olvastam el, így azon nyomban abba is hagytam.
2022. márc. 16. 10:24
Vegyél Urzinolt, recept nélkül kapható. A tőzegáfonya ilyenkor már nem használ.
2022. márc. 16. 10:18

Sziasztok.

Felfàztam. Nem,nem húgyúti fertőzés, azom is volt már, de most konkrétan elàztam az esőben és vizes cipőben kellett sajnos még órákig lennem. Tegnap már két szemet reggel este vettem be Béres márkájú tőzegàfonyàs kapszulából, ma meg már a reggeli adagot.

Amúgy nem csíp ha pisilek, nem fáj, csak a húgyhólyagomat érzem, hogy nyom, néha szúr,szóval nem jó érzés.

Nyilván ha súlyosbodik orvos,de egyelőre a természetes gyógymódok híve vagyok.

Aki volt már így és szedett hasonlót,mennyi idő alatt jött helyre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook