Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tőzegáfonyát szedhetek-e hosszú távon? fórum

Tőzegáfonyát szedhetek-e hosszú távon? (tudásbázis kérdés)


11. mosolyka1111 (válaszként erre: 10. - Lora44)
2017. febr. 1. 09:48
Köszi!
10. Lora44 (válaszként erre: 9. - Mosolyka1111)
2017. febr. 1. 07:31
Én is úgy szedtem, ahogy a dobozon van. Napi 1 tk. vízben feloldva, napközben bő folyadékbevitellel. A lányom szedte 2-3 óránként 1 tk. napi 4x amikor nagyon akut volt a dolog. Hamar elmúlt a baja, azt mondja azóta nem jött ki. Ha többször veszed be, arra számítani kell, hogy azokon a napokon erősödik a szeles/puffadásos mellékhatása is.
9. mosolyka1111 (válaszként erre: 8. - Mosolyka1111)
2017. febr. 1. 00:38

Mármint napi 3-szor, 3-4 napig.

A dobozon napi 1 tk. van (még nem kezdtem el)

8. mosolyka1111 (válaszként erre: 7. - Lora44)
2017. febr. 1. 00:36

Nagyon jó, hogy megírtad. De a dobozon napi adag 1 teáskanál, vízben oldva, naponta.

Ezek szerint lehet napi 3-4-szeresét is szedni?

(Sajnos érintett vagyok, újabban)

2017. jan. 31. 20:07

Kb. ezek hallottam a D-mannoz-ról én is. Ugyan nem olcsó, 6-7 ezer forint, de lehet, hogy ebből már 1 doboz is segít...... "Tudom, hogy régi a fórum, de hátha valaki idetéved, leírom én is a tapasztalataimat, hogy SEGÍTSEK!

Teljesen természetes anyag, egy egyszerű cukor, aminek az a lényege, hogy a bacik, amiktől azért olyan nehéz megszabadulni, ha fel vagy fázva, mert ugye hozzátapadnak a húgyhólyag falához, na ezek a bacik ehhez a cukorhoz szívesebben tapadnak, mint a húgyhólyaghoz és gyakorlatilag kimossa a szervezetdből a bacikat! Elképesztő, én valamelyik télen két hónap alatt 5 antibiotikum kúrán estem át állandóan visszatérő felfázás miatt.. egyik se használt.. labor állandóan... és semmi, hemzsegtek bacik a mintában mindig... Egy hónap szünet után újra kiújult, akkor feladtam, és megvettem ezt a D-mannózt, de előtte elmentem dokihoz, aki laborba küldött, és ki is mutatta, h megintcsak -vagy még mindig ott vannak a bacik nagy számban. Elkezdtem szedni ezt a cuccot, 4 nap alatt teljesen elmúlt, elmentem újra dokihoz, laborba és bumm! Teljesen tiszta volt a minta! Azóta sem újult ki, egyszer sem, azaz egyszer éreztem, hogy mintha valami kezdődne... De ha érzi az ember, hogy mintha kezdődne valami, megiszik egy pohárral és el is múlt...

Ez ilyen por, olyan, mint a porcukor, mondom, abszolúte természetes, nem antibiotikum, a fent leírt módon működik, tehát ezer százalék, hogy nem káros a babára és teljesen kipucolja ezeket a bacikat! Kicsit édeskés.. egy pohár vízben kell elkeverni egy teáskanállal és napi 3x meginni, 3-4 napig. Addigra tuti elmúlik minden, de szinten tartásnak még egy hétig napi 1x.

Eskü, semmi közöm hozzájuk, de nekem bevált, nagyon sokat szenvedtem antibiotikumokkal meg úgy összességében a felfázással és ez volt az egyetlen, ami bevált, és megfogadtam, hogy akit érint, mindenkihez eljuttatom ezt a tapasztalatomat! Megéri! Drága, így egyben, de hónapokig elég, ha pici babád, pici gyereked felfázik, neki is adsz és meg is gyógyult, nem lesz kórház ilyesmi.."

2017. jan. 31. 20:00
A másik amit érdemes kipróbálni hasonló problémákra, főként E-Colli bacikra, az a D-Mannose (now) por. Keress rá neten az étrendkiegészítők között!
2017. jan. 31. 19:56
Szia, én úgy tudom, hogy tőzegáfonyát hosszú ideig, hónapokig ajánlott szedni, minnél nagyobb hatóanyagban. Nekem is segíteni szokott, ha csak induló felfázás van. Dr. Chen - Cran Tőzegáfolya kommplex-ben 410 mg van a BioCo Extrábn, 500 mg. Napi 1-3 tablettát javasolnak, szerintem sem lehet túladagolni
4. dioevi (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2017. jan. 31. 19:33
Mert jó nekem....Amióta minden reggel egy kapszulát beveszek (kb. 2 éve ) - nem voltam felfázva,azelőtt meg minden hónapban....
2017. jan. 31. 18:58
Minek?
2017. jan. 31. 18:56

Felőlem nyugodtan.


Amúgy a tőzegáfonya túladagolása gyakorlatilag lehetetlen.

2017. jan. 31. 18:39
Napi 200 mg tőzegáfonyát szedhetek-e hosszú távon ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook