Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Toyota Aygo kocsid van vagy volt? Tapasztalatok? Csak tulajoktól!!!! fórum

Toyota Aygo kocsid van vagy volt? Tapasztalatok? Csak tulajoktól!!!! (tudásbázis kérdés)

8. syria (válaszként erre: 2. - Ee523aad9d)
2015. szept. 17. 20:11

Toyota Yarisom van 2001 óta. Imádom, a bajok csak most kezdődnek vele light-osan; kibírható. Nincs 1 literes a motorja, de nem is kell nagyobb, mert csak rövid távra járok vele. Az autó kicsi, de a 160 cm-mel bőven elférek benne. A 180 akárhány centis fiam morog, hogy miért vettem ilyen kicsi kocsit. Miért-miért? Mert olcsó a fenntartása.

A csomagtartó tere pont olyan kicsi, mint az Aygo-é, nem fér bele egy 4 tagú család hétvégi nagybevásárlása, a hátsó ülésre is kell pakolni. Döntsd el, milyen célra veszed. Én Toyota párti vagyok. (Ennél jobban csak a Ladát szerettem. :D)

2015. szept. 17. 12:43
Toyotával csak jól járhatsz!
2015. szept. 17. 10:53

Addig is amíg írnak saját tapasztalatot ez egy hasznos oldal

[link]

2015. szept. 17. 10:26
Köszi nektek! :)
2015. szept. 17. 10:23

Tesómékbak volt, de hamar túlzásnak rajta.

Kicsi az biztos, meg amit írtak az is igaz. Szervízben 3* volt 1 éven belül, eddig volt az övéké. Nekik nem vált be, másikat vettek helyette amivel nincs problémájuk.

2015. szept. 17. 10:07

Bocsi hogy írok. Nem nekem volt hanem egy barátnőmnek. Kis pirospaprikának hívtuk :) szerette. Keveset eszik. Asszem 1.0-es motorja volt.

Ő nagxon1pici (150 centi) neki ideális autó. Nekem már vállban szűk és a lábtér is kicsi (178 centi vagyok)

A műanyagok kicsit kopogósak de nem vészes. Nem volt az övé sokat szervizben de azért nézesd át mielőtt megveszed

2015. szept. 17. 09:57
Gondolkodom ezen típusú autó vételén. Kérem, csak olyanok írjanak, akiknek van vagy volt ilyen kocsikjuk! Köszönöm!
2015. szept. 17. 09:56
Toyota Aygo kocsid van vagy volt? Tapasztalatok? Csak tulajoktól!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook