Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Továbbtanulásban segítséget kérek! fórum

Továbbtanulásban segítséget kérek! (beszélgetős fórum)


11. Hitta
2012. jún. 12. 08:56
Szocpedet rakd nyugodtan hátrább, oda nagyon alacsony a ponthatár, könnyű bekerülni és elég sok embert is felvesznek, szerintem túl telített is. Amúgy hajrá! Remélem jól alakul :)
2012. jún. 12. 05:51
Az utolsó helyeket felesleges cserélgetni. Ha felvesznek, akkor úgy is az első a lényeg. Oda írd, amit legjobban szeretnél és az sikerüljön:)
2012. jún. 11. 22:53

Szocpedet akartam anno én is...Lebeszéltek. Gyógytornász is sok van mostanában. Sokan jöttek ki miatta külföldre.

Én Szolnok környékén voltam tavalyig védőnő két körzetben, mai napig nincs betöltve,annyira hiány van arrafelé. Én örülök,hogy hiányszakmám van a mai világban. Viszont pl. Borsodban nem bírtam elhelyezkedni,telített.

8. forgatos (válaszként erre: 5. - Raszty)
2012. jún. 11. 22:52
Sztem mindenhol megvannak az ún. büfé-szakok.
7. cel (válaszként erre: 3. - Raszty)
2012. jún. 11. 22:51
Eü. szakokat jelöltél meg, a szocped. pedig inkább pedagógia. Eü.intézményben nem igazán lehet vele elhelyezkedni. Ezzel a végzettséggel hamarabb kapsz állást oktatási intézményben, vagy családsegítő központban, esetleg a fenntartónál (önkormányzat).
2012. jún. 11. 22:50
Én védőnőként végeztem. Én előbbre tenném. Egy dolog van ami lényeges,bizonyos megyékben baromi nehéz vele elhelyezkedni. De ha nem leszel helyhez kötve, akkor tuti nem leszel vele munkanélküli.:-)
5. Raszty (válaszként erre: 4. - Forgatos)
2012. jún. 11. 22:48
az szép :D
4. forgatos (válaszként erre: 1. - Raszty)
2012. jún. 11. 22:47
A közgázon egy oktató a gazdálkodásmenedzsment szakirányra mondta, hogy büfé-szak. :)
3. Raszty (válaszként erre: 2. - Csirivirir)
2012. jún. 11. 22:47
Igen segítettél, mert ezért írtam ki, hogy megerősítést kapjak, hogy valóban nem ér-e semmit és tényleg megcseréljem-e ;)
2. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Raszty)
2012. jún. 11. 22:45

A szociápagógia ey nagy nulla. Remélem segítettem!


De neked kell tudnod, mit szeretnél.

2012. jún. 11. 22:44

Csak Szegedre adtam be!

1.hely:gyógypedagógia

2.hely:gyógytornász

3.hely:szociálpedagógia

4.hely:védőnő

5.hely:egy felsőfokú(a biztonság kedvéért :D)

nah abban szeretnék segítséget kérni, hogy a 3. és 4.helyet felcseréljem-e?Azért bizonytalanodtam el itt, mert utána olvastam és a szocpedre csak azt láttam, hogy nem keresett és hogy "büfé" szak!Emberekkel szeretnék foglalkozni és segíteni nekik, mind nagyon tetszene de lehet a védőnőt kéne a 3.helyre tennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook