Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Továbbtanulás GYES alatt!? fórum

Továbbtanulás GYES alatt!? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 17. 12:21
én most fogok kezdeni egyet, gyeden vagyok.perfekt zrt-re keress rá sok városban ott vannak
2011. aug. 17. 10:31

Valaha volt olyan,ohgy bizonyos feltéelekkel a munkaügyin kersztül ingyenese lehetett OKj-s szakmát tnaulni kismamának is. De júl-ban mindn munkaüfyis tanfolyamot befagyasztottak bizonytalan időre.


2006-ig volt ingyenes a ksimaámnak a felső oktatás. Én így szereztem a másoddiplomám. Ma már ez sincs így... nah erre vállaljunk gyereket és akarjunk tanulni.

2011. aug. 17. 09:48
Én most megyek majd GYED-re, és szeretnék megcsinálni majd egy okj-s tanfolyamot... Elvileg sok helyen adnak kedvezményt, de sajna ingyen már nincs...
2011. aug. 17. 09:43

Van olyan, ahol OKJ-s tanfolyamot kedvezménnyel lehet megcsinálni a kismamáknak, de ingyen már nincs semmi, csak a főiskolán több pontot kapsz a gyerekre, egészen pontosan 40-et.

Egyébként Én most kezdem a suli szeptemberben, ha felvesznek, mert pótfelvételiztem, elvileg megvan a pontszámom. :-)

2011. aug. 17. 09:36

Sziasztok!


Én is gyed alatt tanultam, és nem volt ingyenes, még azt sem mondhatom hogy bármi támogatást kaptam volna.

2011. aug. 17. 09:31

Szia,

régen így volt (legalábbis egyetemi, főiskolai szakoknál), de 3-4-5 éve megszűntették ezt sajnos. Pedig pont most érintene engem is és nem mindegy, hogy 150 ezer egy félév vagy esetleg az állambácsi támogatna. (mondhatnák, hogy egyet már támogatott, ne legyek telhetetlen)

2011. aug. 17. 09:25

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni.Van-e köztetek aki esetleg Gyes alatt végzett el valami tanfolyamot?Azt hallottam gyes alatt akár ingyenesen is ellehet végezni szakokat,erről tudtok valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook