Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Továbbítom!!! Segítsen, aki tud! fórum

Továbbítom!!! Segítsen, aki tud! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 16. 09:33

MOST HOGY ILYEN SOKAN ITT VAGYTOK,NÉZZÉTEK ÁT EZT AZ OLDALT.MEGYÉKRE VANNAK OSZTVA A MENHELYEK.ITT MINDEN LEHETSÉGES HELYET MEGTALÁLTOK AHOVA MEHET AZ ADOMÁNY MINDEN FORMÁBAN.

[link]


KÖSZÖNÖM ÉS MENTSÉTEK EL HA NEM NAGY KÉRÉS!


SZÉP NAPOT KÍVÁNOK NEKTEK ÉS KEDVENCEITEKNEK!

2010. márc. 15. 11:00

Sziasztok!

Én karcagi vagyok, továbbítottam az üzit a iwiwen, ennyit tudtam tenni.

6. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Dca7af89ee)
2010. márc. 15. 10:57

Ez elég abszurdnak tűnik, legalábbis nekem.

Több lövés sörétes puskából, és a legnagyobb gondja a kutyának, hogy eltört az állkapcsa? A keringési sokk vagy a belső szervek károsodása szerintem előbb öli meg szegényt, mint egy törött állkapocs.


Nem kekeckem, ne értsd félre, csak hoaxszagú a dolog.

Ha igaz, nagyon sajnálom szegény állatot, és remélem, meg fog gyógyulni.


Csontműtét:

[link]

[link]


Azaz legalább két orvos csinál csontműtétet.

2010. márc. 15. 10:53

Ja igen,és nagyon bízom abban,hogy azok a ro....k,szemét mocskok,akik ezt csinálták megkapják a büntetésüket.Legszívesebben olyan büntetést szánnék nekik,amit ők tettek azzal a kutyával.

Bocs,de ettől felmegy a pumpa nálam.

2010. márc. 15. 10:44
Küldöm a privit.
2010. márc. 15. 10:44
Ok! Ha megadod, továbbítom!! Én is kaptam, de én sem tudom befogadni...
2010. márc. 15. 10:43
Szia.Én békéscsabai vagyok,de sajnos nem tudom befogadni,mert nekünk is van egy nagy kutyusunk,aki szabadon van az udvaron,de kétlem,hogy megértenék egymást.Viszont a csabai állatvédőknek meg tudom adni a számukat,és ha beszéltek velük,ők tudnak segíteni.Ráadásul jóba vannak az állatorvosokkal.
2010. márc. 15. 10:37

Pásztor Zsuzsa SOS SOS SOS - kérek mindenkit továbbítsa:

Tegnap éjjel a rendőrség hívott, hogy Bucsáról bejelentés érkezett: egy bucsai nőhöz megérkezett a pesti udvarlója, és a mivel a nő staff kutyája nem kedveli a pasit, a férfi két haverjával úgy döntött, elteszik a kutyát láb alól. Először sörétes puskával próbálkoztak, majd több lövés után áttértek EGY 6 CM ÁTMÉRŐJŰ VAS CSŐRE. Mire a rendőrség kiért, a kutya sokkos állapotban volt. Mi beszállítottuk Bucsáról Békéscsabára ( 80 km) és az éjszaka közepén orvoshoz vittük. Egyenlőre annyit tudunk a rtg alapján, hogy - többek között - eltört az állkapcsa. AZONNALI SÜRGŐS MŰTÉTRE LENNE SZÜKSÉGE AZ ÉLETBEN MARADÁSHOZ. sajnos az egyetlen doki, aki csontműtétet csinál siel. A kutyát nem tudjuk ellátni, segítséget kérünk az elhelyezéséhez, hogy ezek után a szörnyűségek után életben maradhasson enni, inni nem tud.

5 éves kan, eddigi életét egy fához láncolva töltötte, ahonnan a yard csak erővágóval tudta levágni.

Segítsen neki valaki!!!!

tel: 30/420-34-04

Macskamama Bea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook