Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TOS szindróma fórum

TOS szindróma (beszélgetős fórum)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alley)
2023. jún. 17. 09:17

szia

nekem azóta kiderült hogy mind a két oldalon TOS-van de nem foglalkoznak vele, mert közbe felmerült az SM gyanúja MR-ikre járok, tavaly voltam 6-szor MR-en, idén 1* vannak gócaim.

2023. máj. 3. 21:43

Sziasztok!

Látom, h egy ideje már nem aktív ez a topic, mégis szeretnék kérdezni. Nálam ma diagnosztizáltak TOS-t, még pedig Costoclavicularis szindrómát. A neurológusom csak jövő héten fogja látni a leletemet. Őszinte leszek, aki végezte a vizsgálatot, nem volt túl optimista, bár próbálkozott. Én Mydetont szedek, más nem hát és lesz gyógytorna is. Ti hogy vagytok?

2020. márc. 5. 16:36

Nekem miután neurogerlon 100 mg 2*1 nem lehet kapni így felírták a Chinotal 400 mg 3*1-en de úgy gondolom ez sok.

Nem sok?

2020. márc. 5. 16:34
Neked gyógyszert nem írtak fel?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 10:25
Értem, nekem még ennyire nem súlyos.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 10:20
A TOS nálam abban jelentkezett , hogy kézemelésnél, egyik oldalon zsibbadás jelentkezett a karban. A nyaki bordám nem jól áll. Ezért, ha emelem a karom, teszek a polcra valamit elzáródik az ér, megszűnik a pulzus.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 10:09
Egyébként azt sem tudom hogy milyen tünetei vannak. sok tünetem van ami miatt több orvosnál is voltam de egyenlőre nincs meg mitől vannak. PL. szédülés,fejfájás,homályos látás, kéz zsibbadás ujjak ujjbegy zsibbadás,ha melegem van akkor az ujjaim mind a két kezemen és a tenyerek párnái és a talpam párnái egyfolytába be van püffedve. Voltam neurológián és reumán azt mondták hogy nem ilyen betegség, aztán voltam angiológián ahol a TOS szind. találták gyógyszert írtak. Aztán kiderült hogy pm alulműködésem van de ezek a tünetek nem ebből származnak.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2020. febr. 20. 10:05
Egyenlőre nem volt szó műtétről.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 20. 10:00
A műtét nem jöhet szóba? Azért az csak véglegesebb, mint a gyógyszerek mellékhatása.
2020. febr. 20. 09:17

sziasztok!

Kinek milyen fajta TOS szindrómája van és hogy kezelik mivel?

Nekem Naftilong 100-at írtak ami hónapok óta hiánycikk. Kinek mit írtak fel értágítót? Kinek milyen mellékhatása van a TOS szindrómának.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook