Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törzskönyv nélkül. fórum

Törzskönyv nélkül. (beszélgetős fórum)


6. Bikinis (válaszként erre: 5. - Bcicus)
2009. aug. 18. 14:16

Szia !

Nem kaptam fel a vizet.És nem bántottál meg, csak nem szoktam kamukázni és amit gondolok azt ki is mondom. Sajnos ez a világ valóban arról szól, hogy minek van értelme és minek nem.

Lehet , hogy kakukk tojás vagyok de én magát a szépséget és az örömöt látom ebben az egészben.

De azért köszönöm és a szövetséget felkeresem.

5. Bcicus (válaszként erre: 4. - Bikinis)
2009. aug. 18. 13:20
Nem kell így felkapni a vizet, nem akartalak megbántani. Ha a kisfiad szeretne szalasdgálni vele a ringben vigyétek, az mkszhez lehet nevezni. Keress rá a neten Magyar Kutyások Szövetsége.
2009. aug. 18. 13:13

Szerintem mindennek van értelme amit csinál az ember, ha másért nem akkor azért , hogy a hibákból tanulj!

S ha a kisfiam szeretné elvinni akkor már van értelme, és neki az a tét hogy eljusson odáig. Hogy meg mutassa igen Ő meg csinálja amit szeretne.

S a gyermek álmokat még viccből sem szabad szerte foszlatni.

Nem olyan ember vagyok aki érdekből csinál valamit, hanem mert boldoggá teszek vele valakit.

S nem azért mert tenyészteni akarom, mert az más világ.

3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. aug. 18. 12:34
Keverék kiállításra, vagy az mksz-re lehet nevezni tkv nélküli kutyákat, de minek semmi értelme. Tenyészteni úgy sem tudsz velük, persze csak úgy viccből el lehet, de tétje nincs.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Bikinis)
2009. aug. 18. 12:10
Sehova. Sajna a törzskönyv mindenhol alap...
2009. aug. 18. 12:09

Szeretnék segítséget kérni tőletek, van két közép snauzer kiskutyám.Szeretném elvinni őket kiállításra, de nincs törzskönyvük bár fajtiszták.

Hova tudom őket hobbi szinten elvinni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook