Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Történetünk befejezése fórum

Történetünk befejezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Történetünk befejezése

1 2 3
2011. nov. 16. 13:31
Édes drága nem is tudom minek nevezzelek,potyogtak a könnyeim,úristen aki nincsen,én azt kívánom neked minden vágyad egy egészséges babóca adasson meg neked és a Párodnak megérdemeltek minden jót és szépet.Bbaráti ölelésem neked és kívánom,hogy a lelked gyógyuljon meg minél hamarabb és a cikked ez az őszinte szívből jövő cikk,komolyan nézek ki a fejemből és rájövök,erre igazán jó a Hoxa és nekem is érdemes volt maradnom.Mérhetetlenül sajnálom azt amin keresztül mentél,nincs még babám nekem sem,babaprojektezünk mi is,nővérem méhen kívüli volt először...tudom milyen nehezek ezek a dolgok,szóval én csak a legjobbakat kívánom neked a jövőben.Mindennek van miértje és ennek is lesz majd hidd el és azt is az élet majd kárpótol ezért is amin most keresztül mentél,mentetek.
2011. nov. 16. 13:21

Kedves nyuszi!


Én nem vagyok az a érzékeny,lelkis tipus,de mint anya az irásodon könnyes lett a szemen.A hideg is ráz,h min mehettél keresztül.A másik hozzászólóval egyetemben én is egy egészséges gyönyörű babát kivánok nektek aki feledtetni tudja veletek ezt a fájdalmat.Sok erőt kivánok.

2011. nov. 16. 13:21

nagyon-nagyon sajnálom a történteket, még most is sírok!!!milyen kegyetlenek tudnak lenni!!!, sajnálom, hogy ezt meg kellett élned!

Velünk ugyanez történt, csak még az elején észrevette a doki, hogy nem lenne egészséges a baba, s a 11.héten elvették.Kivártuk a 3 hónapot, lefogytam, és utána 3 hónapra rá megint kismama lettem, és minden rendben volt, most 5 hós a kislányunk, kívánom neked is a legjobbakat!!!!!!!

2011. nov. 16. 13:19
Nagyon szomorú, ami veletek történt. A testvérem és a párja is elvesztették egy magzatukat egészségügyi okok miatt, de mostanra van egy édes, gyönyörű kisfiúk, aki rengeteg örömet hozott az életükbe. Kívánok nektek is mielőbbi vigaszt egy édes csöppség személyében.
2011. nov. 16. 13:08
Történetem kislányunk, Emma elvesztésével kezdődött. Sajnos a 14-15. héten kiderült, hogy nincs minden rendben a terhességünkkel. Nem fejlődött a pici lány úgy, ahogy kellett volna, a korának megfelelően.

Ugrás a teljes írásra: Történetünk befejezése
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook