Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Történetünk befejezése fórum

Történetünk befejezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Történetünk befejezése

1 2 3
2011. nov. 16. 18:38

Sajnálom hogy ilyen szörnyűséget kellett kiállnod. Nem hiszem el hogy ennek nincsen humánusabb megoldása. Nem elég hogy az ember lelkileg iszonyatosan szenved, még fizikailag is meg kinlódtatják. Sajnálom!

Mi 12 hetes magzatot veszítettünk el, utána 2-3 hónapig nem voltam önmagam. Egy jó darabig nem is akartam kisbabát. De a 3 hónap éppen hogy letelt és én újra terhes lettem (úgy hogy ugyanúgy védekeztünk mint elôtte 5 évig és nem is estem akkor teherbe). De hát ez a babó nagyon jönni akart és most itt huncutkodik a játszószőnyegen. :o) Szóval fel a fejjel és kitartást! :o)

2011. nov. 16. 18:22

uristen!!! ez szornyuuuuu!!!!!! nagyon sajnalom!!!!!annyira szomoru,hogy nem tudom visszatartani,hogy ne sirjak:((

hogy lehet igy megszenvedtetni egy kismamat,miert nincs barmi mas modszer....

nagyon sok erot es egy gyonyoru egeszseges babat kivanok nektek!!kitartas!

33. sildu
2011. nov. 16. 17:19
Fúúúú megkönnyeztem,nagyon sajnálom a veletek történteket!
32. nyuszi85 (válaszként erre: 31. - E5520fee56)
2011. nov. 16. 17:19

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat, a rengeteg ölelést és a jeleket. Nagyon sokat jelent nekem, higgyétek el. Remélem, hogy nemsokára már egy boldog cikket írhatok nektek....


puszilok mindenkit

ui: a szavaitok igazán a lelkembe és s szívembe értek :))

2011. nov. 16. 17:07

Sikerült elpityeredni...

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!!

Ő is angyalka lett-mint azén kislányom:-)

Fogadd szeretettel ezt az idézetet:


"Egész életemben emlékezni fogok rád, és te is emlékezni fogsz rám. Akárcsak az alkonyatra, az ablakot verő esőre és mindarra, ami mindig a miénk marad, mert soha nem birtokolhatjuk."

Paulo Coelho



(Komolyan nem is hittem volna,hogy létezik ilyen?

Ez így "kell"hogy legyen??Ennek ez a menete??

Nem elég,hogy beléd szúrják a kést,még meg is forgatják?)

2011. nov. 16. 16:48
Nem tudok megszólalni, csak sírok. Sok erőt kívánok Nektek, és idővel egy egészséges, pici babát, akit Angyalkátok fog küldeni Nektek! Nekünk is van egy Angyalkánk a Mennyben, és egy örökmozgó, igazi kis hisztigép, akit az Ő bátyja küldött hozzánk.
29. Cinci4
2011. nov. 16. 16:34

Drága Nyuszi!


Én is egy hatalmas ölelést küldök Neked!


Együtt érzek Veled, két babát vesztettem el. Iszonyú nehéz volt lelkileg, és kellett idő, mire feldolgoztam. De aztán megtörtént a csoda és a sors kárpótolt egy gyönyörű kislánnyal, aki most két hónapos.

Tiszta szívemből kívánok Neked sok erőt és azt, hogy mihamarabb boldog édesanya legyél!

28. Mzsuka
2011. nov. 16. 16:24
Könnyes szemmel olvastam a történetet.Részvétem!!!:( Sok-sok erőt kívánok nektek és boldogságot!
27. jak27
2011. nov. 16. 16:00
Én is megkönnyeztem a történeted.Sok erőt a feldolgozáshoz,és kívánom mielőbb jöjjön a gólya!Szorítok nektek!Az angyalkátok pedig fentről vigyáz rátok.
2011. nov. 16. 15:53
Nagyon sajnálom... sok erőt kívánok nektek és egy egészséges kisbabát hamarosan, aki "kárpótol" majd benneteket mindenért és akit jobban szerettek majd mindennél!
2011. nov. 16. 15:32
Sirva olvasom soraidat,átéltem minden percedet lélekben,3 gyönyörü gyermekem van,még sosem éltem át ilyet és sajnálom,hogy neked át kellett esned ilyenen.De tiszta szivből kivánom,hogy az ég hamarosan áldjon meg egy gyönyörü egészséges babával.
2011. nov. 16. 15:11

Megkönnyeztem én is, mint annyian mások.

Igen , valamiért ez a kis lélek még várat magára, de hidd el nemsokára kopogtat és boldogságot hoz otthonotokba.

Szívből kívánok erőt és jó egészséget!

2011. nov. 16. 15:03
Nem tudom ezt hogy lehet feldolgozni.. Sok erőt kívánok!
2011. nov. 16. 14:42
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!!!!Együtt érzek veled és végigsírtam a történeted!Én 4 vetélésen vagyok túl és most úgy néz ki a sors ötödjére sem kímél!De mi nők erősek vagyunk és kitartunk!!!!
2011. nov. 16. 14:29
Azt akartam én is írni, hogy sajnálom, de inkább én is együttérzek veled és egy hatalmas ölelést küldök neked!
2011. nov. 16. 14:06

Szia. Nem írom hogy sajnálom, mert nem mész vele semmire, inkább azt írom hogy együttérzek és küldök egy nagy-nagy ölelést, így ismeretlenül is.

Nem vagyok vallásos, de hiszek "az Égiekben", én így hívom, és hiszem, hogy mindennek értelme és oka van. A pici lányotok biztos hogy meg fog születni csak kicsit később. Jobb így neki. Az vígasztaljon, hogy egy kis babuci már kiválasztott Téged és a Párodat a SZÜLEI-nek és érkezni fog Hozzátok.


Nekünk van egy 17 hónapos kislányunk. A szülés után autoimmun beteg lettem, elveszítettem a látásomat a bal szememre sajnos. Újra megfogant egy baba (védekezés mellett), és az orvosok vitatkoztak, hogy mi legyen....nőgyógyász, szemész, neurológus, immunológus....mindenki. Meg lehet-e tartani, mi a kockázata rám és a babára nézve... Nem kívánom senkinek azt a pár hetet míg eldőlt, mi lesz. Utánanéztem a borzalmas abortusznak s minden velejárójának. És jelentem, megtarthattuk a babát, most vagyok 12 hetes terhes! De az aggodalom bennem marad, míg meg nem születik.


Kívánok az arcodra sok-sok mosolyt és egy olyan szerető Párt aki biztos vagyok benne hogy mindig Melletted állt és áll. És együtt TI fogtok győzni.


Szeretettel ölellek.

2011. nov. 16. 13:58
Őszintén sajnálom,de fel a fejjel!Kopogtat még majd a kismanó a pocakodban,és okoz neked még majd rengeteg sok örömöt.Kívánom a legjobbakat!
18. nyuszi85 (válaszként erre: 17. - JUL17)
2011. nov. 16. 13:58
köszönöm szépen, puszillak
17. JUL17
2011. nov. 16. 13:53

...az a kis fényes csillag ott ragyog örökké nektek fenn az égen...



Mielőbbi gyermekáldást kívánok Nektek tiszta szívemből!!!!

16. nyuszi85 (válaszként erre: 14. - B1266b8c26)
2011. nov. 16. 13:52
Sajnálom és egyben köszönöm kedve soraid, úgy legyen. puszi
15. nyuszi85 (válaszként erre: 13. - Sara1986)
2011. nov. 16. 13:51

Köszönöm szépen, meg is nézem...

Köszönöm a szép sorokat.

2011. nov. 16. 13:51

Én is sírtam. Nagyon szomorú a történetetek. Én is vesztettem el kisbabát, de még a terhesség elején.

Remélem minél hamarabb bekopogtat hozzátok újra a gólya egy egészséges kisbabával a csőrében.

2011. nov. 16. 13:50

Kedves nyuszi!

Amin keresztül mentél, az borzalmas! Elképzelhetetlen.

Ajánlom őket szeretettel:

[link]


és kívánok neked mielőbbi boldog vrandósságot, csodás szülést és egészséges gyermeket!

12. nyuszi85 (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2011. nov. 16. 13:41
Jajj istenem, de szépen írtad :(((((((( én meg itt sírok a soraitokon, annyira jól esnek :(((((
2011. nov. 16. 13:40

Nem is tudom, mit írhatnék...

Én is sírtam a soraidon.

Szívből sajnálom, amin keresztülmentél, de hiszem, hogy nemsoká egy egészséges és gyönyörű kis jövevénnyel fog gyarapodni a családotok.

Hiszem, hogy az a kis lélek, aki bejelentkezett nálatok, de valamiért visszafordult, pár éven belül bearanyozza a napjaitokat!

10. nyuszi85 (válaszként erre: 9. - EmmaDani)
2011. nov. 16. 13:39
Köszönöm szépen, drága vagy. puszi
2011. nov. 16. 13:37
Nagyon együttérzek veled,potyognak a könnyeim. Kívánom, hogy tejesüljön az álmotok és a kis anygyalkátok minél hamarabb, egy pici egészséges "tesót" küldjön Nektek!!
2011. nov. 16. 13:35

Köszönöm szépen a bíztató szavakat és hozzászólásokat mindenkitől, igazán jól esnek és meg is pityogtam őket. Igen nagyon nehéz időszak van mögöttünk. a Picitől november 1-én búcsúztunk el párommal, és kértük, hogy mihamarabb térjen vissza hozzánk, nagyon várjuk őt. A sebek sajnos sosem fognak begyógyulni, az emlékek sosem fognak feledésbe merülni, csak amit nem tudok a mai napig, hogy nagyon nagyon hiányzik, annyira hozzánk nőtt már :(((


puszi mindenkinek

2011. nov. 16. 13:34
Nagyon sajnálom, ami veled történt és kívánom, hogy minél hamarabb egészséges kisbabátok szülessen!
2011. nov. 16. 13:33
Nagyon sajnálom :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook