Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törpepincser fórum

Törpepincser (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 9. 13:30

Látom már jó ideje nem érkezett hozzászólás a fórumba. :) Nekem idén nyáron lesz 7 éves a Törpepincserem. Bambi vörös színű és fiú. Hihetetlenül okos, lakásban van és ő a család kedvence. Ha kutyát kéne választanom újra pincsert választanék. Bár Bambit nem cserélném el semmiért. :)

Bár igaz, én a Monori Kisállatbörzén vettem őt, szerelem volt első látásra. Mondjuk én azt hittem, hogy csivavát vettem. :D Mert annyira kis icipici volt még (3 hónapos), hogy csivavára jobban hasonlított. Igaz, meg sem kérdeztem az eladótól, hogy miez. Aztán hazafeléjövet néztük az oltási papírját, akkor döbbentem rá, hogy ez valami más faj. :) Addig nem is hallottam a törpe pincserről. Hazajöttünk a kutyussal, és egyből bújtam a netet, hogy mégis mi ez a kutya. :) De szerencsére nem nyúltam mellé. És nagyon is örülök neki, hogy nem csivava! (Bár a nem hozzáértők közül sokan a mai napig összekeverik vele)

7. 32fa33f5a9 (válaszként erre: 4. - D6b71af9a8)
2010. szept. 7. 19:24
Add el a gyereket! :D
2009. okt. 13. 16:14

Sziasztok,

nekem van egy eladó törpepincserem.

Ő 8 hetes, szuka,oltva, féregtelenítve.

Sztném ha olyan vki jellentkezne érte, aki gondos,jó gazdi és biztonságos otthont tud neki nyújtani!


E.

2009. okt. 10. 13:22
Ne add el sztem ez nem jó megoldás! csukd külön őket vagy van olyan is h a szobába ilyen összecsukható kutyaketrec azt kinyitod és bele a kutya és a gyerkőcnek nem lesz baja :)a kutyát meg meg kell tanítani birka nyugodságra :)
2009. máj. 22. 22:45

Szia! Sajnos, én is ott vagyok, hogy lehet el kell adnom...:(:( Bár még azért gondolkozom rajta. Az ok, hogy a fiam 3 éves, és piszkálja, bántja...a kutya meg már 3szor megkapta (ma történt a 3. eset). Tudom, nem a kutya a hibás, de amíg a fiamnak nem bírom megmagyarázni, hogy nem szabad úgy hozzá nyúlni, nem szabad bántani, amikor eszik.....addig:( Nem merem őket kettesben hagyni egy pillanatra sem, mert Milán abban a pillanatban bántja.

Az én pincserem amúgy 7 hónapos, kan és vörös színű. Ő Mohácsról származik:)

3. 1e44dd72bb (válaszként erre: 2. - D6b71af9a8)
2009. máj. 22. 21:30

Szia!


Nekem volt egy kis pincserkém,de sajnos családi okok miatt anyukám eladta tavaly.Azóta is minden nap rá gondolok,és most megint szeretnék egyet,de nagyon nehezen találok...Te hol vetted és mennyiért?

Az enyém sem volt szobatiszta,nagy harc is ment emiatt:)

2009. ápr. 27. 08:58

Megvan a kutyusom! Tündéri, és minden félelmem ellenére, semmi gond vele! Se a szobatisztasággal, semmivel!:)

Itt nincs senkinek pinschere??? Vagy csak nem akartok beszélgetni róla? Pedig szívesen olvasnék aranyos sztorikat, vagy bármit velük kapcsolatban.

2009. ápr. 21. 16:03

Sziasztok! Szeretnék egy törpepincser kölyökkutyust. Szeretném, ha írnának olyanok, akiknek van ilyen kutyájuk, és van tapasztalatuk - akár jó, akár rossz - ezekkel a kis apróságokkal kapcsolatban.

Úgy néz ki, ha minden összejön, akkor hétvégén talán lesz is egy 5 hónapos kutyuska. Viszont eddig kint tartották, nem lakásban, én pedig lakásban szeretném. Hogyan tudnám könnyen és gyorsan szobatisztaságra szoktatni? Ha jól tudom, azt egészen kicsi korban kell elkezdeni, nem nagy ő már ahhoz, hogy szobatiszta legyen?

Soha nem volt még lakásban kutyám. Segítsetek!!!! :)

Előre is köszi!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook