Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törpenyúl széklet probléma fórum

Törpenyúl széklet probléma (beszélgetős fórum)

4. Dézy2022 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 14. 07:26

Mennyi idős a nyuszi?

Meg kell nézni a popóját, h nincs-e összeragadva a szőr. A lágy bélsártól nem szokott. Olyan tényleg van nekik néha, meg is kell enniük, mivel számukra fontos vitaminokat tartalmaz.

A FB-on vannak jó csoportok, ahol a kérdésedhez képet is tölthetsz fel. Rendszeresen látok képeket kakiról is.

2022. máj. 14. 06:30
Vagy esetleg keresd itt Keki70-et. Neki volt nyuszija.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 14. 06:21
Érdeklődj facebookon törpenyilas csoportokban.
2022. máj. 13. 23:37

Törpenyulamnak este szokott lenni lágybélsara, amit visszaeszik. Most olyan mintha csak lágy széklete lenne, nem bogyózik már vagy két-három órája és csak ez a fajta széklete van. Viszont nem fáj a hasa és eszik mindent. Szénából is jóízűen evett nemrég. Vizet is iszik. A kedve sem rossz. Minden ugyanolyan, csak lágy széklete van. De többször is úgy láttam, mintha lehajolna hogy visszaegyen valamit, de nem teszi meg valamiért. Nem tudom eldönteni, hogy hasmenése van. Mit lehet tenni ebben az esetben? Hétvégén az ügyeleteken csak sűrgős eseteket látnak el, ha mondjuk nem eszik és nincs széklet sem. Tehát ha rendesen eszik, látszólag nem fáj semmije, mivel nem egzotikus orvosok vannak, így a hasmenéssel nem hiszem hogy tudnának bármit is csinálni.

Mit tehetek én? Csak szénát kapjon? Vagy mit adjak neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook