Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torokban lévő aftára létezik bármi megoldás? fórum

Torokban lévő aftára létezik bármi megoldás? (tudásbázis kérdés)

2022. ápr. 14. 13:01

Hát ez szenvedős, de már alakul.

Belenéztem már lámpával a számba és a szájpadlásomon van egy kb egy forintosnyi. Ilyen nagy még nem volt, de szenvedek vele.


Gondolom amiatt jött elő, hogy egy órán át matattak a számban az implantátum behelyezése közben.

2022. ápr. 11. 19:28
Nekem csak szájban lévő aftával van tapasztalatom, de egyszer csak az ezerjófüves öblögetés mulasztotta el. Piszok keserű volt, de megérte, másnapra eltűnt, pedig napok óta kínlódtam vele. Ha más nem segít, próbáld ki ezt.
2022. ápr. 11. 19:14
A legolcsòbb megoldàs, ami lehet esetleg otthon, hàzi pàlinka. Férfiak le is nyelik, de ha nem szereted csak öblögess.
2022. ápr. 11. 15:49

Phlogosol


Én ezt használom. Sajnos a bélgyulladások miatt sokszor van aftám.


Pár hónapja hatalmas aftám volt és nagyon mély, soha nem volt még ilyen. Hetekig nem tudtam normálisan enni. Phlogosol tette csak rendbe.

2022. ápr. 11. 12:58
ezüst kolloid
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 11:32
Glycosept? Ecsetelni és öblögetni is lehet vele.
2022. ápr. 11. 11:19

Köszönöm a tippeket. Sajnos ilyenkor gyakran előjön, de főleg íny körül vagy nyelv alatt. Olyankor Curasept gélt és szájvizet használok.


De az ajánlott spray most jobb lehetőségnek tűnik.

2022. ápr. 11. 11:13
Próbáld meg a Tantum verde sprayt, abból is a forte változatot. Nagyon jó fájdalomcsillapító.
2. hókatica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 11:13
Szerintem beszélj az implantot berakó dokival mielőbb, nem árt, ha erre szakember javasol vmit!
2022. ápr. 11. 11:00

Sziasztok!


Múlt héten tettek be két implantátumot, ami után összeszedtem egy ilyet amitől már enni alig tudok meg nyelni is.

Curaspet meg más nem jöhet szóba mert elérhetetlen.


Annyi jó benne hogy ehhez képest a műtétet meg sem éreztem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook