Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torok fertőtlenítése házilag fórum

Torok fertőtlenítése házilag (beszélgetős fórum)


2014. máj. 22. 07:15
sos vizzel kell galgalizalni!
2009. szept. 28. 14:10
Köszi Mindenkinek az öleteket!! :)
5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Ebelin24)
2009. szept. 28. 08:14
Lehet öblögetni sós vízzel, ezüstkolloiddal, grapefruitmag-kivonatos vagy teafaolajos, vagy citromolajos vízzel ezeket keverheted is, de ha intenzív hatásra vágysz, egy szem kockacukorra vagy szőlőcukorra cseppentesz 1-1 csepp 100%-os tisztaságú citromolajat és/vagy teafaolajat, és elszopogatod. Max napi 3X, ezt a cukros verziót.
4. eszter_good (válaszként erre: 1. - Ebelin24)
2009. szept. 28. 08:06

Szia!

Én a cserszömörcés szájvízzel öblögetem a torkomat és napi legalább 2000 mg C-vitamint szedek. Ez általában már másnapra mulasztja a fájást. És kb. 4-5 napig kell csinálnom, hogy ne is térjen vissza.

2009. szept. 28. 08:04
Langyos sós vízzel öblögess. Na meg az elmaradhatatlan mézes kamillatea. Mondjuk a pálinka is tényleg jó, fertőtlenít is, de azt ugyebár nem mindenki szereti, na meg nem is mindnki ihatja☺
2. e1e9ab571d (válaszként erre: 1. - Ebelin24)
2009. szept. 28. 07:59
Pálinka, de nem ezek a boltban kapható löttyök, amik tele vannak aromával. Legjobb a főzdében kifőzetett tiszta pálinka.
2009. szept. 28. 07:58

Sziasztok!

Szerdán megyünk nyaralni egy hétre és tegnap este óta ezerrel fáj a torkom...Kicsit piros is,már ahogy én látom...

Semmi más panaszom nincs,se láz se gyengeség!

Antibiotikumot szerintem nem sok értelme van íratni,hisz abból az egészet be kéne szedni,de valamivel azért szeretném lefertőtleníteni a torkom!

Valami jó ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook