Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Török basa, nagy a hasa! Segítség! fórum

Török basa, nagy a hasa! Segítség! (tudásbázis kérdés)


26. esztella100 (válaszként erre: 25. - Herengtimea)
2008. máj. 19. 08:47
Most nem azért mondom,hogy vigasztaljalak,de egy nő has nélkül nem is néz ki jól!Sőt vannak férfiak,akik pont azokat a nőket szeretik.További jó tornászást,az mindenkinek jót tesz!
25. herengtimea (válaszként erre: 24. - Esztella100)
2008. máj. 18. 07:10

hát megvagyok,este nem vacsorázom és tornázom napi fél orát,van is eredménye,de még van mit lefaragni,nálam ha hízok akkor elosszor a hasamra és onnan is megy le utoljára

úgyhogy már csak a hasamon van mit faragni,de most már eldontottem tobbet akarok,azt akarom legyen izmos hasam és fenekem

tegnapelott a párom lesett ahogy elsurrantam elotte bugyiban és megjegyezte "jo a feneked baby"

ez már jo jel ugyanis a páromnal a dicséretet ki kell érdemelni,o ha nem úgy gondolja nem fogja azt mondani

szoval a nadrágok már lotyognek rajtam,de hasam még mindig van,hát jo két szép gyermeket hoztam a világra,de nem log a bor,mert ez a lassú fogyás titka,hogy eredményes

24. esztella100 (válaszként erre: 23. - Herengtimea)
2008. máj. 18. 06:46
rád gondoltam.Jó hogy megvagy.Mi újság?
23. herengtimea (válaszként erre: 22. - Esztella100)
2008. máj. 17. 07:17
kire gondolsz?
2008. máj. 17. 06:30
Szia!Hová lettél??
21. esztella100 (válaszként erre: 20. - Herengtimea)
2008. máj. 11. 09:56
Nem haragszom egyáltalán.Nagyon jól tudom,hogy az ember lányát zavarja,ha valami nem tetszik magán!Én is nagyon hiú vagyok ám nem is gondolnád,hogy mennyire!!!Ha valami nem tetszik magamon,mindet megteszek érte,hogy jó legyen.Látod,ha a fele lement akkor lefog menni a másik fele is.Gratulálok!
20. herengtimea (válaszként erre: 19. - Esztella100)
2008. máj. 10. 20:39

békuljunk ki!

néha mérges vagyok és ott csípek ahol nem kellene,pont te voltal aki kéznél volt

tényleg csak viccbol mondja,mert komolyan nem meri tudja megsértodom,de szeretné ha ugyanúgy néznék ki mint szulés elott,hogy buszkélkedhessen velem.és már fele le is ment,dolgozom érte!

bocsi

19. esztella100 (válaszként erre: 15. - Supin)
2008. máj. 10. 05:57
Persze,de azt mondom,hogy akkor nem szereti!Hidd el volt a családban példa nem is egy ilyenre!Itt mondjuk szerencsések voltak a nők,mert úgy szerették a férjük,amilyenek voltak.Hosszú életünk alatt változunk,és nem nagyon kevés ember tartja meg az alakját,és a szépségét!!!!!
2008. máj. 9. 17:12
Ja!A tornával mindenképp egyetértek,mert eltunyulni nem szabad.Az izom pedig edzve működik jól.
2008. máj. 9. 17:08
Kedves Kolibri!Nagyon együtt érzek veled,nekem pont ez volt pár éve.Ugyan nekem két csimpim van,13 éve szültem,s csak tegnap vették észre,hogy leszakadtak a hasizmaim.Nos nem teljesen,csak éppen amennyire kell.Kezeltek az idegeimmel,kaptam mindenféle vacakot,amitől drogos is lehettem volna,ha megeszem,és ugye nem is az okozta a puffadást amire a spéci doki tippelt.Mondtam én mindenféle dokinak mindent,senki nem vett komolyan.Kézenfekvő volt,hogy gyagya vagyok.Délutánra tíz cm-el nagyobb a hasam ,mint reggel.Gáz,mi?Most majd/egy sokadik,ez már OK.doki/ megműt.Tehát nézesd meg-ha gondolod-és csak akkor gyúrj rá,ha van mire.Sok hasonló sérülés történik a szülés után,csak nem érdekel senkit.Egyébként gyógymasszőr,és edző vagyok,így is tojtak a mondókámra.Biztos belenyúltam.
16. MelisUK (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2008. máj. 9. 12:43

Ha a hatadra fekszel es bicozol a labaddal vagy szimplan emelgeted a labaid fel-le, parosan vagy cserelve. A kezed legyen felig a feneked alatt. Ha a fejed is felemeled kozben, akkor a hasad felso reszet is izmositja es fokozza a lenti hatasat is. Masik fajta nagyon jo gyakorlathoz allni kell, egyik kezedbe tarts egy kis sulyzot, masikat rakd a tarkodra es oldalra dologess oda-vissza ugy, h kozben ra is feszitessz a hasadra. Ez az alhasad oldalso reszeit izmositja ki szepen, ket szep ivet kaphatsz tole a hasadra. Termeszetesen valts kezet is, pl csinalj meg elsonek 2 szer 10et belole, majd 3-4szer, ha mar jobban birod. Egyaltalan nem nehez amugy csinalni, de masnap olyan izomlazad lesz... :)

Sok sikert.

15. supin (válaszként erre: 14. - Esztella100)
2008. máj. 9. 08:33
A férfiak is kiszámíthatatlanok. Van olyan az ismeretségi körömben aki sokat adott a felesége megjelenésére. Szóval dicsekedni akart vele. Szülés után kapott valami hormon problémát. A dereka eltünt. Már 3 éve olyan a formája mintha 7 hónapos terhes lenne. A férj válni akar mert ettől a látványtól állítólag nem tud beindulni. Az orvos szerint van ilyen.
14. esztella100 (válaszként erre: 13. - Supin)
2008. máj. 9. 06:58

Elnézést kérek,hogy érzéketlennek tünt a hozzászólásom,én csak inkább vigasztalásnak szántam.

Persze tenni kell ellene,és ez a Te feladatod.Én csak azért írtam amit írtam,mert úgy gondolom,ha valaki szeret valakit,úgy szereti amilyen,és nem cikizi!

13. supin (válaszként erre: 8. - Esztella100)
2008. máj. 8. 08:06
Fiatalon ez még probléma! Néha a férj sem viccből mondja. Akkor az már bajt jelez a házasságban. Vegyetek fel alakformáló bugyit. Biztató ,hogy idővel azért elmuhat....
12. esztella100 (válaszként erre: 9. - Herengtimea)
2008. máj. 8. 07:20
Nagyon ráérsz,ha az én hozzászólásaimat külön tudod figyelni!Gratulálok!
11. esztella100 (válaszként erre: 9. - Herengtimea)
2008. máj. 4. 08:02

Kedves herengtimea!

Nem okoskodásnak szántam,a hozzászólásaimat!

10. csera (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2008. máj. 3. 08:00
Lehet hogy nem jól csinálod a felüléseket! Nem szabad a fejed emelni, egyvonalba kell tartani a gerincedet, mert ha a fejedet emelgeted (pláne ha még a kezeddel is segítesz) csak a felső hasizmok erőssődnek. Persze idő kell a teljes has kidolgozásához, türelem! És ne add fel!!!:))) Persze ki beszél, én is 7,5 hónapja szültem és még ahoz sem volt "energiám", hogy 2 felülést végezzek.
9. herengtimea (válaszként erre: 8. - Esztella100)
2008. máj. 3. 07:53

látom nagyon sok helyen a hozzászolásaidat

mi segítséget kérunk nem pedig okoskodást

2008. máj. 3. 06:34
Miért ilyen nagy probléma ez a párod szerintem ezt csak viccből mondja,nem????
7. knor
2008. máj. 2. 16:55
nem lehet, hogy ha reggel minden ok, du-ra nő csak meg a has, akkor valami olyantól van, ami puffaszt? (tehát itt nem a hájréteg a gond)
2008. márc. 5. 17:41
Azert egy 4-5kg le kene adnom,amikor 55 szoktam lenni akkor ereztem magam a legjobban.A parom mindig gunyol megfogja a hasamon levo sulyfolosleget,kicsit megrangassa"na iden nem kell vennunk uszogumit"
2008. márc. 5. 17:37
CSa en 165cm,es 58-59kg vagyok.Valamit kene csinalni,de mit?Dietazni nem akarok,imadok enni.Talan a tavasz majd hot valami valtozast.Remenykedjunk.Meg bizom a lag magic-ben most rendeltuk,meglassuk.
2008. márc. 5. 15:22

Szia Herengtimea!


En sem mondhatnam, hogy kover lennek, 164cm, 53kg. Csak ez a has! Komolyan mondom estere nem ferek bele egy olyan nadragba, amit reggel meg be tudtam gombolni. :(

Ha leulok a foldre, torokulesbe, akkor tiszta Buddha szobor vagyok!

2008. márc. 4. 18:42
Jaj de jo,hogy nem vagyok egyedul.Pontosan ez a helyzet velem is.7,5 honapja szultem,reggel meg eleg elfogadhatonak tartom magam,de delutanra mar megnol a hasam es most mar ha akarom ha nem mindig ezzel foglalkotom,rettenetesen zavar.Probaltam kevesebbet enni,vagy nem vacsorazni,akaratlanul beleestem a jojozasba.Van hogy egyik heten ugy latom,erzem kissebb a hasam,aztan a masik heten teltebbnek erzem magam.Olyan mint egy korforgas.Nem erzem igy jol magam,pedig nem vagyok kover,csak a hasam!!!Eletmodot kellene valtani,tobbet mozogni,azt hittem eleg amit a fiam korul ugralok egesz nap,de megsem.Irj ha tudsz vlmi megoldast.
2008. márc. 4. 16:51

8 honapja szultem. Reggelre a hasam tok lapos, de ha eszem-iszom valamit (egeszen keves valamit), elkezd noni. Estere olyan szinten kidulled az alhasam, mint amikor kb. 4 honapos terhes voltam, mintha semmmmmmmmmi izom nem tartana a beleimet.

Feluleseket szoktam csinalni, de semmi eredmeny. A felso reszen mar tok "kemenyek" az izmok, de lent..., es nagyon kenyelmetlen is, mert ugy erzem egy nagy tomor labda vagyok.


Tudtok valami jo gyakorlatot az alhasi izmokra?

2008. márc. 4. 16:51
Török basa, nagy a hasa! Segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook