Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Torna szülés után fórum

Torna szülés után (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Torna szülés után

16. Diandra (válaszként erre: 15. - Samsam)
2009. jún. 2. 22:07
a dokim azt mondta, hogy az izomláz változtatja meg a tej ízét, azért gáz.
15. samsam (válaszként erre: 10. - 2577cdcc12)
2009. ápr. 8. 15:45
nahát, tök jó, amit írsz!!! nekem mindenki szövegel, hogy nem szabad tornázni pont a tej miatt, de akkor nekiugrok! annyira hiányzik a mozgás, és rendesen rám is férne már - terhességem előtt nagyon pörögtem, aztán veszélyeztetett lettem, ágyhoz kötve. :(
2009. ápr. 8. 13:45

Sziasztok!


Nekem is lenne kérdésem, bár lehet, h vki már feltette. Szülés előtt 2 évvel sikerült lefogynom 16 kilót, ami a terhesség alatt vissza is jött. Összesen 24 kilót szedtem fel a terhességem alatt. ebből 10 ment le a szülés alaat, azóta pedig 2-3 kiló. A terhesség előtt nagyon szerttem sportolni, főleg aerobicoztam és futottam. Szeretnék megint futni, pontosabban csak kocogni, már nagyon hiányziok a mozgás. Viszont szoptatok, és a Pici nekem az első, így ha ez a szoptatást befolyásolja, akkor inkább hagyom. Valaki tud nekem segíteni ebben???

13. maya80
2008. jún. 22. 10:38
Én szülés után néhány nappal már tornáztam, természetesen nem jártam kemény edzésekre, csak otthon az ágyban, lazán.
12. 2577cdcc12 (válaszként erre: 11. - Mókica)
2008. márc. 1. 22:42
Ja, én nem arra értettem, hogy Te mondtad, hogy nem lesz tejed, csak sokan hiszik ezt. Nekem is van egy barátnőm, aki bár a fia már 1 éves, tehát ha nem lenne teje sem lenne gáz, de azért nem tornázik, mert akkor nem lesz. Én mondjuk úgy tudom, de ez nem 100%, hogy a keményebb súlyzós edzéstől lesz más íze.
11. Mókica (válaszként erre: 10. - 2577cdcc12)
2008. márc. 1. 19:59

Köszike!

Én amúgy nem azt mondtam,hogy nem lesz tejem, hanem,hogy a megválltozik a minősége...de ez is hülyeség akkor ;)


Köszi

2008. febr. 29. 23:18

Én császárral szültem, akkor azt mondták 6 hét, de lehet azóta már változott a trend :) A hasgyakorlatokat mondjuk szerintem az elején nem kell erőltetni, mármint császárnál...

Egyébként szerintem a szervezet úgyis jelez, és az sem mindegy milyen torna. Laza kardió szerintem rögtön szülés után már mehet. Én elég hamar elkezdtem, függetlenül attól, hogy mit mondott az orvos, csak a hasizmokat kerültem.

Ja és nem ment el tőle a tejem, mint azt sokan hangoztatják. (állati sok volt:)

2008. febr. 29. 23:05

Ez engem is érdekelne. Mennyi idót kell várni a tornával szülés után?

Meg Lehet hülyeséget mondok, de mintha valaki azt mondta volna nekem, hogy elkezdett tornázni járni 1-2 hónappal miután megszületette a babyje,,de valami megváltozott a szervezetében igy az anyatej ize is más lett. A babának nem tetszett,és a tornát is igy fel kellett adnia amig szoptatott.

Ez lehetséges????

8. Fish (válaszként erre: 7. - Kicsinuszi)
2006. dec. 19. 23:47
hat nana:)
7. kicsinuszi (válaszként erre: 6. - Fish)
2006. dec. 17. 23:38
hát annak idején nekem sem a torna volt a legfőbb gondom, de nem is az alakom :)
6. Fish (válaszként erre: 5. - Kicsinuszi)
2006. dec. 17. 00:18

en is jarok heti5-6 szor

tavaly nem jartam ennyit, de valahogy nem tudtam volna elkepzelni szules utan, hogy gyermekagyi tornaval nyomulok az agyban:)

2006. dec. 5. 16:56
Én csak egy hónapoja, amikor kislányom 7 hónapos lett, kezdtemn el aeropbikra meg step-aerobikra járni. Korántsem azért hogy fogyjak, inkább csak azért, hogy mozogjak meg kikapcsolódjak egy kicsit. Nagyon jó érzés 2-3szor hetente elszabadulni otthonról egy órát. Szerintem mindenki aki megteheti menjen el sportolni valamit, mondom én, aki még a suliban is ellógtam a tornaórákat :)
2006. dec. 4. 17:32
Nem tornászok, dög vagyok.
3. Fish
2006. nov. 26. 17:08

csaszar hasi mutet, ahol jelentosen beavatkoznak a dolgokba, minden hasi mutet utan, ami ekkora hordereju varni kell 6 hetet

aztan szepen fokozatosan edzhetsz barmit

2006. nov. 24. 09:45
Császárral szültem, akkor is lehet ugyanezeket a gyakorlatokat végezni?
2006. nov. 22. 10:54
Kedves édesanya, minél korábban kezdi el a gyermekágyi tornagyakorlatokat, annál gyorsabban haladnak és fejeződnek be testében a visszafejlődési folyamatok és annál csekélyebb a veszélye méh-, vagy hólyagsüllyedés kialakulásának.
Könnyű gyermekágyi torna már 24 órával a szülés után elkezdhető. Erre gyakran lehetőség nyílik már a kórházban is.

Ugrás a teljes írásra: Torna szülés után

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook