Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torna partner kerestetik Zuglóból fórum

Torna partner kerestetik Zuglóból (beszélgetős fórum)


8. albert9876 (válaszként erre: 6. - 8ba6c5fcf8)
2010. szept. 19. 19:44

Igen köszi azt is néztem, de olyan helyet kerestem, ahol csak lányok vannak, mert én kissé gátlásos NŐ vagyok :)


Pussz!

7. albert9876 (válaszként erre: 5. - Prischilla)
2010. szept. 19. 19:43
A párom regelt ide, én lány vagyok :)
6. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 1. - Albert9876)
2010. szept. 19. 11:35
Zuglóban a Szugló utca sarkán van egy nagy fitness terem. Oda fiúk lányok járnak, különböző órák vannak. Nézd meg a neten!
2010. szept. 19. 11:26
Most nézem az adatlapodat, és látom hogy férfi vagy... De akkor hogy akarsz járni abba a terembe ahova csak csajok járnak??:DDDD
4. Prischilla (válaszként erre: 3. - Albert9876)
2010. szept. 19. 11:21

Igen 14. kerben az Örstől 2 percre :)

Én is úgy terveztem hogy munka után kéne eljárni.A kangoo az érdekelne, 1x kipróbáltam, és nagyon bejött csak háát a lustaság.... :D

3. albert9876 (válaszként erre: 2. - Prischilla)
2010. szept. 19. 11:09

Sziaaaaaa!


Nagyon örülnék, akkor mire te meggyógyulsz, addigra feltérképezem és kipróbálom a helyet. Ok?

A 14. kerületben laksz?

Én csak munka után tudok majd járni (kivéve szabadság idején), ami estefelé lenne.

2010. szept. 19. 09:34
Tudom hol van az a hely, de még nem jártam ott. Szivesen csatlakoznék mert én is lusta vagyok :) De jövő7en lesz egy műtétem és kb 6 hétig nem lehet tornázni, de utána csatlakoznék!!!!
2010. szept. 19. 00:48

Sziasztok!


Jövő héttől járni szeretnék valami tornára, ami lehet bármi, csak mozognom kell, mert el vagyok lustulva, fogynom és formálódnom kell.


Mivel lusta is vagyok, így arra gondoltam, hogy aki szintén hasonló adottságokkal rendelkezik csatlakozhatna hozzám és járhatnánk együtt.


A hely, amit kinéztem a Nagy Lajoson van, az Örstől pár perc villamossal.

Csak csajok járnak és lehet gyerekkel is menni, mert van ovis és babás torna is, sőt kismama torna is.


Ezek a tornák vannak:

Szumba

Kick-Box

Latin Aerobic (más néven Batuka)

Kangoo

Body-Ball Flow

Alakformáló óra

Zsírégető

Kondi step

Zsírégető step

Stretching

Pilates

Gerinctorna

Duci torna


Akit érdekel, kérem írjon, hogy megbeszéljük a részleteket.


Köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook