Torna (beszélgetős fórum)


13. Guruljka (válaszként erre: 10. - Ronina4)
2018. júl. 22. 11:48

Azért a szotyi is elég zsíros cucc.


Mondom én, aki néha zsíros kenyerezik. :D

12. Guruljka (válaszként erre: 9. - Levarosbukta)
2018. júl. 22. 11:47

Azért abból élünk meg, amit a gép mellett dolgozom, akármilyen nehezen is hihető.

A szakdolgozatom is a gépen írom.

2018. júl. 22. 11:45
A fogyásom mar 12 kilo minusz volt mikor elkedtem vacsizni. Jaaaa és fogyibogyó nélkül de a hoodi az nagyjól hat nem baj ha kicsit rápörget a fogyás ütemere úgyis van meg vagy 20 kiló amit le akarok adni. A 12 kiló fél év alatt ment le és sokat idegeskedtem azért.
10. Ronina4 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2018. júl. 22. 11:43

Sziasztok :) én se vagyom oda Rékáéké.

Én bevallom fogyi bogyóval indítom meg a fogyasom aztán elkezdem a mozgást is. Mostansag azt szoktam hogy ha munkából kell mennem valahova biciklivel nyomom mint az örült :D így jócskán megmozgatom magam. Reggel biciklivel járok dolgozni meg azzal jövök haza úgy mint akit hajt a tatár.

Meg a vacsit probalom rlhagyni helyette szotyizok. De se chips semmi ilyesmit nem eszek meg sokat csökkentettem az édesség bevitelen is. Nagyon sokat. Ezzel a módszerrel fogytam is de kb 4 hete elkezdtem vacsizni egyböl felszaladt 2 kiló. Úgyhogy kb 1 hete megint nem vacsizok fogyibogyó szotyi és napközbeni evészet. Azért szotyizok mert a nassi mozdulatot nem bírom elhagyni. Tudom hogy olajos valszeg gyorsabb lenne a fogyasom nèlküle de nekem nem baj ha lassabb.

9. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2018. júl. 22. 09:20
Nehezen hihető hogy azon kívül hogy egész nap a hoxán lógsz csinálsz te bármit is.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Tunderke20)
2018. júl. 21. 18:25

Énszerintem, aki őszinte élvezettel szeret enni, szóval szerintem koplalni soha nem szabad, hacsak valami kivételes oka nincs. (Pl, műtét után vagy hasonló.)


Tatarek Rezsőnek is vannak jó letölthető videói, Béres Alexandrának is, Tiffany Rothe-nak is.


Én sem Rékát, sem a párját nem kedvelem, szó szerint látni se bírom őket. Pár videójukat részletekben láttam. :D

7. tunderke20 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2018. júl. 21. 17:15
Sok helyen olvastam, hogy izmosodtak a Réka tornával. Sosem késő újra kezdeni a mozgást. Én meg már túl sokat is csinálok egy nap. Úgy értem többször. Nálam a has kicsit kritikus, de ahhoz hogy izmot szedjek fel nem szabad koplalni.
2018. júl. 21. 16:55

Őszintén megvallva ellustultam. Vannak felbuzdulásaim, de még 3 éve is jobb formában voltam, mint ma.

Mit csináljak, most is a munkát nyomom a gép előtt, holnapra is marad még biztosan.

5. tunderke20 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. júl. 21. 16:52
Nem fogyási szándékkal, inkább izmosodni szeretnék. Te tornázol még?
2018. júl. 21. 16:19
estefelé szoktam tornázni, gerinctornát
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Tunderke20)
2018. júl. 21. 16:19

Vannak kétségeim.


Kizárólag RR-el nem fog menni.


[link]


A saját tapasztalatom, hogy az otthoni edzéseket is érdemes váltogatni, ha formásodni akarsz.


2 kg izom irtó nehezen épül fel. Ahhoz tényleg profi edzés kell, de a meglévő (kicsit elsatnyult) izomzat igenis erősödhet.

Azért nézd át az étrendedet. Ha fittnek és energikusnak érzed magad, akkor nincs gond. Kivéve, ha fogyási szándékkal vágtál bele, mert akkor kellemetlen az a + 2 kg.

2018. júl. 21. 16:16
2018. júl. 21. 16:07
Több mint egy hónapja tornázom Rubint Rékára, plusz iszom a tejsavó fehérjét. A súlyom 2 kg-val nehezebb. Elképzelhető, hogy izom lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook