Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Torkos Csütörtök fórum

Torkos Csütörtök (beszélgetős fórum)

18. Menyó
2012. febr. 19. 18:05

Közeledik megint:


[link]

17. Menyó
2010. febr. 11. 15:28

2010-ben, a Torkos Csütörtök napján, azaz február 18-án a felhíváshoz csatlakozó éttermek vállalják, hogy az étel- és italfogyasztásból egyaránt 50%-os kedvezményt biztosítanak.


éttermek listája: www.menjunkenni.hu

2009. okt. 28. 13:47
még egyik évben sem voltam, mindig lemaradtunk róla. Idén már decemberbe le fogjuk foglalni a helyet, hátha akkor bekerülünk:)
2008. márc. 20. 21:45
ritka perverz állat vagyok, de erről az eseményről mindig más jut eszembe.
2008. márc. 20. 21:43
NEM LEHET ROSSZ!
2008. febr. 11. 15:11
Nem igazán érdekel.
2008. febr. 8. 21:14
Tegnap voltunk a MO RESTAURANTban vacsorázni torkos alkalmából. Elmondhatom, végre egy normális étterem, ahol komolyan veszik a vendéglátást.A kiszolgálás - bár teltház volt, és szerintem kevés pincér - nagyon színvonalas volt ( kedves, de nem az az asztalramászó, tolakodó). Az ételek extrák voltak. Nem olcsó a hely, de egyszer-egyszer megéri eljönni! Ajánlom!
11. Szanka
2008. febr. 8. 06:57
Nekünk remekül sikerült!
2008. febr. 7. 21:42

Most jöttünk haza a Torkos Csütörtök-i vacsoráról. Egy jónevű veszprémi étteremben voltunk nagy társasággal /28-an/. Korábban jártunk már itt a családdal, nagyon meg voltunk elégedve.

DE ez a mai jó nagy átverés volt. Kétszemélyes tálat ettünk /előre meg kellett rendelni/, ami egy jóétvágyú embernek simán lecsúszott volna egyedül is. Gondolták fele árért, fele adag. De akkor így kellene hírdetni! Ja a desszert 1db palacsinta volt!

2008. febr. 5. 11:40
Hamarosan itt a csütörtök! :)
8. Menyó (válaszként erre: 7. - Ildiko0914)
2008. febr. 1. 09:48

Ez jó kérdés!

Ezt találtam:

"A magyar néphagyomány és szokásrend egyik kiemelt jelentőségű időszaka a Farsang. Ez a Húsvétot megelőző, Vízkereszttől Hamvazószerdáig tartó, váltakozó hosszúságú időszak számos érdekes, már-már elfeledett népszokásnak ad teret. Ilyen például a Farsang elejét jelző "regélő hétfő" vagy a "farsang farkát" jelölő három jeles nap, a Húshagyó Kedd, a Hamvazó szerda és a Torkos Csütörtök. Az egyik ilyen népszokás felelevenítésével, a Hamvazószerdát követő Torkos Csütörtök újjáélesztésével szeretnénk ráirányítani a figyelmet a hagyományok csodás tárházára. Torkos Csütörtökön - annak ellenére, hogy a húsvéti 40 napos böjt kezdetét jelentő Hamvazószerdát követően ünnepeljük - ismét szabad volt húst fogyasztani, sőt bizonyos területeken a csütörtöki torkoskodás "kötelező" volt, már csak a farsangi maradékok elfogyasztása céljából is."

2008. febr. 1. 08:28
A Torkos csütörtök miért van Hamvazószerda után, amikor már bőjt van, valahogy nem értem, nem előtte kellene legyen
2008. jan. 24. 13:46
Mi a Zuglói vadéászba szoktunk járni, de nem csak torkos napokon. Nyáron leginkább ott tartjuk a szülinapokat is! Ha előre bejelentkezünk kapunk a gyerekeknek tortát ami a cégtől ajándék. Még azt szetei mindenki benne, hogy nagyon jó és sok a választék úgy ételben mint édességekben. Mellette az üdítők kávé és a sőr is a cég ajándéka. Nem olyan drága hely, és annyit eszel amennyit csak birsz. Itt végül is az a jó, hogy nem egy-két fogásra korlátozódik a fogyasztás, hanem akár végig válogathatod az egész konyhát. Hatalmas terülj-terülj asztalkám van, amiből mindenki kedvére válogathat... Szerintem nagyon jó ötlet..
2008. jan. 24. 08:30
Vkinek tapasztalata a Torkos Csütörtökkel kapcsolatban?
2008. jan. 24. 05:40

jessszus... de van :o


"Akasztói Horgászpark és Halascsárda Akasztó 6221 53-as fõút 14-es km Kígyóshí 6. 20/550-5000 "

2008. jan. 24. 05:39
erre sajnos nincs ilyen étterem.. dehát mit is várok, erre semmi nincs..
2. Menyó (válaszként erre: 1. - Menyó)
2008. jan. 23. 13:42

Az akcióhoz csatlakozott éttermek listáját itt találod:


[link]

2008. jan. 23. 13:40

Sziasztok!


Idén is lesz Torkos Csütörtök!


A már új-régi néphagyománynak számító Torkos Csütörtökön, február 7-én a felhíváshoz csatlakozó éttermek vállalják, hogy ezen a napon 'a la carte' kínálatukból, vagy a saját maguk által kidolgozott "Torkos Csütörtök menüsorból" 50%-os kedvezményt biztosítanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook