Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Töredezett hajvégre mi az ellenszer? Ollón kívül:) fórum

Töredezett hajvégre mi az ellenszer? Ollón kívül:) (tudásbázis kérdés)


1 2
23. uzsus (válaszként erre: 19. - Heygirl)
2007. júl. 27. 10:33

Szia!

Ne szárítsd meg teljesen a hajad,úgy kevesebb nedvességet vesz el a vasaló,illetve van valami bomba illatú ápoló,amit a nedves hajra permetezel,majd úgy vasalod ki,de nem tudom a nevét,nekem a régi fodrászom használta,de vele nem tartom a kapcsolatot.3000 Ft-ba kerül kb.,és sokáig elég.

2007. júl. 13. 15:57
hajvégápoló
2007. júl. 12. 14:56
köszi megérdeklödöm majd..:) mert még a végén leég a hajam és vehetek parokát:D
20. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 19. - Heygirl)
2007. júl. 12. 14:32
Lehet kapni egyfajta folyadékot spray formájában, amivel vasalás előtt be kell fújni a hajadat és így kevésbé káros. A barátnőm szerint jó.
2007. júl. 12. 12:33
sziasztok én is valami tanácsot szeretnék kérni vasaloma hajam már egy ideje...a hajvasalomat is direk ugy vettem hogy ionos kerámialapos szoval ami állitolag nem roncsolj annyira ahajat bár ez nem igaz a 200 fok az 200 fok... nem csak a hajam vége hanem már kicsit feljebb iskezd törni és eléggé láácik...:S elötte is töredeztt ahajm de nem ennyire levágatni nem nagyon szeretném...mert nagyon sokat kéne belöle és akkor is ugyanott lennék vasalnom kéne mert annélkül nem tudom elviselni:D:D én is használtam avonos hajpakolást ne nem nagyon vált be..:S a gliss kurrol sem halootam még olyanokat..... egyik barátnöm használja de azt modja h nem sokat ér..ha valakiek van valami modszere az irjon légyszi kössz
2007. jún. 4. 19:54
Nekem bevált az "Avon" hajvégápoló balzsam, a töredezett haj megszünt, az unokámnak is használjuk. Bevált, különböző hajtipusokra kapható.
2007. jún. 1. 08:24
Szerintem mindenféleképpen le kell vágatni a töredezett részt, utána jöhetnek a hajápoló csodaszerek a megelőzésre.
16. dobos
2007. jún. 1. 06:08
Biztos vannak külömböző praktikák de az olló az igazi.
15. szunda
2006. nov. 9. 13:16

Azt azért tudni kell, hogy a hajvégápolók csak esztétikai megoldást jelentenek, mivel "összeragasztják" a töredezéseket 2 hajmosás között.

Tehát nem az okot szüntetik meg, hanem az okozatot palástolják el :)

2006. nov. 3. 23:06
Mint sok más esetben,itt is a megelőzés lenne a fontos.Megfelelő sampon,balzsam és szükség esetén pakolások,szérumok.Ill nagyon fontos,h a festés stb minőségi anyagokkal történjen és kellő szaktudással!!Ami már roncsolt azon leginkább az olló tud javítani...átmeneti megoldást jelenthetnek a hajvégápolók és társaik.
2006. nov. 3. 20:44

nekem a fodrászom ajánlotta a kristályolajat, nálam bevált, nagyon hatásos. annyit tudok róla, hogy van nagyobb-kisebb kiszerelésben, és hogy ALFAPARF nevű termék, vagy ez a cég neve, nem tudom pontosan, mindenesetre ez van feltüntetve rajta.

bolti forgalomban én nem láttam még, fodrászok tudhatják, én tőle veszem.

2006. okt. 15. 03:46

ezt most találtam egy oldalon ;)


<B>Töredező hajra tojásos-sörös pakolás</B>

1 tojást keverjünk el 3 dl sörrel, kenjük rá a nedves hajra, majd 15-20 perc után alaposan mossuk le

11. daroki
2006. okt. 14. 16:31
Szerintem is ha már töredezett a hajvég akkor mindenképpen érdemes felfrissíteni egy kis vágással a végeket,nekem az avontól vált be a hajvégápolója.Nagyon fini illata van és nem kell belőle sok a hajvégekre.
2006. okt. 12. 21:30
Gliss Kur hajvégápoló szérum nagyon jó, száraz hajra is használhatod.Olyan tubusban van,mint a fogkrém csak kisebb.
9. dee (válaszként erre: 5. - 67796372eb)
2006. szept. 13. 03:24
Bano calcium és kovaföld kapszula tuti tipp
8. dee
2006. szept. 13. 03:23
Ricinusolajat dörzsölj bele.
7. 67796372eb (válaszként erre: 6. - 'szti)
2006. szept. 12. 13:22
Köszi a tippet! Megnézem!
6. 'szti (válaszként erre: 5. - 67796372eb)
2006. szept. 11. 21:55
Mi hatásos a hajhullás ellen? címmel is van egy tudásbázis, nézd meg azt is
2006. szept. 11. 21:52
Én most kezdtem el szedni a Béresnek a szépségvitaminját, és várom a hatását... Valakinek nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban? Ilyen másfajta "hajvitaminokkal" kapcsolatos tapasztalatok?
2006. szept. 11. 19:01
Vmilyen ápoló trutyi (balzsam, selyemkivonatos spray és társai) és természetes anyagból készült kefe/fésű
2006. szept. 5. 17:49
"Gyógyvágást" követően minden hajmosáskor balzsamozás (vmi lemosandó/öblítendő balzsammal) + szárítás után hajvégápoló.. szerintem!:) én így csinálom, de kb. 3-4 havonta muszáj a végeiből egy kicsit vágatni.. Ettől haj is felfrissül és megnyugszik az ember lelke..:)
2006. szept. 3. 14:37

Elsősorban olló, mivel már eltörtek :(, aztán ha már egészséges a hajvég, lehet a fodrászatokban és egyéb helyeken hajvégápolót kapni.


Illetve (nem feltétlen követendő példa) én nagyon ritkán fésülködöm, csak hajmosás előtt, és nem mosok hajat minden nap, így nagyon sokáig nem törik a vége. Bár enyhén hullámos a hajam, így a kócos, bozontos haj nem feltűnő, bár mindenki így ismert meg, mert mióta hosszabb a hajam, és rájöttem, hogy ez is tönkreteszi, nem fésülöm.

2006. szept. 3. 06:54
Toredezett hajvegre mi az ellenszer? Ollon kivul:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook