Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Töredezett géllakkot hogyan lehet kijavítani? fórum

Töredezett géllakkot hogyan lehet kijavítani? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 19. 12:37
Köszönöm a válaszokat. :)
7. gribedli*** (válaszként erre: 2. - JudyTim)
2014. jan. 12. 18:52
Reszelgetheted és rá egy réteg fehér lakk oda, ahova kell. De ha egyszer elkezdett pattogni, onnantól kezdve a többi is pattog lefele, szóval a helyedben lefoglalnám a kezelést, hogy tegyenek fel újat, és a második alkalommal már egy kicsit jobban tapad, tovább tart, azért nekem az a tapasztalatom, hogy 15 napnál többet az enyémek nem bírnak ki. De ismerek olyat, akinek egy hónapig is fent marad
6. gribedli*** (válaszként erre: 4. - JustFree)
2014. jan. 12. 18:49
Én is használtam rá sima acetont és ezzel a pakolással szedtem le, ahogy te írtad, 10 perc kicsit kevés volt neki, 15 az jó. De gondolom, ő nem akarja leszedni az egészet, csak kibírni, amíg újra felteszik neki
2014. jan. 12. 16:01
A baj az, hogy a töredezett fehér réteg beakad mindenbe, kellemetlen nagyon. Megreszeljhetem?
4. JustFree (válaszként erre: 2. - JudyTim)
2014. jan. 12. 11:32

Nekem van eltávolító folyadékom (gelish). A legnagyobb összetevője aceton. Ha lecsiszolod a felső, fényes réteget vattadarabokra tegyél némi sima körömlakkeltávolítót és tedd rá a körmödre alufoliába csomagolva. 10-15 perc után nézd meg. Szerintem működhet, de én is csak hallottam, hogy valaki sima körömlakklemosót használt. saját tapasztalatom nincs.

Ha gyakran akarsz géllakkot, akkor jobb ha veszel rendes, erre való folyadékot.

2014. jan. 12. 10:58
Ha nincs hozzá eszközöd: gél lakk, UV lámpa.. akkor szerintem reszeld le amíg ép, és átlátszó lakkal vagy amilyen szín kell hozzá javítsd k. Vagy menj vissza a körmösödhöz az kitudja javítani!
2014. jan. 12. 10:49
Sziasztok,decemberben készítettek nekem francia manikűrt géllakkal. Nagyon tartós volt, amíg visszatèrtem a munkába. Sajnos megtöredezett az eleje és lepattogzott a fehér vég egy pàr ujjamon.Hogyan tudnám ezt kijavítani, a lenövést kijavítani vagy eltávolítani?
2014. jan. 12. 10:45
Géllakkal kapcsolatban kérdeznék manikűröst.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook