Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TORCH vizsgálatról... fórum

TORCH vizsgálatról... (beszélgetős fórum)


2016. nov. 11. 22:27

a torch egy összefogllaló név

toxoplazma

citomegalovírus

rubeola

herpesz és egyéb kórokozókra való szűrés


indokolt esetben már 13 éve is megcsinálták simán a nőgyógyásszal kellett megbeszélni, ez nem egy extra szűrés

4. 75b8e9eadd (válaszként erre: 3. - Brigi23)
2011. okt. 1. 09:32

Szia

Ha beírod a google-ba, hogy TORCH vizsgálat, kiadja az újpesti rendelő címét, de ez fizetős. Azt nem tudom, hogy körzetben is megcsinálják e. Amit még javasolni tudok, az az I. női klinika, ott biztos csinálnak, de oda a nődokidtól kell beutaló.

2011. szept. 30. 20:07
Szia!nekem magzatelhalásaim voltak másfél hete műtöttek...ezért kérte az orvosom!!!ezt sima körzeti laborban is csinálják???Úr isten sajnálom hogy beteg lett!!!
2011. szept. 30. 19:37

Szia

Újpesten csinálnak kb. 25.000 ft, de szerintem megéri. A kolléganőmnek a terhesség alatt nem volt semmi tünete, de a születés után a baba beteg lett, nagyon beteg. Csináltak nála ilyen vizsgálatot, és pozitív lett. De ez utólag már nem segít rajta.

2011. szept. 30. 19:25
Szeretnék többet megtudni erről a vérvételről, fizetni kell e érte ha miss ab miatt kérte az orvosom, és mennyi idő mire kész az eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook