Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Topshop monster gőztisztitó fórum

Topshop monster gőztisztitó (beszélgetős fórum)


17. c95c921ae7 (válaszként erre: 16. - AnciPanci)
2010. aug. 24. 15:18
Kösz, hogy leírtad:)
2010. aug. 24. 14:01
Nekem van, de szerintem nem olyan szuper, mint a reklámban. Nem használom semmire, csak a helyet foglalja. Kipróbáltam konyhában, fürdőben... egy ecetes tisztítószer gyorsabb és könnyebb! És persze olcsóbb!!!!
2010. máj. 21. 17:02

Sziasztok


nekünk Solac 1400 wattos van.A sütő belsejéhez és az üveg ajtóhoz nem sokat ér,pedig nincs elhanyagolva.Nem tudom mire használni,mert a fürdőszobába a vízkövet nem szedi le,esetleg a csempéről a szappanfoltot.Van hozzá kisfejű kb 10 centi hosszú gőzfújó fej,az biztos jó a ruhákhoz,én ugyan nem próbáltam.Nekünk a macskák által behozott bolhákat tökéletesen kiírtotta.Viszont elég macerás egyik kézzel nyomni,és a másik kézzel fogni és tisztítani,plusz a vezetékre vigyázni.15.000 ért jól érzi magát a szekrényben.

2010. márc. 14. 22:17

sziasztok! Érdekelne, hogy mi a véleményetek arról, hogy a gőzzel tisztítható-e a villanytűzhely belseje. Nekem nem a monster van, hanem másik márka, de a gőz az gőz. A tv reklámban a csaj kifejezetten a sütő tisztítás miatt dícséri (a férje szeret grillezni:)) az én készülékem használati utasításában az szerepel, hogy elektromos szerkezetek (kiemelve sütők, grillsütők) belsejét ne tisztítsuk vele, felhívtam a szervízt, ott is ezt mondták...

Ti használjátok a sütő belsejének tisztítására?

13. 4b6a2525df (válaszként erre: 12. - 4b6a2525df)
2010. márc. 3. 11:00
Bocs. megtaláltam
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 11. - Fanatic)
2010. márc. 3. 10:56
igy nem találom,pedig engem is érdekelne
2010. márc. 3. 10:51
Fórum - Topshop monster gőztisztitó - már írtak róla többen
2010. márc. 3. 10:45
Van valakinek? Tényleg jó, vagy csak ámítás?
2010. febr. 1. 19:38

A bútorokat, fürdőben a csempét, mosdót és a tűzhelyet tökéletesen tisztítja és ott nem gáz ha köpköd mert úgyis áttörölöd. Szóval arra tökéletes de például az zavaró mikor a kisfiam kiságyát gőzölöm és vízes lesz. Engem legalábbis zavart. Kell egy kis idő mire megszárad. Ráadásul látszik a fröcskölés helye, ott nagyobb vízfoltok vannak.

Összességében viszont elégedett vagyok vele. Állandóan használom. :))

8. 4df3fe1a4e (válaszként erre: 7. - Azure_)
2010. febr. 1. 13:42

Köszi az infót!

Nekem csak a tisztítás miatt kellene de a reklámba is észre vettem,hogy időnként "köpköd".

Lehet,hogy nézek egy márkásabbat.

2010. jan. 31. 19:58
A monster az folyamatosan adja a gőzt bár fröcsköli a vizet is ami szerintem kicsit gáz. De lehet így kell lennie. Viszont ruhát hiába is gőzölök vele. Az marad olyan amilyen volt.
6. 4df3fe1a4e (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2010. jan. 31. 17:45

Ez is folyamatosan adja a gőzt?

Mert a shop szerint a monster igen bár ugye ez lehet kamu is:))

5. azure_ (válaszként erre: 3. - Orsi86)
2010. jan. 31. 12:19

Nekünk eddig minden topshopos termék bevált amit rendeltünk. :) Van már késkészletünk (csúcsszuper) van fedőmatracunk (azóta alszom normálisan) és van csípőszorítóm (a szülés utáni lógó hasamat megtartja)

Nevetünk is a párommal sokszor, hogy milyen nagy topshoposok lettünk. :))))))

2010. jan. 31. 12:17

Sziasztok!

Talán rátalál valaki erre a fórumra. :) Én vettem monstert és nagyon jó. Imádok vele dolgozni. Sokkal gyorsabban haladok és elég egy vizes rongy meg a gőzölő.

Egy valamire viszont alkalmatlan és én eredetileg arra vettem. A ruhákat simára nem gőzöli. Ha valakinek van még rajtam kívül elárulhatná, hogy vajon azt hogyan kell vele szakszerűen csinálni.

Anyagokkal dolgozunk és azért vettem a cégünknek, hogy a textileket felrakás után átgőzölve a ráncokat, gyűrődéseket kigőzöljük. Hát arra nem jó úgyhogy hazahoztam és használom takarításra. Arra viszont tökéletes. Imádom. :)

2009. szept. 11. 08:54

Nem vettem én sem. Egyszer már elcsábúltam és rendeltem valamit ami aztán ment a kukába.

Egy másik készüléket vettem solac 1400. ami elég jó.

2009. szept. 11. 08:39
Ez engem is érdekelne, de nyilván senki nem vett még. úgyhogy én sem veszek....
2009. szept. 10. 08:34
Topshopban hírdetik a monster gőztisztiót. Mi a véleményetek? Tényleg olyan hatékony, mint a reklámban? Érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook