Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Top Rider etetőszék huzata fórum

Top Rider etetőszék huzata (beszélgetős fórum)


6. t_marcsi (válaszként erre: 5. - T_marcsi)
2011. szept. 25. 16:57
Viszont ha még nem dobtad ki az eredeti huzatot, és szétszeded, az még jobb szabásminta mint a papír :)
2011. szept. 25. 16:55

Én azt csinálnám, hogy csinálnék szabásmintát hozzá (úgy szoktam, hogy újságpapírból kivágom, belepróbálom a székbe, bejelölöm hol kell kivágni az anyagot, és alapján szabom ki, ha a papír stimmel a székhez, akkor az az alapján elkészített huzat is stimmelni fog). Szerintem ha otthon varrod meg, sokkal olcsóbban kijön, tudsz venni vatelint is a két anyag közé, akkor puha lesz (különböző vastagságú van, nézd meg mielőtt levágatod, mert a nagyon vastag elég merev). Így varrtam a Hauck székünkre, mert arra is drágálltam az eredetit.


Én se vagyok varrónő egyébként :)

4. napfenyvirag (válaszként erre: 3. - Bogyó és Babóca)
2011. júl. 12. 09:12
Én is ilyent szeretnék, mert főleg ilyen melegben, valljuk be sem szivesen ülünk csupasz combbal a műanyagon. Ráadásul, ha anyag könnyebben ki lehet mosni. Sajnos nincs varrógépem, hogy megpróbáljam megvarrni. De szeretem annyira az uncsit, hogy igen is meg fogom varrni. De ha lehetne venni nem 7000-ért vennék, mert kézzel varrva nem lesz azért stabil.
2011. júl. 11. 21:14
Én nem rendeltem,hanem anyukám vart rá szivacsból és anyagból.Igaz nem letörölhető,de nagyon puha.A végén semmit nem tettünk rá,mert ugye azért a műanyag székeken sincs párna mégis lehet rajta napi 15-15 percet tölteni.Nekem is jobban tetszett volna,ha szép és lemosható huzata lett volna,de ezt az etetőszéket tudtam megvenni csak.Így is volt ezernyi más jó tulajdonsága ami kárpótolt minket:)
2. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Napfenyvirag)
2011. júl. 11. 21:08
Én több mint 2 éve rendeltem hozzá,7500ft volt.Sajna csak egy gyereket szolgált ki,és szétszakadozott.
2011. júl. 11. 20:49
Hát bizony gond van vele. Újat nem tudtam venni az, s vettem egy használtat. Az ár is megfelelő volt (4 ezer), de a huzata az borzasztó. Gondoltam varrok egyet - nem varrónő vagyok, hanem barkácsoló), de olyan jó puhát készíteni nem tudok. A különböző online licites oldalakon lehet venni 8-9 ezer forintért (nekem nagyon sok) és láttam egyet, amit a szomszéd rendelt, fele vastagságú az eredetinek. Van tanács, hogy hol lehetne beszerezni? Gondolom a "gyári" olcsóbb lehet. Minden segítséget nagyon köszönök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook