Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tönkre teszi a mosás a ruháimat akárhol mosok még a mosodákban is, miért van ez? Valaki volt már így? fórum

Tönkre teszi a mosás a ruháimat akárhol mosok még a mosodákban is, miért van ez? Valaki volt már így? (beszélgetős fórum)


1 2
19. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Gagagagy)
2018. szept. 21. 06:02
Ugyanez az eredmény akkor is, ha használsz öblítőt, és akkor is, ha nem? Ugyanígy viseklednek a pamut, a gyapjú, a műszálas és a kevert szálas ruháid is? Ilyenek lesznek az ágyneműk és függönyök is, vagy csak a ruhák? Amit eddig leirtál, az kevés információ ahhoz, hogy segíteni tudjunk.
2018. szept. 21. 05:39
Igazàbòl az tudna segìteni aki volt ilyen helyzetben ès tudja hogy mi a megoldàs.Sajnos màr többször beletörôdtem ebbe de hàtha van valaki aki tudja mi lehet ez.Legvègsô elkeseredèsemben màr arra is gondoltam hogy àtok van rajtam...
2018. szept. 21. 05:08
40fokon mosok eredeti ruhàkat.Gyűrödt kemèny teljesen megvàltozik a kinèzete a tapintàsa màr az első mosàs utàn megvan a vàltozàs mondhatnàm ùgy is hogy a kutya szàjàbol szednèm ki.Mosogèpet vettem elöltöltôset ès felültöltôset is nem a mosógèp a gond.Valaki azt ìrta hogy azon a 2 helyen se volt jo.de igen azon a 2 helyen tökèletes volt minden ruhàt eredeti àllapotàban vettem ki a mosògèpből.Nem a centrifugàval van a gond 500asra àllithatom akkor is rossz lesz a ruha anyaga ès akkor is tönkre ment ha kèzzel mostam mindent nem dörzsölve csak àztatva ès utàna kinyomkodva.Nemtudom hogy mitől lehet ez egy ismerôsömnek mutattam egy pàr ruhàt amit màr egy ideje mostam ès el volt kèpedve hogy mi törtènt a ruhàval kemèny gyürödt rossz tapintàsù.
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Kondygirl)
2018. szept. 20. 16:17
És ő mit tart magas hőfoknak?
2018. szept. 20. 16:14
Egy ruhám sem ment tökre mosástól.
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Kondygirl)
2018. szept. 20. 15:46

Akkor elnéztem.

Én is várnék egy bővebb leírást, mert nekem sem ment még tönkre ruhám a mosógépben.

Pedig még a centri fordulatszámát se szoktam állítgatni.

A régi gépemen pláne nem is lehetett, de most sem veszem lejjebb a 900-ról.

13. kondygirl (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2018. szept. 20. 15:31

De annyit említ a halmazban , hogy nem a magas hőfok a gond.

Kérdés továbbra is, hogy mi lesz a ruhákkal? Nekem még egy ruhámat sem tette tönkre mosógép, szóval kiváncsian várom.

2018. szept. 20. 14:35
A hőfokról nem írtál...
2018. szept. 20. 08:51
Jó minőségű holmik? Én olyanokat hallok leginkább ilyesmire panaszkodni, akik gagyi minőségű ruhákat vesznek, aztán csodálkoznak...
10. kisj
2018. szept. 20. 08:42
mosózsák?
2018. szept. 20. 08:04
Mosd ki kézzel. Én pl a ruháink nagy részét nem is moshatom géppel, és évek óta egyben vannak.
2018. szept. 20. 08:01

ha kézzel mosod nem szedi szét,

ennyi,

7. globus (válaszként erre: 2. - Gagagagy)
2018. szept. 20. 07:09

Egy vadonatúj függöny nálunk is csúnya lett, pedig más ruháknak semmi baja. De a "más ruhák" nem annyira ritka szövésűek, ebben az esetben centrifugára gyanakodnék. Felesleges 1000-es, vagy nagyobb fordulatszámon kipörgetni a kényesebb holmikat.

írd le, hogy mi baja lett a ruháknak? Lyukas lett, bolyhos, ráncos, szálhúzott stb?

6. apeeng (válaszként erre: 2. - Gagagagy)
2018. szept. 20. 07:00

Mi lenne, ha ékezettel írnál? he? miért költözöl annyit? miért mosol egyáltalán?

nem fogom azt írni, hogy mit használj...ne használj semmit! azt írod(ékezet nélkül) 20 helyből kettőben jó volt? tévedsz, ott sem volt jó, csak nem vetted észre.

2018. szept. 20. 05:51
Mi lenne ha vennél magadnak egy tuti mosógépet és nem kéne költöznöd ez miatt?
2018. szept. 20. 05:38
Bocs de... képes voltál azért költözgetni, mert rossz a mosógép? :D vagy félreértem? Milyen mosógépekről van szó? Amelyik jó volt, az miben lehetett másabb? Más településen volt vagy más márka vagy mi? És mi történik a ruháiddal? Elszakadnak?
2018. szept. 20. 05:36
És, hogy teszi tönkre a ruháidat? Mi történik?
2018. szept. 20. 02:43
Keresgèltem màr egy pàr ilyen fòrumon hàtha akad ilyen tèma de nem igazàn talàltam.Az a lènyeg hogy màr voltam egy jo pàr albèrletben lakàsban es mindenhol szètszedte a ruhàimat a mosas es nem talàl9k rà magyaràzatot.Nagyon sok albèrletben voltam màr ez miatt kb 20ban ebbol 2 helyen volt jo csak de fogalmam sincs hogy ott miert volt jo lehet azt fogjatok irni hogy hasznaljak ecetet szodabikarbonat sutoport kemeny a viz rossz a mosogep magas a hofok mosodio vizlagyito stb stb en mar mindent probaltam de hiaba azon a 2 helyen semmi gond nem volt hogy miert fogalmam sincs.valaki aki esetleg igy jart vagy ebben a helyzetben volt hogy tudta megoldani?????remelem lesz valaki
2018. szept. 20. 02:34
Tonkre mennek a ruhaim a mosastol
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook